Profesjonalizm

Jesteśmy profesjonalistami, którzy rozumieją słowo pasja. Nie jesteśmy kolejnym nudnym i przeciętnym biurem podróży. Sami od lat jeździmy na alpejskich stokach, surfujemy, skaczemy na rowerach. Nasi instruktorzy to prawdziwa elita w swoim fachu. Znamy tę branżę od podszewki i wiemy co jest ważne. Ważna jest zajawka, ale jeszcze ważniejsze jest bezpieczeństwo. Jesteśmy Organizatorem Turystyki wpisanym do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych nr. zaświadczenia 2648. Naszą działalność zabezpiecza aktualna Gwarancja Ubezpieczeniowa na kwotę  233 920,00 PLN. Bezpieczeństwo w korzystaniu z naszych usług i przejrzystość naszych działań potwierdza uczestnictwo w programach Transparentny Touroperator oraz Rzetelna Firma. Za nasz prężny i systematyczny rozwój, zasady jakimi kierujemy się w prowadzeniu naszej działalności oraz za poziom świadczenia przez nas usług zostaliśmy odznaczeni Certyfikatem Jakości Roku w kategorii usługa. Należymy także do Polskiej Izby Turystyki. Zawarte z nami umowy regulują nasze Ogólne Warunki Uczestnictwa. Jadąc z nami na urlop jesteś w dobrych rękach.

Wygoda i Jakość

W życiu i pracy kierujemy się dewizą, że jakość warta jest swojej ceny. Nie jesteśmy najtańsi, ale wiemy, że jesteśmy najlepsi. Wiemy też, że długa podróż na urlop może być męcząca, dlatego Feel The Flow, jako pierwszy organizator grupowych wyjazdów zimowych, oferuje Wam wygodny transport lotniczy przez cały sezon zimowy w kilkunastu terminach od grudnia do kwietnia. W nadchodzącym sezonie oferujemy Wam połączenia z lotniska Warszawa Chopin do najważniejszych portów lotniczych zlokalizowanych najbliżej alpejskich kurortów. Latamy do Grenoble, Lyonu, Turynu, Werony i Bergamo. Nasze wycieczki lotnicze realizujemy na dwa sposoby. Jeden z nich to bilet lotniczy w dwie strony, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, bagaż podręczny, bagaż rejestrowany i dodatkowy sprzęt sportowy (narty/snowboard) czyli full opcja. Drugi to transport lotniczy w wersji light - czyli z bagażem i sprzętem transportowanym z Polski drogą lądową. Szczegóły dotyczące każdego lotu i długości transferu znajdziesz w interesującej Cię ofercie w zakładce "Podróż”.

Dodatkowe pakiety

Zadbaj o swój komfort i skorzystaj z naszych dodatkowych pakietów:

FLEX PREMIUM zawiera:

- jedną bezkosztową zmianę wyjazdu w sezonie do 9 dni przed rozpoczęciem imprezy bez podawania powodu
- jedną bezkosztową zmianę danych uczestnika wyjazdu do 9 dni przed rozpoczęciem imprezy (wraz z zachowaniem rabatów osoby rezygnującej)
- pierwszeństwo wydania kluczy i obsługi przez pilota
- gwarancję niezmienności ceny
- pierwszeństwo wsiadania i możliwość wyboru miejsca (dotyczy autokaru) /
transport sprzętu narciarskiego (dotyczy dojazdu własnego)
*możliwość zakupu tylko w dniu rezerwacji
**nie obowiązuje przy wyborze transportu samolotem

FLEX* zawiera:

- jedną bezkosztową zmianę wyjazdu w sezonie do 9 dni przed rozpoczęciem imprezy bez podawania powodu
- jedną bezkosztową zmianę danych uczestnika wyjazdu do 9 dni przed rozpoczęciem imprezy (wraz z zachowaniem rabatów osoby rezygnującej)

*możliwość zakupu tylko w dniu rezerwacji
**nie obowiązuje przy wyborze transportu samolotem

