17.02.23 - 26.02.23

Pontagna di Temu/Tonale

Włochy


Youth Italian Camp

Gwiazdka
HOTEL
Gwiazdka
TRASY
Gwiazdka
OKOLICA

/ liczba uczestników 60 / Obóz przeznaczony dla młodzieży (10-16 lat), która uwielbia aktywnie spędzać czas. To najlepsza okazja, aby podnieść swoje umiejętności jazdy zarówno na nartach, jak i snowboardzie oraz spędzić super czas w gronie rówieśników pod opieką wykwalifikowanych instruktorów, trenerów i wychowawców. Obóz sportowy z całodniowymi szkoleniami narciarskimi i snowboardowymi to najlepszy pomysł na zimowe ferie!

 

 

Największe atuty tego wyjazdu:

• Wykwalifikowana i profesjonalna kadra czuwająca nad uczestnikami obozu

• Świetne trasy i blisko położony lodowiec 

• Niewielkie grupy szkoleniowe i zajęcia prowadzone pod okiem profesjonalnych instruktórów

• Podział na grupy wiekowe (10-12 lat, 12-14 lat i 14-16 lat)

• masa atrakcji poza stokiem: warsztaty taneczne, zjazdy na pontonach, gry terenowe, video analiza ze szkoleń, wieczór gier 

• Zakwaterowanie w hotelu z wyżywieniem

2765

Region

Przełęcz Passo Tonale, położona na granicy Lombardii i Trydentu, tworzy naturalny, słoneczny i widokowy amfiteatr oddzielający dolinę Val di Sole od doliny Vallecamonica i rozciągający się na wysokości od 1884 - do 3100 m n.p.m., między masywami Ortles-Cevedale i Adamello-Presanella.
Nowoczesne Centrum Narciarskie Adamello Ski składa się z dwóch ośrodków narciarskich, z przełęczy Tonale u stóp lodowca Presena (3069 m n.p.m) i z Ponte di Legno, ośrodka w pięknym miasteczku poniżej przełęczy Tonale. Obydwa ośrodki narciarskie są połączone nowoczesną kolejką Cabinovia, która w 15 minut przewiezie Was pomiędzy Ponte di Legno, a przełęczą Tonale. Kolejka ma przystanek Intermedia Colonia Vigili, skąd dojechać można na nartach na wyciąg numer 10, a potem na trasy Ponte Di Legno. Narciarze jeździć mogą kolejką w obydwie strony. Jeżeli nie korzysta się z kolejki to z Tonale do Ponte di Legno dojechać można trasą narciarską biegnącą pod kolejką. To nowoczesne i nowe połączenie dwóch ośrodków narciarskich sprawia, że Centrum Adamello Ski oferuje jedno z najlepszych warunków narciarskich zarówno dla rodzin z małymi dziećmi jak i dla bardzo wytrawnych narciarzy.

Trasy

110 km tras i lodowiec z gwarancją śniegu
Snowparki i jazda freeride
Stoki sięgające 3000 m n.p.m.
Zobacz mapę tras

Nocleg i okolica

Hotel Cacciatori **

Nasz hotel to obiekt położony w sercu doliny pomiędzy miejscowościami Temu i Ponte di Legno, do najbliższego wyciągu mamy zaledwie 1km, co gwarantuje nam udany wyjazd narciarski/snowboardowy. Skibus zatrzymuje się blisko naszego hotelu.

Hotel urządzono w funkcjonalny sposób. Do dyspozycji mamy części wspólne gdzie przyjemnie możemy spędzić czas po nartach. W cenie naszego pobytu mamy śniadania i obiadokolacje serwowane na terenie restauracji naszego hotelu. Hotel serwuje dania wegetariańskie, a także bezglutenowe.

Zakwaterwani jesteśmy w pokojach dla 2-3-4 osób. W każdym pokoju znajduje się łazienka. Zapraszamy do galerii do zapoznania się z wnętrzem hotelu i pokojami.

