08.05.21 - 15.05.21

Malinska

Chorwacja


Wyspa Krk - Malinska

Gwiazdka
HOTEL
Gwiazdka
OKOLICA

Chyba najbardziej znana wyspa w całej Chorwacji, na którą przejeżdżamy mostem. Zakwaterowanie w pełni wyposażonych, klimatyzowanych aprtamentach bardzo blisko plaży. Zaledwie 850 km od granicy Polski.

 

 

Największe atuty tego wyjazdu:

• Malownicza wyspa na Adriatyku zaledwie 850 km od granicy Polski

• Zakwaterowanie w pełni wyposażonych apartamentach 

• Jedna z najpiękniejszych wysp w Chorwacji na którą dostęp jest niezwyke prosty

• Niepowtarzalny chorwacki klimat 

749
Zarezerwuj

Region

Kvarner:

Zatoka Kvarner jest położona w północnej części Chorwacji i Adriatyku zarazem. Od dziesięcioleci przyciąga turystów z całej Europy nie tylko ze wzgędu na swoje doskonałe położenie, ale ze względu na urokliwe miasteczka, malownicze plaże i krystalicznie czyste, turkusowe morze. Najważniejszym miastem regionu jest Rijeka, będąca gospodarczym i komunikacyjnym centrum. Jednak wśród najpiękniejszych uzdrowisk i kurortów należy wymienić takie miejscowości jak Opatija (jedna z najstarszych miejscowości turystycznych w Chorwacji, w której już za czasów Austro-Węgier budowano luksusowe hotele), Malinska z pięknymi plażami, bardzo zadbana Crikvenica, czy spokojna nawet w sezonie miejscowość Senj. Region Kvarner to także cudowne wyspy.

Wyspa Krk:

Największa i najpiękniejsza wyspa na Adriatyku, połączona ze stałym lądem mostem. Miejscowości wypoczynkowe ulokowane są na jej zachodnim brzegu, charakteryzującym się łagodnym klimatem i bujniejszą roślinnością. Coś dla siebie znajdą tu zarówno miłośnicy gór, jak i plażowania i kąpieli. Najpopularniejsze miejscowości wśród turystów: Krk, Punat, Malinska Baška. 

Malinska:

Miasteczko jest kameralne, położone od północnej strony wyspy, a zatem Adriatyk jest jeszcze cieplejszy. Miejscowość składa się tak naprawdę z 4 połączonych ze sobą mniejszych miejscowości Malinska-Radic-Bogovic-Milcetic. W kurorcie znajduje się plaża odznaczona Błękitną Flagą, port oraz niewielkie centrum miasteczka, w którym są restauracje, bary, pizzerie i dyskoteki. Wyspa słynie również z licznych tras rowerowych i pieszych, dzięki którym można dotrzeć do jej całkiem malowniczych i niezbyt przez turystów obleganych zakątków. W czasie wakacji 23 lipca w miasteczku obchodzona jest uroczystość świętego Apolinara, który jest patronem miasta. Także pod koniec lipca obchodzona jest „Noc Malinskiej”.
Miasto jest świetnym punktem wypadowym do zwiedzania całej wyspy i licznych zatoczek znajdujących się w okolicy. Wiele miejsc jest nieopisanych, dlatego przed podróżą warto samemu sprawdzić potencjalnie ciekawe miejsca na mapie, a potem odkrywać romantyczne i mało znane zakątki, w których można wypoczywać w spokoju i kameralnym towarzystwie.

Nocleg i okolica

Nasze apartamenty znajdują się w miejscowości i na obrzeżach miejscowości Malinska na wyspie Krk. Apartamenty są na dobrym poziomie, przykładowe zdjęcia z kilku z nich można znaleźć w naszej galerii. Apartamenty położone są około 500-800 metrów od morza. Wszystkie posiadają w pełni wyposażoną kuchnię we wszystko co potrzebne do przygotowania posiłków, łazienkę, a także balkon lub taras.

Studio dla 2 osób to kawalerka, która ma zwykle duże łóżko podwójne.

Apartament dla 4 osób ma dwie oddzielne sypialnie i salon.

Apartamenty są klimatyzowane i wyposażone w bieliznę pościelową i ręczniki w cenie. Na każdy apartament przypada jedno bezpłatne miejsce parkingowe. W cenie mamy dostęp do Wi-Fi.

Podróż

Dojazd własny

Na ten wyjazd wybieramy się własnym transportem. 

Zakwaterowanie możliwe od godziny 16:00.

Cena

Cena obejmuje
 • Zakwaterowanie 7 nocy w apartamentach zgodnie z wyborem
 • Bieliznę pościelową oraz ręczniki
 • Końcowe sprzątanie
 • Miejsce parkingowe dla 1 auta
 • Dostęp do internetu Wi-Fi
 • Dostęp do TV-sat
 • Ubezpieczenie KL/NNW
Cena nie obejmuje
 • Opłata klimatyczna i meldunkowa - 40 PLN/os.
Dodatki opcjonalne
 • Ubezpieczenia TRAVEL w wysokości 65 PLN
 • Ubezpieczenie od rezygnacji (możliwość wykupienia tylko w dniu zapisu)
 • Klimatyzacja - 100 PLN/os.
 • Dodatkowe dziecko w apartamencie nie korzystające z łóżka dopłata 175 PLN
 • Dodatkowe (drugie) miejsce parkingowe - 5 euro/dzień
 • Łóżeczko dla dziecka w cenie - 5 euro/dzień

Ubezpieczenie

Na czas pobytu można wykupić ubezpieczenie Travel oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. Ogólne Warunki Ubezpieczenia: OWU Kontynenty

Zakres ubezpieczenia:
KL wraz z assistance 100.000 €, NNW 4000 €, BP 400 €,

 

 


☑OWU Feel The Flow

Zobacz także