18.02.22 - 27.02.22

Pra Loup

Francja


Hit the Wolf Track

Gwiazdka
HOTEL
Gwiazdka
TRASY
Gwiazdka
OKOLICA

/ liczba uczestników 80 / Pobyt w ośrodku z 200 km świetnie przygotowanych tras sięgających 2900 m n.p.m., zakwaterowanie przy wyciągu. Ta propozycja to dowód na to, że wciąż można wyjechać w Alpy w szczycie sezonu, do dobrej rezydencji i nie wydać przy tym fortuny. 

 

 

Największe atuty tego wyjazdu:

• 200 km tras w tym funpark i boardercross

• Zakwaterowanie blisko stoku, w komfortowych apartamentach o podwyższonym standardzie

• Miasteczko pełne sklepów, barów, pubów i restauracji

• Świetna cena, za pobyt w szczycie sezonu 

• Przejazd mega komfortowym autokarem klasy ROYAL XXL, z powiększoną przestrzenią na nogi

2239

Region

Stacja Pra Loup uważana jest za najlepszą stację w Alpach Południowych. To idealne miejsce by w promieniach silnego słońca szaleć na śniegu. Pra Loup składa się z dwóch części - Pra Loup 1500 i Pra Loup 1600, połączonych ze sobą skibusami, trasami i wyciągami. Wybieramy się do obu części miasteczka zarówno spokojnej miejscowości Pra Loup 1500 mieszczącej się w samym centrum regionu jak i nieco wyżej położonej Pra Loup 1600. Obie części są z bezpośrednim dostępem do objętych karnetem Espace de Lumiere - 200 km tras.
Ośrodek narciarski Pra Loup ceniony jest przede wszystkim przez snowboardzistów i freestyle’owców. Powód: Ponad 40 hektarów całego kompleksu to tak zwana strefa „Rider Space“. Należą do niej najlepiej wyposażony funpark z rampą przy wyciągu Bergeries, jak również 5 stref boardercross, rozłożonych na całym obszarze kompleksu stoków.
Stacja posiada szereg nowych udogodnień, jak np. "Natural X Pipes" (sześć naturalnych przesmyków pełnych muld i zakrętów przygotowanych dla adeptów newfreestyle).

Trasy

200 km tras dla początkujących i zaawansowanych
Snowparki i jazda freeride
Stoki sięgające 2700 m n.p.m.
Zobacz mapę tras

Nocleg i okolica

Rezydencja Praroustan lub Rezydencje 2* (wg wyboru)

Na tym wyjeździe proponujemy dwa rodzaje zakwaterowania. Kompleks Pra Roustan o podwyższonym standardzie lub klasyczne franckuskie apartamenty typu studio. Nasza rezydencja Praroustan to kompleks składający się z bydynku głównego i bungalowów. Obiekt na wysokim jak na francuskie realia poziomie, położony ok. 700 metrów od wyciągu Pra Loup 1500. Koło rezydencji znajduje się przystanek skibusa, który jeździ po całym miasteczku w tym również do wyciągu. Apartamenty przewidziane są dla max 4-8 osób i prawie wszystkie mają osobne WC w apartamencie. W cenie naszego wyjazdu jest pobyt w jednym z apartamentów do wyboru:

Apartament dla 4 osób z jedną sypialnią (ok. 35 m²), który składa się z salonu z łóżkiem rozkładanym dla 2 osób, sypialni z łóżkiem małżeńskim, łazienki oraz w pełni wyposażonego aneksu kuchennego (kuchenka, sztućce, szklanki, talerze, garnki etc.).

Apartament dla 6 osób (ok. 40 m²), który składa się z salonu z łóżkiem rozkładanym dla 2 osób, alkowy sypialnej z łóżkiem piętrowym oraz sypialni dla 2 osób z łóżkiem podwójnym, łazienki oraz w pełni wyposażonego aneksu kuchennego (kuchenka, sztućce, szklanki, talerze, garnki etc.).

Apartament dla 6 osób z dwiema sypialniami (ok. 54 m²), który składa się z salonu z łóżkiem rozkładanym dla 2 osób, dwóch sypialni z łóżkami małżeńskimi, łazienki oraz w pełni wyposażonego aneksu kuchennego (kuchenka, sztućce, szklanki, talerze, garnki etc.).

Apartament dla 8 osób z dwiema sypialniami (ok. 72 m²), który składa się z salonu z łóżkiem rozkładanym dla 2 osób, alkowy sypialnej z łóżkiem piętrowym oraz dwóch sypialni z łóżkami małżeńskimi, łazienki oraz w pełni wyposażonego aneksu kuchennego (kuchenka, sztućce, szklanki, talerze, garnki etc.).

