22.01.22 - 29.01.22

Arabba/Sella Ronda

Włochy


SOLD OUT! Brak miejsc!

Snow Village - Residence Campolongo

Gwiazdka
HOTEL
Gwiazdka
TRASY
Gwiazdka
OKOLICA

Oferta dla osób, które chcą pojeździć w jednym z największych i najbardziej atrakcyjnych terenów narciarskich wchodzących w skład Dolomiti Superski! Dodatkowym atutem jest bliskość znanej narciarzom Sella Rondy. Alpejski kurort z prawdziwego zdarzenia.  Zakwaterowanie w apartamentach. Podróż z Polski o 8 godzin krótsza niż w przypadku ofert do Francji. 
Na wyjeździe jest możliwość wykupienia dodatkowo szkolenia prowadzonego przez wykwalifikowanych polskich instruktorów dla dorosłych jak i dzieci.

 

 

Największe atuty tego wyjazdu:

• Bliskość Sella Rondy

• Renomowany ośrodek narciarski

• Zakwaterowanie w apartamentach

• Niepowtarzalny włoski klimat 

• Szkolenia dla dorosłych i dzieci

• Zniżki dla dzieci

1479

Region

 

Arabba/Marmolada to stacja narciarska położona na styku regionów Trentino i Veneto, nieopodal Marmolady, największego masywu Dolomitów (3343m n.p.m). Region jest idealną bazą wypadową na ciągnące się przez 26m widokowe trasy Sella Rondy. Arabba z 62 km doskonale zaśnieżonych stoków i 31 nowoczesnymi wyciągami jest jednym z najbardziej znanych miejsc w Dolomiti Superski.

 Głównym terenem narciarskim położonej na wysokości 1610m n.p.m Arabby są trasy na Porta Vescovo (2600m n.p.m) oferujące urozmaiconej jazdy i należące do najpiękniejszych w całych Dolomitach widoki. 

Północne zbocza masywu Marmolady pokryte są lodowcem i na znajdujących się tam doskonałych trasach zjazdowych szusować można przez cały rok.

Jest to również bardzo atrakcyjny rejon dla wszystkich amatorów jazdy freeride’owej. Świetne tereny narciarskie poza przygotowanymi trasami znajdują sięna terenie Val Mesdi, Val Lasties, Val de la Mesola i w siodle Pordoi, gdzie również znajduje się snowpark z halfpip’em.

 

Dolomiti Superski to rozległy region narciarski obejmujący 12 ośrodków posiadających łącznie ponad 1220km tras, z którego można w pełni korzystać będąc posiadaczem jednego skipassu. 

Region składa się z: Cortina d’Ampezzo, Kronplatz, Alta Badia, Val Gardena-Alpe di Siusi, Val di Fassa-Carezza, Arabba-Marmolada, 3 Zinnen Dolomites, Val di Fiemme-Obereggen, San Martino di Castrozza/Rolle Pass, Gitchberg Jochtal-Brixen, Alpe Lusia/San Pelegrino, Civetta.

Trasy

1200 km tras dla początkujących i zaawansowanych
Snowparki i jazda freeride
Stoki sięgające 3269 m n.p.m.
Mapa Dolomiti Superski
Mapa Arabba/Marmolada

Nocleg i okolica

Residence Camoplongo

Rezydencja Campolongo położona jest  w odległości zaledwie 800 metrów od wyciągu narciarskiego Passo Campolongo / Sellaronda i 3 km od miejscowości Arabba. Spod rezydencji w godzinach porannych prywatny skibus zabiera Uczestników na stok. Popołudniu Uczestnicy mogę zjechać pod samą rezydencję na nartach lub desce.

Na miejscu goście mają do dyspozycji nową strefę Wellness z sauną i jacuzzi, pokój gier, ogrzewaną przechowalnię sprzętu narciarskiego oraz bezpłatny parking. W całym budynku można bezpłatnie korzystać z Wi-Fi.

Oferta obiektu obejmuje apartamenty z balkonem, częścią wypoczynkową, w pełni wyposażonym aneksem kuchennym i łazienką. Wszystkie apartamenty wyposażone zostały w drewniane meble. 

Studio typ A dla 2 osób (ok.22 m²) składa się z salonu z sofą i łóżkiem piętrowym, w pełni wyposażonego aneksu kuchennego oraz łazienki.

Studio typ A dla 2-4 osób (ok. 22 m²) składa się z salonu z rozkładaną sofą i łóżkiem piętrowym, w pełni wyposażonego aneksu kuchennego oraz łazienki.

