26.02.23 - 03.03.23

Davos

Szwajcaria


Magic Davos

Gwiazdka
HOTEL
Gwiazdka
TRASY
Gwiazdka
OKOLICA

Najbardziej znana stacja narciarska w Szwajcarii! Pobyt w hotelu ze śniadami i karnetem w cenie, doskonała lokalizacja w połączeniu z ośrodkiem ponad 260 km tras daje nam gwarancję świetnego wyjazdu. 

 

 

Największe atuty tego wyjazdu:

• Ośrodek gwarantujący pewne warunki śniegowe

• Zakwaterowanie w hotelu zaledwie 150 metrów od kolejki

• Pobyt ze śniadaniami

• Niepowtarzalny szwajcarski klimat 

• Zniżki dla dzieci

 

 

3295

Region

 

Davos to najwyżej położone miasto w Europie. W Davos znajduje się wiele restauracji, barów, klubów nocnych, a nawet teatr, sala koncertowa czy kasyno. Miasto znane jest nie tylko ze względu na olbrzymi ośrodek narciarski, ale ze względu na liczne spotkania celebrytów i polityków. Jeździmy na wysokościach znacznie przewyższających 2000 metrów, szczyty sięgąją 2700-2900 m.

Jesteśmy położeni w sercu doliny pomiędzy miejscowościami Glaris, a Klosters, a nasz karnet Davos-Klosters obejmuje wszystkie pięć ośrodków: Parsenn, Jakobshorn, Madrisa, Pischa i Rinerhorn. Pomiędzy ośrodkami można przemieszczać się darmowymi busami i pociągami. Parsenn przy którym jesteśmy bezpośrednio położeni to największy z wymienionych ośrodków. Zróżnicowanie całego resortu powoduje, że odpowiednie trasy dla siebie znajdą tu zarówno rodziny z dziećmi jak i miłośnicy trudniejszych tras zjazdowych. Miłośnicy freeridu odnajdą się doskonale w Pischa gdzie znajduje się tylko jedna kolejka linowa, która daje jednak dostęp do bardzo dużego obszaru i możliwość zjazdu wieloma szlakami. Do tego superpipe na Jakobshorn, stoki do carvingu na Parsenn czy tor dla dzieci na Madrisa i Rinerhorn są uzupełnieniem do świetnie spędzonego czasu.

Trasy

  269 km tras dla początkujących i zaawansowanych
Snowparki i jazda freeride
Stoki sięgające 2844 m n.p.m.
Zobacz mapę Parsenn/Madrisa
Zobacz mapę Pischa/Jakobshorn/Rinerhorn

Nocleg i okolica

Hotel Montana

Nasz hotel to obiekt położony w sercu doliny w miejscowości Davos-dorf, zaledwie 150 metrów od kolejki Parsennbahn. Położenie jest zatem olbrzymim plusem, kolejka zabiera nas do największego regionu narciarskiego Parsenn. Hotel urządzono w prosty i funkcjonalny sposób.

Zakwaterwani jesteśmy w pokojach dla 2 osób z możliwością dostawki dla dzieci (pokój ten nie ma łóżka piętrowego, które występuje w pokojach w przypadku pobytu 4 osób). W każdym pokoju znajduje się łazienka. Zapraszamy do galerii do zapoznania się z wnętrzem hotelu i pokojami.

Możliwe opcje zakwaterowania możesz sprawdzić klikając przycisk ZAREZERWUJ.

Atrakcje

Ten wyjazd należy do kategorii "COSY" co oznacza, że nastawiamy się na nim na chill i wypoczynek. Jeśli zależy Ci na wyjeździe z imprezami i aktywnościami sprawdź campy "ORIGINAL" i "MASSIVE".

Wypożyczalnia

 

Nie masz własnych nart lub deski? To żaden problem. Jako uczestnik naszego wyjazdu wynajmiesz sprzęt wysokiej jakości w bardzo przystępnej cenie. Jednak największa zaleta naszej wypożyczalni to maksymalny komfort i wygoda obsługi. Nie musisz tracić czasu i zawracać sobie głowy poszukiwaniem, transportem, odbiorem a po powrocie zwrotem sprzętu do wypożyczalni. Wystarczy, że dokonując rezerwacji na wyjazd wybierzesz w formularzu dodatek narty lub deska a wybrany sprzęt odbierzesz na miejscu pierwszego dnia jazdy. To banalnie proste i bardzo wygodne. Oferujemy najwyższej jakości narty i deski snowboardowe każdej kategorii. Nasza wypożyczalnia zaopatrzona jest w sprzęt najlepszych marek. Od podstawowych modeli dla osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki do profesjonalnego sprzętu z grupy RACE czy FREERIDE. Wybierając naszą wypożyczalnię masz pewność, że sprzęt będzie idealnie dobrany do twoich potrzeb. Dysponujemy serwisem, dzięki czemu nasze narty i deski są zawsze doskonale przygotowane aby zaatakować alpejskie stoki.

 

Sprzęt dzielimy na 4 kategorie:

SKI STANDARD

Dla początkujących i średnio zaawansowanych. Sprzęt z grupy All Mountain i Allround. Są to deski i narty damskie oraz męskie odpowiednio dobrane do wzrostu i umiejętności ridera. Sprzęt przeznaczony jest do jazdy po trasach. 

CENA: 

349 PLN / wyjazd

SKI PREMIUM

Sprzęt z najwyższej półki. Topowe narty z grupy All Mountain, freestyle, freeride profesjonalne narty RACE - slalomowe oraz gigantowe. Posiadamy również zestawy do jazdy poza trasami w głębokim śniegu. 

