Poznaj Feel The Flow

Na rynku wyjazdów grupowych obecni jesteśmy od 2006r. Na przestrzeni tego okresu zorganizowaliśmy kilkaset zagranicznych campów dla łącznie kilkudziesięciu tysięcy osób. Główną płaszczyzną naszej działalności jest organizacja zimowych wyjazdów w Alpy na NARTY i SNOWBOARD. Od sezonu 2015/2016 zajmujemy się również organizajcą letnich campów dla osób z zajawką do sportów wodnych SURF, KITE, WINDSURFING, ŻAGLE. Od samego początku bardzo wnikliwie badamy opinie i sugestie pochodzące od uczestników naszych imprez, aby stale podnosić poziom obsługi zapewniając Wam maksimum komfortu i zadowolenia z wybranej oferty. Jesteśmy Organizatorem Turystyki wpisanym do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Posredników Turystycznych nr. zaświadczenia 1554. Naszą działalność zabezpiecza aktualna Gwarancja Ubezpieczeniowa na kwotę 562.500PLN. Doświadczenie, rekomendacje i wieloletnia stabilna pozycja jako wiodącego organizatora na rynku grupowych wyjazdów dla młodych i aktywnych ludzi stanowią gwarnację udanych i bezpiecznych wakacji.     

Samolotem w Alpy

Teraz od alpejskich szczytów dzieli Cię 2h lotu i nawet kilkadziesiąt minut w autokarze. 

Z zebranych przez nas opinii wynika, że dla części z Was wielogodzinna podróż autokarem to "niepotrzebny obowiązek". Organizowanie transportu samemu jest również niewygodne, czasochłonne i często bardzo kosztowne, szczególnie, jeśli mówimy o samolotach. Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom Feel The Flow, jako pierwszy organizator grupowych wyjazdów zimowych, oferuje Wam wyjazdy z transportem samolotem przez cały sezon 2016/17 w kilkunastu terminach od początku grudnia do kwietnia. Dzięki tak obszernej współpracy z liniami lotniczymi udało się nam wynegocjować rewelacyjne taryfy przelotów. To oznacza, że w normalnej cenie samego biletu my zapewniamy Wam przelot, transfery lotnisko-ośrodek-lotniko oraz transport bagażu i sprzętu! O nic nie musicie się martwić.

Autokary ROYAL CLASS XXL

Od tego sezonu w Alpy jeździmy tylko w mega komfortowych warunkach ! 

Jak zapewne wiecie, autokar autokarowi nie równy, nawet jeśli są określane mianem klasy LUX. My zapewniamy Wam najwyższą półkę jeśli chodzi o transport autokarowy. Nasze autokary są w pełni wyposażone. Gwarantują bezpieczeńtwo i komfort jazdy, większą ilość miejsca na nogi (największą możliwą), gniazdka elektryczne, wifi. To wszystko bez żadnych dopłat! Autokar klasy ROYAL XXL zawiera się w cenie każdego z naszych wyjazdów! Wyjątek od tej reguły stanowią wyjazdy do Livigno (spowodowane jest to wysokością autobusów Royal, które nie mieszczą się do tunelu, którym wjeżdza się do miasta), oraz wyjazdy letnie. Na te wyjazdy zapewniamy Wam nowoczesne i komfortowe autokary klasy LUX.

Testy Sprzętu

Na wybranych wyjazdach będziecie mieli okazję stestować sprzęt. Feel The Flow w sezonie 2016/17 rusza z projektem mobilnego centrum testowego sprzętu narciarskiego. Znajdujący się w naszym centrum testowym sprzęt do topowe modele z aktualnych kolekcji. Warto sprawdzić na jakim sprzęcie czujesz się najlepiej, zanim dokonasz wyboru i kupisz narty lub deskę dla siebie. 

Zniżki i rabaty

Uwaga ! w tym sezonie zniżki wcześniej - taniej, lojalnościowa oraz grupowa ŁĄCZĄ SIĘ !
 
 
 
MEGA PROMO NA START

Od razu po uruchomieniu sprzedaży oferty uruchamiamy MEGA PROMO. Dzięki tej akcji możecie wyjechać w Alpy na zdecydowanie najlepszych warunkach na rynku! MEGA PROMO to ceny ostateczne, nie łączą się z pozostałymi promocjami. Obowiazują krótko i mają ograniczenia ilościowe.

Pamiętajcie, że wszystkie promocje są imienne i w przypadku modyfikacji rezerwacji nie przechodzą na inną osobę! 

Zniżka wcześniej-taniej

Od dawna doceniamy Wasze szybkie decyzje o wyborze wyjazdów zimowych z Feel The Flow. W tym roku, kierując się licznymi głosami z Waszej strony, zmieniamy na bardziej korzystne warunki zniżki wcześniej taniej. W sezonie 2016/17 zniżka ta będzie łączyć się ze zniżkami grupową oraz lojalnościową ! Oznacza to, że decydując się na wyjazd z nami po raz kolejny, szybko i ze swoją ekipą możesz uzyskać gigantyczny rabat ! 

