Poznaj FTF

Na rynku wyjazdów grupowych obecni jesteśmy od 2006r. Do dziś zorganizowaliśmy kilkaset zagranicznych campów dla ponad 50.000 osób. Obecnie jesteśmy największym polskim organizatorem grupowej turystyki zimowej, wyznaczającym kierunki, trendy i standardy w tej specjalistycznej gałęzi organizowania podróży. Nasze doświadczenie, rekomendacje i wieloletnia stabilna pozycja jako wiodącego organizatora na rynku zimowych campów dla młodych i aktywnych ludzi stanowią gwarancję udanych i bezpiecznych wakacji. Główną płaszczyzną naszej działalności jest organizacja zimowych wyjazdów w Alpy na NARTY i SNOWBOARD oraz organizacja letnich campów dla osób z zajawką do sportów wodnych SURF, KITE, WINDSURFING, ŻAGLI i BIKE CAMPÓW. Misją naszej działalności jest szerzenie i pogłębianie pasji związanej z uprawianiem sportów zimowych, wodnych oraz kolarstwa grawitacyjnego od delikatnej rekreacji aż po extremalny wyczyn. Stale uczymy się i rozwijamy opierając się o zdobyte doświaczenia. Bardzo wnikliwie badamy opinie i sugestie pochodzące od uczestników naszych imprez, aby stale podnosić poziom obsługi zapewniając Wam maksimum komfortu i zadowolenia z wybranej oferty. Na naszych wyjazdach z powodzeniem łączymy atmosferę kameralnego butiku organizującego zajawkowe campy z potencjałem, profesjonalizemem, bezpieczeństwem i jakością dużego touroperatora o stabilnej pozycji finansowej. Jesteśmy Organizatorem Turystyki wpisanym do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych nr. zaświadczenia 1554. Naszą działalność zabezpiecza aktualna Gwarancja Ubezpieczeniowa na kwotę 1 050 000 PLN.  

Samolotem w Alpy

Teraz od alpejskich szczytów dzieli Cię 2h lotu

Z zebranych przez nas opinii wynika, że dla części z Was wielogodzinna podróż autokarem to "niepotrzebny obowiązek". Organizowanie transportu samemu jest również niewygodne, czasochłonne i często bardzo kosztowne, szczególnie, jeśli mówimy o samolotach. Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom Feel The Flow, jako pierwszy organizator grupowych wyjazdów zimowych oferuje Wam wyjazdy z transportem samolotem przez cały sezon zimowy w kilkunastu terminach od grudnia do kwietnia. W nadchodzącym sezonie 19/20 jako oficjalny partner linii WIZZ oferujemy Wam połączenia z Lotniska Warszawa Chopindo pięciu portów lotniczych zlokalizowanych najbliżej alpejskich kurortów. Latamy do Grenoble, Lyonu, Turynu, Werony i Bergamo. W cenie wycieczki samolotem otrzymasz: bilet lotniczy w dwie strony wraz z małym bagażem podręcznym, transfery z i do stacji narciarskiej. Oprócz tego w cenie masz możliwość zabrania naszym autokarem dużego bagażu rejestrowanego20 kg i dodatkowego sprzętu sportowego. Szczegóły dotyczące każdego lotu i długości transferu znajdziesz w interesującej Cię ofercie w zakładce "Transport"

 

Autokary ROYAL XXL

Niekwestionowany lider w dziedzinie komfortu, bezpieczeństwa i ilości miejsca na nogi!

Jak zapewne wiecie, autokar autokarowi nierówny, nawet jeśli są określane mianem klasy "LUX". Więdząc o tym jak ważna jest wygodna podróż zapewniamy Wam najwyższą półkę jeśli chodzi o transport autokarowy. Nasze autokary są nowoczesne i w pełni wyposażone. Gwarantują bezpieczeństwo, najwyższy komfort jazdy, zdecydowanie większą ilość miejsca na nogi (XXL), gniazdka elektryczne czy Wi-Fi. To wszystko bez żadnych dopłat! Autokar klasy ROYAL XXL zawarty jest w cenie każdego z naszych wyjazdów to poziom obsługi, którego nie znajdziecie nigdzie indziej! Równie ważna jak sam autokar jest obecna w nim załoga. Zapewniamy, że współpracujący z nami sztab kierowców to grupa wykwalifikowanych i kulturalnych profesjonalistów, która we właściwy sposób dba by podróż przebiegała bezpiecznie, sprawnie i najwygodniej jak to możliwe.

