Ekipa wyjazdowa

 

Zimą spotkacie ją na większości wyjazdów, latem razem z nami w biurze knuje nad ich organizacją. Specjalistka od marketingu, eventów, fotografii, grafiki, gier terenowych, sytuacji kryzysowych i walki z francuzami.

 

Uosobienie profesjonalizmu. Pilot z wieloletnim doświadczeniem. Nie da się trafić lepiej, niż pod skrzydła Asi :) Człowiek od zadań specjalnych, dla niej nie ma rzeczy niemożliwych.

 

Pilot i instruktor SKI. Z Erykiem pojeździcie zarówno slalom, powder jak i park, a wieczorem potańczycie, zgodnie z dewizą „w dzień jeździsz, w nocy latasz” ;)

 

Człowiek do tańca i do różańca, nasz zaufany pilot i techniczny. Równie dobrze rozgrzeje parkiet na festiwalu jak i zajmie się dziećmi podczas Family Weeka. Zawsze uśmiechnięty i pomocny, ludzie go po prostu kochają ;)

 

 

Filip nauczy Was wymiatać na snowboardzie, zrobi Wam pyszny koktajl i pokaże jak wyserwisować sprzęt. Zdecydowanie ulubieniec naszych uczestniczek ;)

 

Bez Maćka nie ma całej rozrywkowej części wyjazdów. Mózg techniczno-operacyjny. Złota rączka FTF. Przygotowuje dla Was wszystkie możliwe atrakcje, czyli po prostu czyni ludzi szczęśliwymi :)

 

Kolejny multitaskingowy człowiek w naszej ekipie - pilot, instruktor SKI i SNB. Domi równie świetnie radzi sobie na stoku co na parkiecie, bez problemu rozkręci każdą wyjazdową imprezę ;)

 

 Pilotka, utalentowana młoda bestia. Zaradna i zaangażowana, odpowie na każde Wasze pytanie i rozwiąże każdy problem.

 

 

Entertainment

 

Rozkręca najgrubsze imprezy i apresy w całych Alpach. Zdecydowanie najlepszy snowboardzista wśród DJ’ów i najlepszy kucharz wśród snowboardzistów ;)

 

Człowiek legenda, którego nie trzeba nikomu przedstawiać, jest z nami praktycznie od zawsze. Nie ma nieudanych imprez z Adamusem, kubek Yerby i ogień ;)

 

Wulkan energii, kobieta kot, ogień w czystej postaci. Jeśli potrzebujecie doładowania energetycznego i natychmiastowej poprawy humoru, to wpadajcie na warsztaty taneczne do Jujki.

 

Podczas prowadzenia zajęć z jogi oaza spokoju, poza nimi energia w czytej postaci. Marysia na swoich warsztatch rozluźni nawet najbardziej pospinane mięśnie i rozrusza zdrewniałe kości ;)

 

Prawie 2m energi i emocji. Na wyjazdach prowadzi imprezy, na których panuje genialna atmosfera pełna pozytywnego flow i miłości :)

 

 

Biuro

 

Twórca biura Feel The Flow. Ponad 100 dni w roku na nartach 50 dni na rowerze downhillowym i 25 za kierownicą wyścigowego auta na torze. Całe Alpy ma w małym palcu i świetnie wykorzystuje tą wiedzę, wybierając najlepsze miejscówki na wyjazdy.  Ma dużo pomysłów, czasem ciężko za nimi nadążyć;)

 

Mózg operacyjny, król tabelek. To on przygotowuje wyjazdy od A do Z. Dba o to, abyś wygodnie dojechał w Alpy, na miejscu komfortowo spał, a przy okazji mieszkał blisko znajomych. 

 

Zimą spotkacie ją na większości wyjazdów, latem razem z nami w biurze knuje nad ich organizacją. Specjalistka od marketingu, eventów, fotografii, grafiki, gier terenowych, sytuacji kryzysowych i walki z francuzami.

 

To głos, który usłyszycie dzwoniąc do nas :) Doradzi, który wyjazd wybrać, podpowie w przypadku wszelkich niepewności, pomoże rozwiązać wszelkie rezerwacyjne zmiany i komplikacje.

 

Człowiek odpowiedzialny za to, aby nasza strona wyglądała i działała jak złoto. Dodatkowo specjalista ds. wszelkich zadań specjalnych, od serwisu i wypożyczalnii sprzętu po szkolenia SKI.

 

Karolina, to nasz człowiek od formalności ;) Dokumenty, faktury, ubezpieczenia, wszystkie te poważne rzeczy, o których większość z Was nie chce myśleć, ogarnia właśnie ona.

 

Instruktor z wieloletnim doświadczeniem, który osiadł z nami w biurze, by tworzyć wyjazdy od podszewki :) Doskonale zorientowana w alpejskich ośrodkach, będzie w stanie doradzić Wam wyjazd idealnie do Waszych potrzeb.

 

Sportowiec z krwi i kości, zawodowo gra w piłkę ręczną. W Feel The Flow pomaga przygotowywać wyjazdy i koordynuje grupy.