Profesjonalizm

Jesteśmy profesjonalistami, którzy rozumieją słowo pasja. Nie jesteśmy kolejnym nudnym i przeciętnym biurem podróży. Sami od lat jeździmy na alpejskich stokach, surfujemy, skaczemy na rowerach. Nasi instruktorzy to prawdziwa elita w swoim fachu. Znamy tę branżę od podszewki i wiemy co jest ważne. Ważna jest zajawka, ale jeszcze ważniejsze jest bezpieczeństwo. Jesteśmy Organizatorem Turystyki wpisanym do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych nr. zaświadczenia 1554. Naszą działalność zabezpiecza aktualna Gwarancja Ubezpieczeniowa na kwotę  459 200,00 PLN. Bezpieczeństwo w korzystaniu z naszych usług i przejrzystość naszych działań potwierdza uczestnictwo w programach Transparentny Touroperator oraz Rzetelna Firma. Za nasz prężny i systematyczny rozwój, zasady jakimi kierujemy się w prowadzeniu naszej działalności oraz za poziom świadczenia przez nas usług zostaliśmy odznaczeni Certyfikatem Jakości Roku w kategorii usługa. Należymy także do Polskiej Izby Turystyki. Zawarte z nami umowy regulują nasze Ogólne Warunki Uczestnictwa. Jadąc z nami na urlop jesteś w dobrych rękach.

Wygoda i Jakość

W życiu i pracy kierujemy się dewizą, że jakość warta jest swojej ceny. Nie jesteśmy najtańsi, ale wiemy, że jesteśmy najlepsi. Wiemy też, że długa podróż na urlop może być męcząca, dlatego Feel The Flow, jako pierwszy organizator grupowych wyjazdów zimowych, oferuje Wam wygodny transport lotniczy przez cały sezon zimowy w kilkunastu terminach od grudnia do kwietnia. W nadchodzącym sezonie 21/22 jako oficjalny partner linii WIZZ oferujemy Wam połączenia z lotniska Warszawa Chopin do najważniejszych portów lotniczych zlokalizowanych najbliżej alpejskich kurortów. Latamy do Grenoble, Lyonu, Turynu, Werony i Bergamo. Nasze wycieczki lotnicze realizujemy na dwa sposoby. Jeden z nich to bilet lotniczy w dwie strony, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, bagaż podręczny, bagaż rejestrowany i dodatkowy sprzęt sportowy (narty/snowboard) czyli full opcja. Drugi to transport lotniczy w wersji light - czyli z bagażem i sprzętem transportowanym z Polski drogą lądową. Szczegóły dotyczące każdego lotu i długości transferu znajdziesz w interesującej Cię ofercie w zakładce "Podróż”.

Oszczędność

Nie zapominamy o tych z Was, którzy wolą podróż autokarem. Wiemy, że jest ona kluczowym elementem integracji z grupą. Opcja autokarowa jest oczywiście znacznie tańsza niż samolot. Jednocześnie zapewniamy Wam podróż autokarami, które są nowoczesne i w pełni wyposażone. Gwarantują bezpieczeństwo, najwyższy komfort jazdy, Zdecydowanie większą ilość miejsca na nogi (XXL) niż w zwykłym autokarze, gniazdka elektryczne czy Wi-Fi. To wszystko bez żadnych dopłat! Autokar klasy ROYAL XXL zawarty w cenie każdego z naszych wyjazdów to poziom obsługi, którego nie znajdziecie nigdzie indziej. Równie ważna jak sam autokar jest obecna w nim załoga. Współpracujący z nami sztab kierowców to grupa wykwalifikowanych i kulturalnych profesjonalistów, która we właściwy sposób dba o to, aby podróż przebiegała bezpiecznie, sprawnie i najwygodniej jak to możliwe. UWAGA: Wyjątek od reguły "autokar Royal XXL na każdym wyjeździe" stanowią imprezy do Livigno oraz wyjazdy letnie (autokary są zbyt wysokie i nie mieszczą się do tunelu, przez który wjeżdżamy do miasta). Na te wyjazdy zapewniamy Wam równie nowoczesne autokary klasy LUX również z gniazdkami i Wi-Fi.

