15.05.21 - 22.05.21

Crikvenica

Chorwacja


Sunny Holiday Resort Ad Turres

Gwiazdka
HOTEL
Gwiazdka
OKOLICA

Crikvenica to jedno z najpiękniejszych miasteczek chorwackiego regionu Kvarner. Zakwaterowanie w pokojach ze śniadaniem w cenie wyjazdu z możliwością poszerzenia opcji o wyżywienie HB. Holiday Resort Ad Turres 3* położony jest zaledwie ok. 850 km od granicy Polski.
 

 

Największe atuty tego wyjazdu:

• Jedno z najpiękniejszych miasteczek chorwackiego regionu Kvarner 

• Miasteczko Crikvenica położone zaledwie 850 km od granicy Polski

• Zakwaterowanie w pokojach ze śniadaniami w cenie

• Możliwość poszerzenia opcji posiłków o Half Board 

• Niepowtarzalny chorwacki klimat 

1459
Zarezerwuj

Region

Kvarner:

Zatoka Kvarner jest położona w północnej części Chorwacji i Adriatyku zarazem. Od dziesięcioleci przyciąga turystów z całej Europy nie tylko ze wzgędu na swoje doskonałe położenie, ale ze względu na urokliwe miasteczka, malownicze plaże i krystalicznie czyste, turkusowe morze. Najważniejszym miastem regionu jest Rijeka, będąca gospodarczym i komunikacyjnym centrum. Jednak wśród najpiękniejszych uzdrowisk i kurortów należy wymienić takie miejscowości jak Opatija (jedna z najstarszych miejscowości turystycznych w Chorwacji, w której już za czasów Austro-Węgier budowano luksusowe hotele), Malinska z pięknymi plażami, bardzo zadbana Crikvenica, czy spokojna nawet w sezonie miejscowość Senj. Region Kvarner to także cudowne wyspy.

Crikvenica:

Crikvenica to jedno z najpiękniejszych miasteczek chorwackiego regionu Kvarner. Na co dzień mieszka tutaj ok. 11 tys. osób, ale w sezonie wakacyjnym Crikvenica tętni życiem. Na przeciwko miasteczka Crikvenicy znajduje się wyspa Krk. To sprawia, że morze nie jest tu w pełni otwarte, fale są niższe, a Adriatyk wydaje się nieco cieplejszy niż w innych częściach kraju.

Zabudowa miasta rozciąga się wzdłuż wybrzeża. Od zachodu granice Crikvenicy wyznacza Adriatyk. Od strony wschodniej naturalną granicą i jednocześnie osłoną są góry porośnięte lasami. Wzdłuż nadmorskich plaż biegnie bulwar, którym spacerują turyści i mieszkańcy. Na północ od portu zaczyna się długi pas dobrze utrzymanych plaż piaszczysto-żwirowych.

Nocleg i okolica

Holiday Resort Ad Turres 3* to obiekt położony w sosnowym lesie, na który składa się między innymi 13 niedawno odnowionych pawilonów. Miłośnicy sportu mogą spędzić czas na położonych w niedalekiej odległości (ok. 30 m) kortach tenisowych, boisku piłkarskim, minigolfie lub na pobliskiej plaży - oddalonej ok. 250 m - 400 m. Na plaży istnieje możliwość wypożyczenia leżaków, parasoli, rowerów wodnych za dodatkową opłatą. Dla gości, którzy wolą przebywać na terenie ośrodka znajduje się nowo wyremontowany odkryty basen czynny w miesiącach letnich.

Poniżej znajdziecie opis pokoi z naszej oferty:

Pokój dla 2 osób składa się m.in. z podwójnego łóżka, łazienki z prysznicem i WC, suszarki do włosów, ręczników.

Pokoje posiadają również klimatyzację, wi-fi, telewizję satelitarną, balkon.

Na terenie ośrodka znajduje się bezpłatny niestrzeżony parking dla Uczestników wyjazdu.

Codziennie rano w restauracji podawane jest kontynentalne śniadanie w formie bufetu. Na etapie rezerwacji macie możliwość również poszerzenia opcji wyżywienia o Half Board (śniadania i obiadokolacje). 

Podróż

Dojazd własny

Na ten wyjazd wybieramy się własnym transportem. 

Zakwaterowanie możliwe od godziny 15:00.

Cena

Cena obejmuje
 • Zakwaterowanie 7 nocy w pokojach zgodnie z opisem
 • Śniadania w formie bufetu w godz. ok. 7.30-9.30
 • Bielizna pościelowa oraz ręczniki
 • Korzystanie z basenu w terminach 15.06 - 15.09.2021 r.
 • Parking
 • Dostęp do internetu Wi-Fi
 • Ubezpieczenie KL/NNW
Cena nie obejmuje
 • Taksy klimatycznej 2 Euro/os./dzień
Dodatki opcjonalne
 • Ubezpieczenia TRAVEL w wysokości 65 PLN
 • Ubezpieczenie od rezygnacji (możliwość wykupienia tylko w dniu zapisu)
 • Wyżywienie Half Board w cenie 250 PLN/os.

Ubezpieczenie

Na czas pobytu można wykupić ubezpieczenie Travel oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. Ogólne Warunki Ubezpieczenia: OWU Kontynenty

Zakres ubezpieczenia:
KL wraz z assistance 100.000 €, NNW 4000 €, BP 400 €,

 

 


☑OWU Feel The Flow

Zobacz także