 

Oprócz tego proponujemy pobyt również w mniejszych, klasycznych, francuskich studiach dla 4 osób:

Studio dla 4 osób (ok. 20-24 m²) składa się z pokoju dziennego z dwoma łóżkami lub łóżkiem podwójnym i wnęki sypialnej z łóżkiem piętrowym, łazienki oraz aneksu kuchennego wyposażonego we wszystko co niezbędne do przygotowania posiłków (kuchenka, sztućce, szklanki, talerze, garnki etc.).

 

Dla osób chcących jeszcze bardziej podnieść standard pobytu polecamy skorzystać z możliwości pobytu w apartamencie w mniejszą liczbę osób. Możliwe opcje zakwaterowania możesz sprawdzić klikając przycisk ZAREZERWUJ.

Wypożyczalnia

Wypożyczenie sprzętu

 

 

Nie masz własnych nart lub deski? Nie ma problemu! Wynajmij je od nas w okazyjnej cenie! Wystarczy, że rezerwując wyjazd w formularzu wybierzesz dodatek narty lub deska. Oferujemy najwyższej jakości narty i deski każdego rodzaju. Nasza wypożyczalnia zaopatrzona jest przez najlepsze firmy takie jak ROSSIGNOL czy DYNASTAR.  Od podstawowych nart dla tych co dopiero stawiają pierwsze kroki do profesjonalnego sprzętu z grupy RACE lub FREERIDE. Wybierając naszą wypożyczalnię masz pewność, że sprzęt będzie idealnie dobrany do twoich potrzeb oraz doskonale przygotowany do jazdy. Dysponujemy serwisem najwyższej jakości, dzięki czemu nasze narty i deski są zawsze doskonale przygotowane aby zaatakować alpejskie stoki.

 

Narty i deski dzielimy na 2 kategorie:

STANDARD

Dla początkujących i średnio-zaawansowanych. Sprzęt z grupy All Mountain i Allround. Są to deski i narty damskie oraz męskie odpowiednio dobrane do wzrostu i umiejętności ridera. Sprzęt przeznaczony jest do jazdy po trasach. 

CENA: 

299 PLN / wyjazd

PREMIUM

Sprzęt z najwyższej półki. Topowe narty i deski z grupy All Mountain i freestyle, profesjonalne narty RACE - slalomowe oraz gigantowe. Posiadamy również zestawy do jazdy poza trasami i w głębokim śniegu. 

CENA: 

399 PLN / wyjazd

*po zarezerwowaniu sprzętu odezwij się do nas na testy@feeltheflow.pl

**Wypożyczenie obejmuje narty z wiązaniami i kijki / deskę z wiązaniami. Nie wypożyczamy butów !!! 

 

 

Nauka jazdy

Zobacz regulamin szkolenia: GRUPOWEGO / INDYWIDUALNEGO

Feel The Flow na swoich wyjazdach oferuje szkolenia w niewielkich grupach
(max 10 osób) na 4 poziomach zaawansowania:

Poziom 1

Dla osób, które mają pierwszy kontakt ze snowboardem lub nartami, celem szkolenia jest oswojenie ze sprzętem, środowiskiem i opanowanie elementów niezbędnych do bezpiecznego przemieszczania się na stoku – poziom porównywalny z I stopniem sprawności SITS

Poziom 2

Dla osób, które opanowały już podstawy, pragną dalszego rozwoju i uzyskania pełnej samodzielności na stoku, poza trasą i w snowparku – poziom II stopniem sprawności SITS

 
Poziom 3

Dla osób, które pragną czegoś więcej niż tylko rekreacyjnego przemieszczanie się, dla osób szukających dynamiki w jeździe i pewności w każdych warunkach terenowych na trasie, poza trasą i w SnowParku – poziom III stopnia sprawności SITS

Poziom 4

Szkolenie freestyle, dedykowane dla zaawansowanych uczestników, których umiejętności pozwalają na skupieniu się głównie na ewolucjach w snowparku

 

* W przypadku zapisu do 14 dni przed imprezą. Dokładna ilość godzin uzależniona jest od wielkości grupy. Zapoznaj się z regulaminem szkoleń.

Podróż

Autokary ROYAL CLASS XXL 

Lider w zakresie bezpieczeństwa, komfortu i ilości miejsca na nogi!

Jak zapewne wiecie, autokar autokarowi nierówny, nawet jeśli są określane mianem klasy LUX. Zapewniamy Wam najwyższą półkę jeśli chodzi o transport autokarowy. Gwarantując bezpieczeńtwo i komfort jazdy, większą ilość miejsca na nogi (największą możliwą), gniazdka elektryczne, Wi-Fi.
To wszystko bez żadnych dopłat!

