15.05.21 - 22.05.21

Dramalj

Chorwacja


Welcome to Croatia - Pavilions Kacjak

Gwiazdka
HOTEL
Gwiazdka
OKOLICA

Ośrodek turystyczny Kačjak położony jest na pięknym i spokojnym półwyspie o tej samej nazwie. W cenie wyjazdu otrzymacie śniadania, dla chętnych jest jednak możliwość również poszerzenia opcji posiłków Half Board. Ośrodek położony jest zaledwie ok. 850 km od granicy Polski nad brzegiem morza.

 

 

Największe atuty tego wyjazdu:

• Ośrodek położony na spokojnym i pieknym półwyspie

• Zakwaterowanie przy plaży 

• Niepowtarzalny chorwacki klimat 

• W cenie wyjazdu śniadania

• Możliwość poszerzenia opcji posiłków o Half Board

• Zniżki dla dzieci

1289
Zarezerwuj

Region

Kvarner:

Zatoka Kvarner jest położona w północnej części Chorwacji i Adriatyku zarazem. Od dziesięcioleci przyciąga turystów z całej Europy nie tylko ze wzgędu na swoje doskonałe położenie, ale ze względu na urokliwe miasteczka, malownicze plaże i krystalicznie czyste, turkusowe morze. Najważniejszym miastem regionu jest Rijeka, będąca gospodarczym i komunikacyjnym centrum. Jednak wśród najpiękniejszych uzdrowisk i kurortów należy wymienić takie miejscowości jak Opatija (jedna z najstarszych miejscowości turystycznych w Chorwacji, w której już za czasów Austro-Węgier budowano luksusowe hotele), Malinska z pięknymi plażami, bardzo zadbana Crikvenica, czy spokojna nawet w sezonie miejscowość Senj. Region Kvarner to także cudowne wyspy.

Crikvenica:

Crikvenica to jedno z najpiękniejszych miasteczek chorwackiego regionu Kvarner. Na co dzień mieszka tutaj ok. 11 tys. osób, ale w sezonie wakacyjnym Crikvenica tętni życiem. Na przeciwko miasteczka Crikvenicy znajduje się wyspa Krk. To sprawia, że morze nie jest tu w pełni otwarte, fale są niższe, a Adriatyk wydaje się nieco cieplejszy niż w innych częściach kraju.

Zabudowa miasta rozciąga się wzdłuż wybrzeża. Od zachodu granice Crikvenicy wyznacza Adriatyk. Od strony wschodniej naturalną granicą i jednocześnie osłoną są góry porośnięte lasami. Wzdłuż nadmorskich plaż biegnie bulwar, którym spacerują turyści i mieszkańcy. Na północ od portu zaczyna się długi pas dobrze utrzymanych plaż piaszczysto-żwirowych.

Nocleg i okolica

Obiekt Pawilony Kacjak ** usytuowany jest na pięknym, spokojnym i niewielkim półwyspie Kačjaku, 1 km od wioski Dramalj, niedaleko miasteczka Crikvenica.

Jedna z najpiękniejszych plaż na wybrzeżu znajduje się właśnie bezpośrednio przy ośrodku. Dla zainteresowanych długimi widokowymi spacerami w okolicy znajduje się ścieżka prowadząca wzdłuż całego półwyspu. Częściowo prowadząca nad wspaniałym stromym klifem nad morzem. 

Na terenie obiektu znajduje się kort tenisowy oraz pole do minigolfa. Pensjonat Kacjak dysponuje również placem zabaw dla dzieci.

Pawilony z pokojami rozłożone zostały wśród bujnej śródziemnomorskiej roślinności. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z prysznicem i WC, balkon lub okno francuskie. 

W naszej ofercie możecie zarezerwować zarówno pokój standard dla 2 osób oraz pokój dla 2 osób z dostawką klikając przycisk ZAREZERWUJ.

Dzieci w wieku 0-2,99 lat uczestniczą w wyjeździe nieodpłatnie (z rodzicami w łóżku bądź w łóżeczku turystycznym).  Pierwsze dziecko w wieku 3-11,99 lat uczesniczy w wyjeździe nieodpłatnie (przy dwóch osobach dorosłych). Drugie dziecko w wieku 3-11,99 lat objęte zostanie zniżką 50% przy dwóch osobach doroslych. Dzieci w wieku 5-11,99 lat objęte są zniżką 50% przy 2 osobach dorosłych w apartamencie. Dzieci w wieku 12-17,99 lat objęte są zniżką w wysokości 20% przy dwóch osobach dorosłych. Zniżki dla dzieci naliczone zostaną ręcznie po zrobieniu rezerwacji i nie łączą się z innymi zniżkami. 

Podróż

Dojazd własny

Na ten wyjazd wybieramy się własnym transportem. 

Zakwaterowanie możliwe od godziny 15:00.

Cena

Cena obejmuje
  • Zakwaterowanie 7 nocy w pokojach zgodnie z opisem
  • Śniadania w formie bufetu w godz. ok. 7.30-9.30
  • Bielizna pościelowa
  • Parking
  • Dostęp do internetu Wi-Fi w recepcji
  • Ubezpieczenie KL/NNW
Cena nie obejmuje
  • Taksy klimatycznej 2 Euro/os./dzień
Dodatki opcjonalne
  • Ubezpieczenia TRAVEL w wysokości 65 PLN
  • Ubezpieczenie od rezygnacji (możliwość wykupienia tylko w dniu zapisu)
  • Wyżywienie Half Board w cenie 200 PLN/os.

Ubezpieczenie

Na czas pobytu można wykupić ubezpieczenie Travel oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. Ogólne Warunki Ubezpieczenia: OWU Kontynenty

Zakres ubezpieczenia:
KL wraz z assistance 100.000 €, NNW 4000 €, BP 400 €

 

 


☑OWU Feel The Flow

Zobacz także