CENA: 

449 PLN / wyjazd   

SNB STANDARD

Dla początkujących i średnio zaawansowanych.
Deski damskie oraz męskie odpowiednio dobrane do wzrostu i umiejętności ridera.
Sprzęt All Mountain, przeznaczony do jazdy po trasach jak i poza nimi w zróżnicowanych warunkach śniegowych. 

CENA: 

399 PLN / wyjazd

SNB PREMIUM

Sprzęt z najwyższej półki. Najlepsze deski freestyle, freeride oraz All Mountain. Przeznaczone zarówno do agresywnej jazdy po trasach, ale przede wszystkim na snowpark i jazdę off piste. 

CENA: 

519 PLN / wyjazd   

Po zarezerwowaniu sprzętu odezwij się do nas na rent@feeltheflow.pl  

Wypożyczenie obejmuje narty z wiązaniami i kijki / deskę z wiązaniami. Nie wypożyczamy butów !!! Nasza wypożyczalnia znajduje się w Warszawie, odbiór sprzętu osobiście. Istnieje możliwość transportu sprzętu bezpośrednio do hotelu - napisz do nas po więcej informacji!

Regulamin wypożyczalni

 

Nauka jazdy

Zobacz regulamin szkolenia: GRUPOWEGO / INDYWIDUALNEGO

Feel The Flow na swoich wyjazdach z dojazdem własnym oferuje szkolenia indywidualne w niewielkich grupach zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
Napisz do nas!

Poziom 1

Dla osób, które mają pierwszy kontakt ze snowboardem lub nartami, celem szkolenia jest oswojenie ze sprzętem, środowiskiem i opanowanie elementów niezbędnych do bezpiecznego przemieszczania się na stoku – poziom porównywalny z I stopniem sprawności SITS

Poziom 2

Dla osób, które opanowały już podstawy, pragną dalszego rozwoju i uzyskania pełnej samodzielności na stoku, poza trasą i w snowparku – poziom II stopniem sprawności SITS

 
Poziom 3

Dla osób, które pragną czegoś więcej niż tylko rekreacyjnego przemieszczanie się, dla osób szukających dynamiki w jeździe i pewności w każdych warunkach terenowych na trasie, poza trasą i w SnowParku – poziom III stopnia sprawności SITS

Poziom 4

Szkolenie freestyle, dedykowane dla zaawansowanych uczestników, których umiejętności pozwalają na skupieniu się głównie na ewolucjach w snowparku

 

Podróż

Dojazd własny

Na ten wyjazd wybieramy się własnym transportem.

Cena

Cena obejmuje
 • Zakwaterowanie 5 nocy w pokoju zgodnie z opisem (możliwe opcje zakwaterowania możesz sprawdzić klikając przycisk 'Zarezerwuj'). Dzieci z dwojgiem dorosłych mają zniżki jak niżej:
  dziecko w wieku 0-1,99 zniżka 2500 PLN
  dziecko w wieku 2-4,99 zniżka 1900 PLN
  dziecko w wieku 5-11,99 zniżka 700 PLN
  dziecko w wieku 12-16,99 zniżka 300 PLN
 • Skipass na 5 dni Davos/Klosters o wartości 320 CHF (nie obejmuje dnia przyjazdu)
 • Śniadania
 • Dostęp do Wi-Fi w  pokoju
 • Ubezpieczenie KL/NNW
Cena nie obejmuje
 • Opłaty klimatycznej 20 CHF/os./dzień
 • Zwrotnej kaucji pobieranej przez hotel 20 CHF/os. (tylko kartą)
 • Obowiązkowego ubezpieczenia SKI&SPORT w wysokości 90 PLN
 • Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
Dodatki opcjonalne
 • Ubezpieczenie od rezygnacji (możliwość wykupienia tylko w dniu zapisu)
  OWU Kontynenty

Ubezpieczenie

Cena pobytu nie obejmuje ubezpieczenia, polecamy je jednak wybrać na etapie zapisu. Proponujemy dwa rodzaje ubezpieczenia. Jedno to ubezpieczenie od rezygnacji na wypadek sytuacji losowej, która uniemożliwa wyjazd (pełne warunki ubezpieczenia poniżej). Drugie ubezpieczenie to ubezpieczenie typowo turystyczne, które obejmuje sytuacje, które mogą zdarzyć się podczas podróży na miejsce lub podczas pobytu w tym również zdarzenia na stoku podczas uprawiania sportu (pełne warunki ubezpieczenia i sumy ubezpieczenia poniżej.

 

W przypadku ubezpieczenia kosztów rezygnacji oraz podstawowego ubezpieczenia sportowego obowiązują: OWU Kontynenty

 

Zakres podstawowego ubezpieczenia sportowego:

KL wraz z assistance 20.000 € , OC 20 000 €,
NNW 2000 €, BP 300 €, SS 500 €,

 

W przypadku zmiany na wyższe ubezpieczenie sportowe GOLD obowiązują: OWU Multitravel

 

Zakres ubezpieczenia GOLD:
KL wraz z assistance 100.000 € , OC 77 000 €,
NNW 4000 €, BP 400 €, SS 500 €,

 

SPORT&SKI GOLD (+izolacja)
To ubezpieczenie wzbogacone o świadczenie kwarantanny i izolacji. Na miejscu wyjazdu (nie dotyczy okresu podróży na miejsce) w cenie mamy świadczenie hotelowe w obiekcie zastępczym o tym samym standardzie co zarezerwowany w cenie łącznej do 1000 euro/os. Oprócz tego, jeśli termin izolacji/kwarantanny wykracza poza termin zaplanowanego pobytu to podróżny bez względu na to czy jest faktycznie chory czy tylko na kwarantannie również ma pokryty koszt podróży do miejsca zamieszkania.

 

☑OWU Feel The Flow