Testy Sprzętu

Na wybranych wyjazdach będziecie mieli okazję testować sprzęt. Feel The Flow w sezonie 2017/18 rusza z projektem mobilnego centrum testowego sprzętu narciarskiego. Znajdujący się w naszym centrum testowym sprzęt to topowe modele z aktualnych kolekcji. Warto sprawdzić na jakim sprzęcie czujesz się najlepiej, zanim dokonasz wyboru i kupisz narty lub deskę dla siebie. 

Zniżki

Uwaga ! w tym sezonie zniżki wcześniej - taniej, lojalnościowa oraz grupowa ŁĄCZĄ SIĘ !
 
 
 
MEGA PROMO NA START

Od razu po uruchomieniu sprzedaży oferty uruchamiamy MEGA PROMO. Dzięki tej akcji możecie wyjechać w Alpy na zdecydowanie najlepszych warunkach na rynku! MEGA PROMO to ceny ostateczne, nie łączą się z pozostałymi promocjami. Obowiązują krótko i mają ograniczenia ilościowe.

Pamiętajcie, że wszystkie promocje są imienne i w przypadku modyfikacji rezerwacji nie przechodzą na inną osobę! 

Zniżka wcześniej-taniej

Od dawna doceniamy Wasze szybkie decyzje o wyborze wyjazdów zimowych z Feel The Flow. W zbliżającym się sezonie 2019/20 zniżka "wcześniej - taniej" łączy się ze zniżkami grupową oraz lojalnościową! Oznacza to, że decydując się na wyjazd z nami po raz kolejny, szybko i ze swoją ekipą możesz uzyskać gigantyczny rabat ale nie większy niż cena w MEGA PROMO! Zwróć uwagę, że ta promocja również przyznawana jest imiennie.

Zniżka grupowa 

Zabierasz ze sobą ekipę? Jest Was 6, a może 20? W każdym z tych przypadków należy Wam się zniżka! 

Każdy z Was zyskuje tym więcej im większa jest Wasza grupa. Skontaktuj się z nami, zanim zgłosisz się na wyjazd aby dowiedzieć się jak odebrać rabat. Zbierz grupę i odbierz: 40 PLN (dla grupy 6-9 osób), 70 PLN (dla grupy 10-14 osób), 100pln (dla grupy 15-30 osób), ??? pln (dla grupy powyżej 30 osób).

Zniżka lojalnościowa

Zaufałeś nam po raz kolejny? My Cię wynagradzamy!

Bardzo przykładamy się do tego, aby każdy wrócił zadowolony z naszego wyjazdu, dlatego mega cieszymy się, gdy obdarzacie nas zaufaniem po raz kolejny! Chcąc wynagrodzić Wam ten gest w naszą stronę, wprowadziliśmy zniżki "za staż".

Byłeś z nami na wyjeździe:

1 raz - otrzymujesz 30 PLN zniżki

2 razy - otrzymujesz 60 PLN zniżki 

3 razy - otrzymujesz 90 PLN zniżki 

4 razy - otrzymujesz 120 PLN zniżki

Promocja łączy się ze zniżką wcześniej-taniej oraz zniżką grupową.

Zniżka lojalnościowa

UWAGA! Pamiętaj, żeby zgłosić się po kod rabatowy po swoją zniżkę lub zniżkę grupową zanim dokonasz/dokonacie rezerwacji na wyjazd! W przeciwnym razie nie będziesz w stanie uzyskać rabatu. Kody rabatowe nie działają dla rezerwacji już dokonanych.

Kategorie wyjazdów

Cosy, Orginal czy Massive ? Wybierz profil wyjazdu odpowiadający Twoim oczekiwaniom.

Aby jeszcze bardziej ułatwić Wam dobór wyjazdu idealnego dla siebie, wprowadziliśmy podział naszych imprez na trzy kategorie:

 

COSY

Kameralne wyjazdy do 80 osób, nastawione na wypoczynek, chill i korzystanie z uroków ośrodka od świtu do zmierzchu. Na tych wyjazdach nie przewidujemy dodatkowych atrakcji, nastawiamy się na relax i podbijanie Alpejskich stoków. 