Zniżka grupowa 

Zabierasz ze sobą ekipę ? Jest Was 6 a może 20 ? W każdym razie - należy Wam się zniżka ! 

Każdy z Was zyskuje tym więcej im większa jest Wasza grupa. Skontaktuj się z nami, zanim zgłosisz się na wyjazd aby dowiedzieć się jak odebrać rabat. Zbierz grupę i odbierz: 40pln (dla gupy 6-9osób), 70pln (dla grupy 10-14osób), 100pln (dla grupy 15-30osób), ??? pln(dla grupy powyżej 30 osób).

Zniżka lojalnościowa

Zaufałeś nam poraz kolejny ? My Cię wynagradzamy !

Bardzo przykładamy się do tego, aby każdy wrócił zadowolony z naszego wyjazdu, dlatego mega cieszymy się, gdy obdarzacie nas zaufaniem poraz kolejny ! Chcąc wynagrodzić Wam ten gest w naszą stronę, wprowadzamy zniżki "za staż".

Byłeś z nami na wyjeździe:

1 raz - otrzymujesz 30 pln zniżki

2 razy - otrzymujesz 60 pln zniżki 

3 razy - otrzymujesz 90pln zniżki 

4 razy - otrzymujesz 120 pln zniżki

Pamiętaj, żeby zgłosić się po kod rabatowy zanim zapiszesz się na wyjazd !

Promocja łączy się ze zniżką wcześniej-taniej oraz zniżką grupową.

Kategorie wyjazdów

Cosy, Orginal czy Massive ? Wybierz profil wyjazdu odpowiadający Twoim oczekiwaniom.

Aby jeszcze bardziej ułatwić Wam dobór wyjazdu idealnego dla siebie, wprowadziliśmy podział naszych imprez na trzy kategorie:

 

COSY

Kameralne wyjazdy do 80 osób, nastawione na wypoczynek, chill i korzystanie z uroków ośrodka od świtu do zmierzchu. Na tych wyjazdach nie przewidujemy dodatkowych atrakcji, nastawiamy się na relax i podbijanie Alpejskich stoków. 

 

ORGINAL

Wśród ofert orginal znajdziesz wyjazdy do znanych alpejskich miejscówek, w bardzo atrakcyjnych cenach, na ok 100-200 osób. Nie licz na atmosferę z Ciechocinka i ciszę nocną o 22:00. Imprezy, apresy, gry terenowe, wieczory gier ... wszystko to czeka, aż wrócisz ze stoku! Jeśli planujesz wypad w Alpy po sesji lub marzy Ci się zimowy wyjazd podczas urlopu, a przy tym nie chciał byś zrujnować swojego budżetu to wyjazdy Orginal są właśnie dla Ciebie ! Nie daj się jednak zmylić niskiej cenie. Imprezy z kategorii Orginal, to campy przygotowane z dbałością o szczegóły, w bardzo dobrych narciarsko stacjach, z całkowicie wyeliminowanym ryzykiem braku śniegu. Warto zaznaczyć, że na wyjazdy typu Orginal transport realizowany jest autokarami ROYAL CLASS XXL z powiększoną przestrzenią na nogi, gniazdkami oraz wifi oraz również w opcji samolotem !

 

MASSIVE

To impreza dla zimowych wyjadaczy, którzy od tygodniowego pobytu w Alpach wymagają czegoś więcej niż dobrego ośrodka i zakwaterowania. Wyjazdy na ponad 300 osób. Setki kilometrów tras narciarskich, świetne resorty alpejskie, tony sprzętu nagłośnieniowego, imprezy z najlepszymi DJ'ami, koncerty największych gwiazd, apreski, nocne gry terenowe, turnieje, konkursy z nagrodami. Setki młodych, uśmiechniętych i pozytywnie nastawionych ludzi z zimową zajawką. I do tego oczywiście najlepsza alpejska atmosfera. Pojedź na wyjazd TOTALNY, z którego przywieziesz pozytywną energię, mnóstwo nowych znajomości i wspomnień.

 

Bezpieczeństwo i rekomendacje

Nasz profesjonalizam, rzetelność i uznanie na rynku grupowych wyjazdów dla młodych ludzi potwierdzają wszelkie wymagane prawem pozwolenia oraz dokumenty. Jesteśmy Organizatorem Turystyki wpisanym do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Posredników Turystycznych nr. zaświadczenia 1554. Naszą działalność zabezpiecza aktualna Gwarancja Ubezpieczeniowa na kwotę 562.500PLN. Wszyscy uczestnicy naszych wyjazdów objęci są ubezpieczeniem Signal Iduna. Jesteśmy aktywnym członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz Polskiego Związku Organizatorów Turystyki. Bezpieczeństwo w korzystaniu z naszych usług i przejrzystość naszych działań potwierdza uczestnictwo w programach Transparentny Tourouperator oraz Rzetelna Firma. Za nasz prężny i systematyczny rozwój, zasady jakimi kierujemy się w prowadzeniu naszej działalności oraz za poziom świadczenia przez nas usług zostaliśmy odznaczeni Certyfikatem Jakości Roku w kategorii usługa.