Atrakcje

Wypożyczalnia

 

Nie masz własnych nart lub deski? To żaden problem. Jako uczestnik naszego wyjazdu wynajmiesz sprzęt wysokiej jakości w bardzo przystępnej cenie. Jednak największa zaleta naszej wypożyczalni to maksymalny komfort i wygoda obsługi. Nie musisz tracić czasu i zawracać sobie głowy poszukiwaniem, transportem, odbiorem a po powrocie zwrotem sprzętu do wypożyczalni. Wystarczy, że dokonując rezerwacji na wyjazd wybierzesz w formularzu dodatek narty lub deska a wybrany sprzęt odbierzesz na miejscu pierwszego dnia jazdy. To banalnie proste i bardzo wygodne. Oferujemy najwyższej jakości narty i deski snowboardowe każdej kategorii. Nasza wypożyczalnia zaopatrzona jest w sprzęt najlepszych marek. Od podstawowych modeli dla osób, które dopiero stawiają pierwsze kroki do profesjonalnego sprzętu z grupy RACE czy FREERIDE. Wybierając naszą wypożyczalnię masz pewność, że sprzęt będzie idealnie dobrany do twoich potrzeb. Dysponujemy serwisem, dzięki czemu nasze narty i deski są zawsze doskonale przygotowane aby zaatakować alpejskie stoki.

 

Sprzęt dzielimy na 4 kategorie:

SKI STANDARD

Dla początkujących i średnio zaawansowanych. Sprzęt z grupy All Mountain i Allround. Są to deski i narty damskie oraz męskie odpowiednio dobrane do wzrostu i umiejętności ridera. Sprzęt przeznaczony jest do jazdy po trasach. 

CENA: 

349 PLN / wyjazd

SKI PREMIUM

Sprzęt z najwyższej półki. Topowe narty z grupy All Mountain, freestyle, freeride profesjonalne narty RACE - slalomowe oraz gigantowe. Posiadamy również zestawy do jazdy poza trasami w głębokim śniegu. 

CENA: 

449 PLN / wyjazd   

SNB STANDARD

Dla początkujących i średnio zaawansowanych.
Deski damskie oraz męskie odpowiednio dobrane do wzrostu i umiejętności ridera.
Sprzęt All Mountain, przeznaczony do jazdy po trasach jak i poza nimi w zróżnicowanych warunkach śniegowych. 

CENA: 

399 PLN / wyjazd

SNB PREMIUM

Sprzęt z najwyższej półki. Najlepsze deski freestyle, freeride oraz All Mountain. Przeznaczone zarówno do agresywnej jazdy po trasach, ale przede wszystkim na snowpark i jazdę off piste. 

CENA: 

519 PLN / wyjazd   

Po zarezerwowaniu sprzętu odezwij się do nas na rent@feeltheflow.pl  

Wypożyczenie obejmuje narty z wiązaniami i kijki / deskę z wiązaniami. Nie wypożyczamy butów !!! 

Regulamin wypożyczalni

 

Nauka jazdy

 

Feel The Flow na swoich wyjazdach oferuje szkolenia SKI lub SNB w niewielkich grupach. 

Chcemy podzielić się z Wami naszą zajawką i zarazić Was miłością do sportu jakim jest narciarstwo i snowboard. Obóz skierowany jest do osób stawiających pierwsze kroki jak i wyjadaczy zimowych dyscyplin. Zajęcia na stoku prowadzone będą pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów w wymiarze 5,5 h dziennie z przerwą na lunch. Podczas białego szaleństwa na stoku nie zabraknie bezpiecznego rozwijania umiejętności, zabawy, a także zdrowej rywalizacji. W trakcie zajęć nagrywamy postępy uczestników, które wspólnie wieczorem analizujemy. Popołudniu czeka nas program sportowo-rekreacyjny m.in turniej gier planszowych, karaoke, warsztaty taneczne, ABC serwisowania sprzętu, dyskoteka, kalambury.

Na obóz należy zabrać ze sobą paszport/dowód osobisty, wypełnioną kartę kwalifikacyjną, kask ochronny, który jest obowiązkowy poniżej 18 roku życia.

 

Podróż

Autokary ROYAL CLASS XXL 

Lider w zakresie bezpieczeństwa, komfortu i ilości miejsca na nogi!

Jak zapewne wiecie, autokar autokarowi nierówny, nawet jeśli są określane mianem klasy LUX. Zapewniamy Wam najwyższą półkę jeśli chodzi o transport autokarowy, gwarantując bezpieczeństwo i komfort jazdy, większą ilość miejsca na nogi (największą możliwą), czy też gniazdka elektryczne.
To wszystko bez żadnych dopłat!