PRIORITY zawiera:

- pierwszeństwo wydania kluczy i obsługi przez pilota
- pierwszeństwo wsiadania i możliwość wyboru miejsca (dotyczy autokaru) /
transport sprzętu narciarskiego (dotyczy dojazdu własnego)

Oszczędność

Nie zapominamy o tych z Was, którzy wolą podróż autokarem. Wiemy, że jest ona kluczowym elementem integracji z grupą. Opcja autokarowa jest oczywiście znacznie tańsza niż samolot. Jednocześnie zapewniamy Wam podróż autokarami, które są nowoczesne i w pełni wyposażone. Gwarantują bezpieczeństwo, najwyższy komfort jazdy, Zdecydowanie większą ilość miejsca na nogi (XXL) niż w zwykłym autokarze i gniazdka elektryczne. To wszystko bez żadnych dopłat! Autokar klasy XXL zawarty w cenie każdego z naszych wyjazdów to poziom obsługi, którego nie znajdziecie nigdzie indziej. Równie ważna jak sam autokar jest obecna w nim załoga. Współpracujący z nami sztab kierowców to grupa wykwalifikowanych i kulturalnych profesjonalistów, która we właściwy sposób dba o to, aby podróż przebiegała bezpiecznie, sprawnie i najwygodniej jak to możliwe. UWAGA: Wyjątek od reguły "autokar XXL na każdym wyjeździe" stanowią imprezy do Livigno oraz wyjazdy letnie (autokary są zbyt wysokie i nie mieszczą się do tunelu, przez który wjeżdżamy do miasta). Na te wyjazdy zapewniamy Wam równie nowoczesne autokary klasy LUX z gniazdkami.

Innowacje

Wiemy, że część z Was chce na wyjazdach przeżyć coś nowego i szalonego ;) Na wybranych campach będziecie mieli okazję testować sprzęt. Feel The Flow w sezonie 2017/18 ruszyło z projektem mobilnego centrum testowego sprzętu narciarskiego. Znajdujący się w naszym centrum testowym sprzęt to topowe modele z aktualnych kolekcji. Warto sprawdzić na jakim sprzęcie czujesz się najlepiej, zanim dokonasz wyboru i kupisz narty lub deskę dla siebie. Poza centrum testowym, na naszych wyjazdach możesz spodziewać się ogromnej ilości atrakcji. Na miejscu będą czekać na Ciebie takie aktywności jak gry terenowe, wieczór gier, apreski, joga, warsztaty taneczne, warsztaty z masażu i wiele innych. 

Zniżki

 
MEGA PROMO NA START

Od razu po uruchomieniu sprzedaży oferty uruchamiamy MEGA PROMO. Dzięki tej akcji możecie wyjechać w Alpy na zdecydowanie najlepszych warunkach na rynku! MEGA PROMO to ceny ostateczne, nie łączą się z pozostałymi promocjami. Obowiązują krótko i mają ograniczenia ilościowe.

Pamiętajcie, że wszystkie promocje są imienne i w przypadku modyfikacji rezerwacji nie przechodzą na inną osobę. 

 

ZNIŻKA WCZEŚNIEJ-TANIEJ

Od dawna doceniamy Wasze szybkie decyzje o wyborze wyjazdów zimowych z Feel The Flow. W zbliżającym się sezonie 2023/24 zniżka "wcześniej - taniej" łączy się ze zniżkami grupową oraz lojalnościową! Oznacza to, że decydując się na wyjazd z nami po raz kolejny, szybko i ze swoją ekipą możesz uzyskać gigantyczny rabat, ale nie większy niż cena w MEGA PROMO! Zwróć uwagę, że ta promocja również przyznawana jest imiennie.

 

ZNIŻKA GRUPOWA 

Zabierasz ze sobą ekipę na wyjazd z kategorii CAMPS? Jest Was 6, a może 20? W każdym z tych przypadków należy Wam się zniżka! Im większa jest Wasza grupa, tym większą zniżkę otrzymujecie. Skontaktujcie się z nami, zanim dokonacie rezerwacji, aby odebrać rabat. 