Na ten wyjazd wyjeżdżamy z*:
Warszawy 13:00
Łodzi 14:45
Katowic 16:15
Poznania 15:45
Wrocławia 18:45
Przewidujemy również wyjazdy z:
Gdańska (min 20 os.) 8:30
Krakowa (min 20 os.) 15:00
Ostródy (min 20 os.) 10:00
 

Limit bagażu 'autokarowego' na jednego uczestnika: 1 torba podróżna lub plecak do 20 kg, 1 komplet snowboardowy lub narciarski (deska lub narty + buty) do 12 kg oraz 1 bagaż podręczny do 10 kg.

Bardzo prosimy o rygorystyczne przestrzeganie ww. limitów, zakładamy że ponad 40 kg wystarczy każdemu na tygodniowy wyjazd :) Z powodu obowiązujących przepisów drogowych, względów bezpieczeństwa oraz dbając o Wasz komfort, przewoźnik wprowadza bezwzględną kontrolę wagi bagażu. Z powodów logistycznych na pokład przyjmujemy miękkie torby. Miękkie torby są o wiele lżejsze przez co można zabrać ze sobą więcej rzeczy, ponadto zdecydowanie łatwiej jest je zapakować do luków. Walizki ze stelażem czy typu „skorupa” podlegają dopłacie 100 PLN, opłata ta automatycznie upoważnia do wzięcia większego bagażu głównego 30 kg (na etapie rezerwacji wybierz opcję Bagaż XXL)

*Podane godziny mogą ulec zmianie.

Dojazd własny

Na wszystkie nasze wyjazdy można dostać się we własnym zakresie. W formularzu rezerwacyjnym wystarczy wybrać opcję 'Dojazd własny', a skalkuluje on automatycznie zniżkę 200 PLN od osoby.

Cena

Cena obejmuje
 • Przejazd autokarem klasy ROYAL CLASS XXL
  (dojazd własny zniżka 200 PLN)
 • Skipass na 6 dni Espace Lumiere
 • Zakwaterowanie w apartamentach zgodnie z opisem (możliwe opcje zakwaterowania możesz sprawdzić klikając przycisk 'Zarezerwuj')
 • Ramowy program wyjazdu Feel The Flow
 • Ubezpieczenie KL/NNW
 • Opiekę rezydenta/pilota
Cena nie obejmuje
 • Zwrotnej kaucji pobieranej przez rezydencję 80 €/osobę
 • Obowiązkowego ubezpiecznia SKI&SPORT w wysokości 80 PLN
 • Taksy klimatycznej 1,5 €/dzień
 • Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
Dodatki opcjonalne
 • Końcowe sprzątanie apartamentu ok. 70-150 €/apt. (można posprzątać samemu)
 • Bielizna pościelowa w cenie 15€/os.
 • Bagaż XXL 100 PLN (upoważnia do zabrania walizki ze stelażem lub typu "skorupa" i powiększa limit do 30 kg bagażu głównego)
 • Ubezpieczenie od rezygnacji (możliwość wykupienia tylko w dniu zapisu)
  OWU Kontynenty

Ubezpieczenie

W przypadku ubezpieczenia kosztów rezygnacji oraz podstawowego ubezpieczenia sportowego obowiązują: OWU Kontynenty
Wszyscy nasi uczestnicy obowiązkowo mają wybrane ubezpieczenie sportowe.

Zakres podstawowego ubezpieczenia sportowego:

KL wraz z assistance 20.000 € , OC 20 000 €,
NNW 2000 €, BP 300 €, SS 500 €,

 

W przypadku zmiany na wyższe ubezpieczenie sportowe  GOLD obowiązują: OWU Multitravel

 

Zakres ubezpieczenia GOLD:
KL wraz z assistance 100.000 € , OC 77 000 €,
NNW 4000 €, BP 400 €, SS 500 €,

 

SPORT&SKI GOLD (+izolacja)
To ubezpieczenie wzbogacone o świadczenie kwarantanny i izolacji. Na miejscu wyjazdu (nie dotyczy okresu podróży na miejsce) w cenie mamy świadczenie hotelowe w obiekcie zastępczym o tym samym standardzie co zarezerwowany w cenie łącznej do 1000 euro/os. Oprócz tego, jeśli termin izolacji/kwarantanny wykracza poza termin zaplanowanego pobytu to podróżny bez względu na to czy jest faktycznie chory czy tylko na kwarantannie również ma pokryty koszt podróży do miejsca zamieszkania.

 

☑OWU Feel The Flow

Zobacz także