Na ten wyjazd wyjeżdżamy z:
Warszawy  
Wrocławia  
Opola  
Gliwic  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mamy największy limit bagażu 'autokarowego' na rynku - na jednego uczestnika przypada: 1 miękka torba podróżna lub plecak do 20 kg, 1 komplet snowboardowy lub narciarski w pokrowcu (deska lub narty + buty) do 12 kg oraz 1 bagaż podręczny do 10 kg.

Bardzo prosimy o rygorystyczne przestrzeganie ww. limitów, zakładamy że ponad 40 kg wystarczy każdemu na tygodniowy wyjazd :) Z powodu obowiązujących przepisów drogowych, względów bezpieczeństwa oraz dbając o Wasz komfort, przewoźnik wprowadza bezwzględną kontrolę wagi bagażu. Z powodów logistycznych na pokład przyjmujemy miękkie torby. Miękkie torby są o wiele lżejsze przez co można zabrać ze sobą więcej rzeczy, ponadto zdecydowanie łatwiej jest je zapakować do luków. Walizki ze stelażem czy typu „skorupa” podlegają dopłacie 120 PLN, opłata ta automatycznie upoważnia do wzięcia większego bagażu głównego 30 kg (na etapie rezerwacji wybierz opcję Bagaż XXL).

 

Dojazd własny

Na wszystkie nasze wyjazdy można dostać się we własnym zakresie. W formularzu rezerwacyjnym wystarczy wybrać opcję 'Dojazd własny', a skalkuluje on automatycznie zniżkę 200 PLN od osoby.

 

Cena

Cena obejmuje
 • Przejazd autokarem klasy ROYAL CLASS XXL
  (dojazd własny zniżka 200 PLN)
 • Zakwaterowanie 7 nocy w hotelu zgodnie z opisem (możliwe opcje zakwaterowania możesz sprawdzić klikając przycisk 'Zarezerwuj')
 • Szkolenie SKI lub SNB prowadzone przez instruktorów
 • Wyżywienie śniadania i obiadokolacje (pierwszy posiłek: obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu)
 • Ubezpieczenie KL/NNW
 • Całodobową opiekę wychowawców/instruktorów
 • Ramowy program wyjazdu YOUTH FTF!
Cena nie obejmuje
 • Karnet Junior w cenie 180 €/os. - dla osób urodzonych po 30.04.2006, Karnet dorosły - w cenie 240 €/os. (w przypadku dziecka urodzonego między 20.02.2005, a 30.04.2006)
 • Zwrotnej kaucji za skipass 5 €/os.
 • Taksy klimatycznej 15 €/os.
 • Lunchy na stoku 80 €/6 posiłków
 • Obowiązkowego ubezpieczenia SKI&SPORT w wysokości 90 PLN
 • Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
Dodatki opcjonalne
 • Bagaż XXL 120 PLN (upoważnia do zabrania walizki ze stelażem lub typu "skorupa" i powiększa limit do 30 kg bagażu głównego)
 • Ubezpieczenie od rezygnacji (możliwość wykupienia tylko w dniu zapisu)
  OWU Kontynenty

Ubezpieczenie

W przypadku ubezpieczenia kosztów rezygnacji oraz podstawowego ubezpieczenia sportowego obowiązują: OWU Kontynenty
Wszyscy nasi uczestnicy obowiązkowo mają wybrane ubezpieczenie sportowe.

Zakres podstawowego ubezpieczenia sportowego:

KL wraz z assistance 20.000 € , OC 20 000 €,
NNW 2000 €, BP 300 €, SS 500 €,

 

W przypadku zmiany na wyższe ubezpieczenie sportowe GOLD obowiązują: OWU Multitravel

Zakres ubezpieczenia GOLD :
KL wraz z assistance 100.000 € , OC 77 000 €,
NNW 4000 €, BP 400 €, SS 500 €,

 

SPORT&SKI GOLD (+izolacja)
To ubezpieczenie wzbogacone o świadczenie kwarantanny i izolacji. Na miejscu wyjazdu (nie dotyczy okresu podróży na miejsce) w cenie mamy świadczenie hotelowe w obiekcie zastępczym o tym samym standardzie co zarezerwowany w cenie łącznej do 1000 euro/os. Oprócz tego, jeśli termin izolacji/kwarantanny wykracza poza termin zaplanowanego pobytu to podróżny bez względu na to czy jest faktycznie chory czy tylko na kwarantannie również ma pokryty koszt podróży do miejsca zamieszkania.

 

☑OWU Feel The Flow

Zobacz także