 

ORGINAL

Wśród ofert orginal znajdziesz wyjazdy do znanych alpejskich miejscówek, w bardzo atrakcyjnych cenach, na ok 100-200 osób. Nie licz na atmosferę z Ciechocinka i ciszę nocną o 22:00. Imprezy, apresy, gry terenowe, wieczory gier ... wszystko to czeka, aż wrócisz ze stoku! Jeśli planujesz wypad w Alpy po sesji lub marzy Ci się zimowy wyjazd podczas urlopu, a przy tym nie chciał byś zrujnować swojego budżetu to wyjazdy Orginal są właśnie dla Ciebie ! Nie daj się jednak zmylić niskiej cenie. Imprezy z kategorii Orginal, to campy przygotowane z dbałością o szczegóły, w bardzo dobrych narciarsko stacjach, z całkowicie wyeliminowanym ryzykiem braku śniegu. Warto zaznaczyć, że na wyjazdy typu Orginal transport realizowany jest autokarami ROYAL CLASS XXL z powiększoną przestrzenią na nogi, gniazdkami oraz wifi oraz również w opcji samolotem !

 

MASSIVE

To impreza dla zimowych wyjadaczy, którzy od tygodniowego pobytu w Alpach wymagają czegoś więcej niż dobrego ośrodka i zakwaterowania. Wyjazdy na ponad 300 osób. Setki kilometrów tras narciarskich, świetne resorty alpejskie, tony sprzętu nagłośnieniowego, imprezy z najlepszymi DJ'ami, koncerty największych gwiazd, apreski, nocne gry terenowe, turnieje, konkursy z nagrodami. Setki młodych, uśmiechniętych i pozytywnie nastawionych ludzi z zimową zajawką. I do tego oczywiście najlepsza alpejska atmosfera. Pojedź na wyjazd TOTALNY, z którego przywieziesz pozytywną energię, mnóstwo nowych znajomości i wspomnień.

 

Koncerty

Jeżeli wieczorne imprezy z DJ'ami to za mało, zapewniamy Wam występy topowych polskich Artystów live! Jeździli już z nami TEDE; QUEBONAFIDE; PEZET; SOKÓŁ, DWA SŁAWY, WARSZAFSKI DESZCZ; NUMER RAZ; W.E.N.A; DIOX HIFI; MAŁOLAT; KIEŁBASA; PSYCHOSTACHU; ZGR. Od 10 lat organizujemy wyjazdy z koncertami najlepszych Polskich muzyków. Każdy koncert to niesamowity klimat i wielka dawka pozytywnej energii. Jeśli macie jakieś propozycje, jakich artystów chcielibyście zobaczyć na naszych wyjazdach - piszcie do nas ! Każda propozycja jest cenna :)

Łatwa Rezerwacja

Dokładamy wszelkich starań, aby jak najbardziej ułatwić Wam proces rezerwacji wybranej imprezy. Nasza strona jest On-line, liczba miejsc i dostępność apartamentów jest aktualna zawsze na daną sekundę. Dla maksymalnego ułatwienia rezerwacji właściwego dla Ciebie wyjazdu, stworzyliśmy własny bardzo prosty i szybki formularz rezerwacyjny po wypełnieniu, którego można szybko i bezpiecznie potwierdzić zgłoszenie płatnością korzystając z szybkiego przelewu on-line, karty płatniczej, przelewu tradycyjnego lub skorzystać z rat Dot Pay.

Poniżej opisujemy ten krótki proces, aby ułatwić Ci rezerwację.

Zobacz >>

Bezpieczeństwo i rekomendacje

Nasz profesjonalizm, rzetelność i uznanie na rynku grupowych wyjazdów dla młodych ludzi potwierdzają wszelkie wymagane prawem pozwolenia oraz dokumenty. Jesteśmy Organizatorem Turystyki wpisanym do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych nr. zaświadczenia 1554. Naszą działalność zabezpiecza aktualna Gwarancja Ubezpieczeniowa na kwotę 1.050.000PLN. Wszyscy uczestnicy naszych wyjazdów objęci są ubezpieczeniem AXA. Jesteśmy aktywnym członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz Polskiego Związku Organizatorów Turystyki. Od sezonu zimowego 17/18 jesteśmy oficjalnym partnerem linii WizzAir. Bezpieczeństwo w korzystaniu z naszych usług i przejrzystość naszych działań potwierdza uczestnictwo w programach Transparentny Tourouperator oraz Rzetelna Firma. Za nasz prężny i systematyczny rozwój, zasady jakimi kierujemy się w prowadzeniu naszej działalności oraz za poziom świadczenia przez nas usług zostaliśmy odznaczeni Certyfikatem Jakości Roku w kategorii usługa.