Zbierz grupę i odbierz: 50 PLN (dla grupy 6-9 osób), 80 PLN (dla grupy 10-12 osób), 120 PLN (dla grupy 13-15 osób) i 140 PLN (dla grupy 16-25). Przy grupie powyżej 25 osób skontaktuj się z nami na biuro@feeltheflow.pl


Aby skorzystać ze zniżki wszyscy członkowie grupy muszą zrobić rezerwację w ciągu 24h. Zniżki dotyczą wyjazdów pakietowych, a nie dotyczą samego zakwaterowania. Zniżka nie łączy się z MEGA PROMO. Zniżka naliczana jest per osoba.

 

ZNIŻKA LOJALNOŚCIOWA

Zaufałeś nam po raz kolejny? My Cię wynagradzamy! Bardzo przykładamy się do tego, aby każdy wrócił zadowolony z naszego wyjazdu, dlatego mega cieszymy się, gdy ponownie obdarzacie nas zaufaniem! W ramach wdzięczności wprowadziliśmy zniżki "za staż". Byłeś z nami na wyjeździe: 1 raz - otrzymujesz 30 PLN zniżki, 2 razy - otrzymujesz 60 PLN zniżki,  3 razy - otrzymujesz 90 PLN zniżki, 4 razy i więcej - otrzymujesz 120 PLN zniżki. Zniżki dotyczą wyjazdów pakietowych, a nie dotyczą samego zakwaterowania.

Promocja łączy się ze zniżką wcześniej-taniej oraz zniżką grupową.

 

UWAGA! Pamiętaj żeby zgłosić się po kod rabatowy po swoją zniżkę lub zniżkę grupową zanim dokonasz/dokonacie rezerwacji na wyjazd! W przeciwnym razie nie będziesz w stanie uzyskać rabatu. Kody rabatowe nie działają dla rezerwacji już dokonanych.

 

Zróżnicowane wyjazdy

 

CAMPS

Nasze core'owe wyjzdy do topowych europejskich ośrodków. W tym campy z najlepszymi imprezami, apresami i atrakcjami. Gwarantujemy, że nie będziecie się nudzić i poznacie mnóstwo pozytywnych ludzi z zimową zajawką!

 

PREMIUM

W ofercie Premium oferujemy 4* i 5* hotele, w których po aktywnie spędzonym dniu na stoku możecie zregenerować się w strefie SPA & Wellness. Kameralne wyjazdy nastawione na wypoczynek, chill i korzystanie z uroków ośrodka od świtu do zmierzchu.

 

FAMILY WEEK

Najlepsze rodzinne wyjazdy, które są mega frajdą dla dzieci i wymarzonym odpoczynkiem dla rodziców. Zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie, całodzienne szkolenia, przedszkole narciarskie, animacje i masa atrakcji dla dzieci.
 

YOUTH

Idealne campy dla młodzieży w wieku 10-16 lat, która uwielbia aktywnie spędzać czas. Obozy sportowe z całodniowymi szkoleniami narciarskimi i snowboardowymi. Youth Camps to najlepszy pomysł na zimowe ferie!

 

Nauka

Jeżeli nigdy nie jeździłeś na nartach lub desce, to nie problem. My Cię nauczymy, a szerokie Alpejskie trasy są do tego najlepszym miejscem! Nauka odbywa się codziennie w kameralnych kilkuosobowych grupach lub indywidualnie z instruktorem. Nasi instruktorzy posiadają wszystkie potrzebne uprawnienia i są mega cierpliwymi ludźmi, dla których sporty zimowe to chleb powszedni. Jeżeli umiesz już jeździć możesz się zapisać na szkolenia dla osób zaawansowanych lub skorzystać z oferty szkoleń indywidualnych 1:1. Wybierz wyjazd, a przy zakładaniu rezerwacji zaznacz do jakiej grupy szkoleniowej chcesz się zapisać.