Innowacje

Wiemy, że część z Was chce na wyjazdach przeżyć coś nowego i szalonego ;) Na wybranych campach będziecie mieli okazję testować sprzęt. Feel The Flow w sezonie 2017/18 ruszyło z projektem mobilnego centrum testowego sprzętu narciarskiego. Znajdujący się w naszym centrum testowym sprzęt to topowe modele z aktualnych kolekcji. Warto sprawdzić na jakim sprzęcie czujesz się najlepiej, zanim dokonasz wyboru i kupisz narty lub deskę dla siebie. Poza centrum testowym, na naszych wyjazdach możesz spodziewać się ogromnej ilości atrakcji. Na miejscu będą czekać na Ciebie takie aktywności jak gry terenowe, wieczór gier, apreski, joga, warsztaty taneczne, warsztaty z masażu i wiele innych. 

Zniżki

Uwaga ! w tym sezonie zniżki wcześniej - taniej, lojalnościowa oraz grupowa ŁĄCZĄ SIĘ !
 
MEGA PROMO NA START

Od razu po uruchomieniu sprzedaży oferty uruchamiamy MEGA PROMO. Dzięki tej akcji możecie wyjechać w Alpy na zdecydowanie najlepszych warunkach na rynku! MEGA PROMO to ceny ostateczne, nie łączą się z pozostałymi promocjami. Obowiązują krótko i mają ograniczenia ilościowe.

Pamiętajcie, że wszystkie promocje są imienne i w przypadku modyfikacji rezerwacji nie przechodzą na inną osobę! 

 

ZNIŻKA WCZEŚNIEJ-TANIEJ

Od dawna doceniamy Wasze szybkie decyzje o wyborze wyjazdów zimowych z Feel The Flow. W zbliżającym się sezonie 2021/22 zniżka "wcześniej - taniej" łączy się ze zniżkami grupową oraz lojalnościową! Oznacza to, że decydując się na wyjazd z nami po raz kolejny, szybko i ze swoją ekipą możesz uzyskać gigantyczny rabat ale nie większy niż cena w MEGA PROMO! Zwróć uwagę, że ta promocja również przyznawana jest imiennie.

 

ZNIŻKA GRUPOWA 

Zabierasz ze sobą ekipę? Jest Was 6, a może 20? W każdym z tych przypadków należy Wam się zniżka! 

Każdy z Was zyskuje tym więcej im większa jest Wasza grupa. Skontaktuj się z nami, zanim zgłosisz się na wyjazd aby dowiedzieć się jak odebrać rabat. Zbierz grupę i odbierz: 40 PLN (dla grupy 6-9 osób), 70 PLN (dla grupy 10-14 osób), 100pln (dla grupy 15-30 osób). Przy grupie powyżej 30 osób skontaktuj się z nami na biuro@feeltheflow.pl
Aby skorzystać ze zniżki wszyscy członkowie grupy muszą zrobić rezerwację w ciągu 24h.

 

ZNIŻKA LOJALNOŚCIOWA

Zaufałeś nam po raz kolejny? My Cię wynagradzamy! Bardzo przykładamy się do tego, aby każdy wrócił zadowolony z naszego wyjazdu, dlatego mega cieszymy się, gdy obdarzacie nas zaufaniem po raz kolejny! Chcąc wynagrodzić Wam ten gest w naszą stronę, wprowadziliśmy zniżki "za staż". Byłeś z nami na wyjeździe: 1 raz - otrzymujesz 30 PLN zniżki, 2 razy - otrzymujesz 60 PLN zniżki,  3 razy - otrzymujesz 90 PLN zniżki, 4 razy i więcej - otrzymujesz 120 PLN zniżki

Promocja łączy się ze zniżką wcześniej-taniej oraz zniżką grupową.

 

UWAGA! Pamiętaj, żeby zgłosić się po kod rabatowy po swoją zniżkę lub zniżkę grupową zanim dokonasz/dokonacie rezerwacji na wyjazd! W przeciwnym razie nie będziesz w stanie uzyskać rabatu. Kody rabatowe nie działają dla rezerwacji już dokonanych.

 

Zróżnicowane wyjazdy

Wiemy, że różni ludzie pragną różnych form wypoczynku. Dlatego nasze wyjazdy są podzielone na wyjazdy: imprezowe, rodzinne i kameralne. Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce rodzaje wyjazdów.

 

COSY

Kameralne wyjazdy do 80 osób, nastawione na wypoczynek, chill i korzystanie z uroków ośrodka od świtu do zmierzchu. Na tych wyjazdach nie przewidujemy dodatkowych atrakcji, nastawiamy się na relax i podbijanie Alpejskich stoków. 

