Poznaj FTF

Na rynku wyjazdów grupowych jesteśmy od 2006r. Zorganizowaliśmy kilkaset zagranicznych campów dla kilkudziesięciu tysięcy osób. Doświadczenie, rekomendacje i wieloletnia stabilna pozycja jako wiodącego organizatora na rynku grupowych wyjazdów dla młodych i aktywnych ludzi stanowią gwarancję udanych i bezpiecznych wakacji. Główną płaszczyzną naszej działalności jest organizacja zimowych wyjazdów w Alpy na NARTY i SNOWBOARD oraz organizacja letnich campów dla osób z zajawką do sportów wodnych SURF, KITE, WINDSURFING, ŻAGLE. Od samego początku bardzo wnikliwie badamy opinie i sugestie pochodzące od uczestników naszych imprez, aby stale podnosić poziom obsługi zapewniając Wam maksimum komfortu i zadowolenia z wybranej oferty. Jesteśmy Organizatorem Turystyki wpisanym do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych nr. zaświadczenia 1554. Naszą działalność zabezpiecza aktualna Gwarancja Ubezpieczeniowa na kwotę 600.000PLN.

Łatwa Rezerwacja

Dokładamy wszelkich starań, aby jak najbardziej ułatwić Wam proces rezerwacji wybranej imprezy. Nasza strona jest On-line, liczba miejsc i dostępność apartamentów jest aktualna zawsze na daną sekundę. Dla maksymalnego ułatwienia rezerwacji właściwego dla Ciebie wyjazdu, stworzyliśmy własny bardzo prosty i szybki formularz rezerwacyjny po wypełnieniu, którego można szybko i bezpiecznie potwierdzić zgłoszenie płatnością korzystając z szybkiego przelewu on-line, karty płatniczej, przelewu tradycyjnego lub skorzystać z rat Dot Pay.

Poniżej opisujemy ten krótki proces, aby ułatwić Ci rezerwację.

Zobacz >>

Bezpieczeństwo i Rekomendacje

Nasz profesjonalizm, rzetelność i uznanie na rynku grupowych wyjazdów dla młodych ludzi potwierdzają wszelkie wymagane prawem pozwolenia oraz dokumenty. Jesteśmy Organizatorem Turystyki wpisanym do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych nr. zaświadczenia 1554. Naszą działalność zabezpiecza aktualna Gwarancja Ubezpieczeniowa na kwotę 600.000PLN. Wszyscy uczestnicy naszych wyjazdów objęci są ubezpieczeniem AXA. Jesteśmy aktywnym członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz Polskiego Związku Organizatorów Turystyki. Od sezonu zimowego 17/18 jesteśmy oficjalnym partnerem linii WizzAir. Bezpieczeństwo w korzystaniu z naszych usług i przejrzystość naszych działań potwierdza uczestnictwo w programach Transparentny Tourouperator oraz Rzetelna Firma. Za nasz prężny i systematyczny rozwój, zasady jakimi kierujemy się w prowadzeniu naszej działalności oraz za poziom świadczenia przez nas usług zostaliśmy odznaczeni Certyfikatem Jakości Roku w kategorii usługa.