Poznaj FTF

Na rynku wyjazdów grupowych jesteśmy od 2006 r. Zorganizowaliśmy kilkaset zagranicznych campów dla kilkudziesięciu tysięcy osób. Doświadczenie, rekomendacje i wieloletnia stabilna pozycja jako wiodącego organizatora na rynku grupowych wyjazdów dla młodych i aktywnych ludzi stanowią gwarancję udanych i bezpiecznych wakacji. Główną płaszczyzną naszej działalności jest organizacja zimowych wyjazdów w Alpy na NARTY i SNOWBOARD oraz organizacja letnich campów dla osób z zajawką do sportów wodnych SURF, KITE, WINDSURFING, ŻAGLE. W naszych propozycjach znajdziecie również typowe wyjazdy letnie z kategorii Leisure do Chorwacji czy Włoch. Od samego początku bardzo wnikliwie badamy opinie i sugestie pochodzące od uczestników naszych imprez, aby stale podnosić poziom obsługi zapewniając Wam maksimum komfortu i zadowolenia z wybranej oferty. Jesteśmy Organizatorem Turystyki wpisanym do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych nr. zaświadczenia 2648. Naszą działalność zabezpiecza aktualna Gwarancja Ubezpieczeniowa na kwotę 233 920,00 PLN. 

Łatwa Rezerwacja

Dokładamy wszelkich starań, aby jak najbardziej ułatwić Wam proces rezerwacji wybranej imprezy. Nasza strona jest On-line, liczba miejsc i dostępność apartamentów jest aktualna zawsze na daną sekundę. Dla maksymalnego ułatwienia rezerwacji właściwego dla Ciebie wyjazdu, stworzyliśmy własny bardzo prosty i szybki formularz rezerwacyjny po wypełnieniu, którego można szybko i bezpiecznie potwierdzić zgłoszenie płatnością korzystając z szybkiego przelewu on-line, karty płatniczej, przelewu tradycyjnego lub skorzystać z rat Dot Pay.

Poniżej opisujemy ten krótki proces, aby ułatwić Ci rezerwację.

Zobacz >>

Bezpieczeństwo i Rekomendacje

Nasz profesjonalizm, rzetelność i uznanie na rynku grupowych wyjazdów dla młodych ludzi potwierdzają wszelkie wymagane prawem pozwolenia oraz dokumenty. Jesteśmy Organizatorem Turystyki wpisanym do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych nr. zaświadczenia 2648. Naszą działalność zabezpiecza aktualna Gwarancja Ubezpieczeniowa na kwotę  233 920,00 PLN. Wszyscy uczestnicy naszych wyjazdów objęci są ubezpieczeniem Uniqua. Jesteśmy aktywnym członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz Polskiego Związku Organizatorów Turystyki. Bezpieczeństwo w korzystaniu z naszych usług i przejrzystość naszych działań potwierdza uczestnictwo w programach Transparentny Tourouperator oraz Rzetelna Firma. Należymy także do Polskiej Izby Turystyki. Za nasz prężny i systematyczny rozwój, zasady jakimi kierujemy się w prowadzeniu naszej działalności oraz za poziom świadczenia przez nas usług zostaliśmy odznaczeni Certyfikatem Jakości Roku w kategorii usługa.