 

ORGINAL

Wśród ofert orginal znajdziesz wyjazdy do znanych alpejskich miejscówek, w bardzo atrakcyjnych cenach, na ok 100-200 osób. Nie licz na atmosferę z Ciechocinka i ciszę nocną o 22:00. Imprezy, apresy, gry terenowe, wieczory gier ... wszystko to czeka, aż wrócisz ze stoku! Jeśli planujesz wypad w Alpy po sesji lub marzy Ci się zimowy wyjazd podczas urlopu, a przy tym nie chciał byś zrujnować swojego budżetu to wyjazdy Orginal są właśnie dla Ciebie ! Nie daj się jednak zmylić niskiej cenie. Imprezy z kategorii Orginal, to campy przygotowane z dbałością o szczegóły, w bardzo dobrych narciarsko stacjach, z całkowicie wyeliminowanym ryzykiem braku śniegu. Warto zaznaczyć, że na wyjazdy typu Orginal transport realizowany jest autokarami ROYAL CLASS XXL z powiększoną przestrzenią na nogi, gniazdkami oraz wifi oraz również w opcji samolotem !

 

MASSIVE

To impreza dla zimowych wyjadaczy, którzy od tygodniowego pobytu w Alpach wymagają czegoś więcej niż dobrego ośrodka i zakwaterowania. Wyjazdy na ponad 300 osób. Setki kilometrów tras narciarskich, świetne resorty alpejskie, tony sprzętu nagłośnieniowego, imprezy z najlepszymi DJ'ami, koncerty największych gwiazd, apreski, nocne gry terenowe, turnieje, konkursy z nagrodami. Setki młodych, uśmiechniętych i pozytywnie nastawionych ludzi z zimową zajawką. I do tego oczywiście najlepsza alpejska atmosfera. Pojedź na wyjazd TOTALNY, z którego przywieziesz pozytywną energię, mnóstwo nowych znajomości i wspomnień.

 

Atrakcje

Dzięki podziałowi wyjazdów na różne typy, każdy z Was wybierze coś dla siebie. Największa część naszych campów to wyjazdy typu „ORIGINAL”. Tutaj stawiamy na integrację grupy i wspólną zabawę. Na stoku będzie na Ciebie czekał meeting point, przy którym spotkacie się z innymi uczestnikami. Każdego wieczoru zapewnimy atrakcje takie jak gra terenowa, impreza w klubie czy wieczór gier i pokera. Jeżeli jedziesz na wyjazd oznaczony jako „MASSIVE” możesz się spodziewać szalonych koncertów i imprez, na których znajdziesz prawdziwy ogień. To na naszych wyjazdach możesz pójść na koncert, a później swojego idola spotkać na stoku. Jeździli z nami: TEDE; GRUBSON; QUEBONAFIDE; PEZET; SOKÓŁ, MERY SPOLSKY, XXANAXX, DWA SŁAWY, WARSZAFSKI DESZCZ; NUMER RAZ; W.E.N.A; DIOX HIFI; MAŁOLAT. Na wyjazdach typu „COSY” stawiamy na chill i odpoczynek. Polecamy je osobom, którym bardziej zależy na spokoju i wypoczynku niż dzikich imprezach do rana ;) Jeżeli jedziesz na wyjazd oznaczony jako „FAMILY WEEK”  spodziewaj się mnóstwa atrakcji dla swoich dzieci: szkoleń, animacji na stoku i poza nim, zabaw, konkursów, turniejów i gier zespołowych. Ogrom wrażeń dla dzieci i dużo czasu na odpoczynek dla rodziców :)

Nauka

Jeżeli nigdy nie jeździłeś na nartach lub desce, to nie problem. My Cię nauczymy, a szerokie Alpejskie trasy są do tego najlepszym miejscem! Nauka odbywa się codziennie w kameralnych kilkuosobowych grupach lub indywidualnie z instruktorem. Nasi instruktorzy posiadają wszystkie potrzebne uprawnienia i są mega cierpliwymi ludźmi, dla których sporty zimowe to chleb powszedni. Jeżeli umiesz już jeździć możesz się zapisać na szkolenia dla osób zaawansowanych, lub skorzystać z oferty szkoleń indywidualnych 1:1. Wybierz wyjazd, a przy zakładaniu rezerwacji zaznacz do jakiej grupy szkoleniowej chcesz się zapisać.