Studio typ B dla 3-4 osób (ok. 27 m²) składa się z salonu z rozkładaną sofą i łóżkiem piętrowym, w pełni wyposażonego aneksu kuchennego oraz łazienki.

Studio typ C dla 4 osób (ok. 36 m²) składa się z salonu z rozkładaną sofą, wnęki sypialnianej z dwoma łóżkami piętrowymi, w pełni wyposażonego aneksu kuchennego oraz łazienki.

Studio typ C dla 4-6 osób (ok. 36 m²) składa się z salonu z rozkładaną sofą, wnęki sypialnianej z dwoma łóżkami piętrowymi, w pełni wyposażonego aneksu kuchennego oraz łazienki.

Apartament typ D dla 4-6 osób (ok. 50 m²) składa się z dwóch pięter. Na pierwszym piętrze znajduje się salon z rozkładaną sofą oraz w pełni wyposażona kuchnia. Na drugim piętrze znajduje się natomiast łazienka oraz sypialnia z łóżkiem podwójnym oraz łóżkiem piętrowym.

Rezydencja oferuje śniadania dla osób chętnych (zapisy na 2 tygodnie przed wyjazdem).

Ponadto dzieci w ramach zajęć sportowych (szkółka i przedszkole) mają zagwarantowany codzienny ciepły lunch na stoku (lunch serwowany jest w skibarze w przerwie podczas szkolenia).

Dzieci w wieku 0-7,99 lat objęte są zniżkami przy 2 osobach dorosłych w apartamencie (na etapie formularza wybierz właściwą zniżkę dla swojego dziecka). Dzieci 0-1,99 lat jadą GRATIS i śpią z rodzicami w łóżku, płacą tylko za obowiązkowe ubezpieczenie SKI&SPORT oraz składkę na TFG i TFP. Na etapie rezerwacji wybierz opcję "dopłata dla dziecka 0-1,99 lat" przy swoim nazwisku. Dane dziecka (imię i nazwisko oraz datę urodzenia) prosimy wpisać w pole uwagi na drugim etapie rezerwacji. 

Zniżki dla dzieci liczone są od pełnej ceny za os. dorosłą i nie łączą się ze zniżkami Promo. Jeśli jedziesz sama/sam z dzieckiem zapytaj nas o cenę.

Atrakcje

Ten wyjazd należy do kategorii "COSY" co oznacza, że nastawiamy się na nim na chill i wypoczynek. Jeśli zależy Ci na wyjeździe z imprezami i aktywnościami sprawdź campy otagowane "ORIGINAL" i "MASSIVE".

Nauka jazdy

Wyjazd na narty to nie tylko możliwość spędzenia czasu wolnego w okolicznościach pięknej górskiej przyrody, ale również szansa na podniesienie swoich umiejętności narciarskich lub snowboardowych. Aby jak najbardziej ułatwić i umilić uczestnikom naszych wyjazdów stawianie pierwszych kroków na deskach jak i poprawę techniki jazdy oferujemy prowadzone na najwyższym poziomie szkolenia dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Wszystkie szkolenia prowadzone są przez polskich instruktorów, którzy oprócz dbania o postępy w jeździe pilnują, aby szusowanie było przede wszystkim bezpieczne i przyniosło jak najwięcej frajdy dzieciom i osobom dorosłym.

SZKOLENIA DZIECI

1. Przedszkole narciarskie dla dzieci do 5,99 lat - 6 dni szkolenia po 5h dziennie z lunchem na stoku w cenie 1299 PLN/os.  zobacz regulamin

2. Szkółka narciarska oraz snowboardowa dla dzieci w wieku 6-15,99 lat - 6 dni szkolenia po 5h dziennie z lunchem na stoku w cenie 1199 PLN/os.  zobacz regulamin

Zajęcia w szkółce i przedszkolu odbywają się w godzinach 10:00-15:00 z przerwą na lunch (w cenie szkolenia) pod opieką instruktora.

Zajęcia odbywają się w małych grupach dostosowanych do poziomu jazdy i wieku dziecka.

 

SZKOLENIA DOROSŁYCH

Zobacz regulamin szkolenia: GRUPOWEGO / INDYWIDUALNEGO

Feel The Flow na swoich wyjazdach oferuje szkolenia w niewielkich grupach
(max 10 osób) na 4 poziomach zaawansowania:

Poziom 1

Dla osób, które mają pierwszy kontakt ze snowboardem lub nartami, celem szkolenia jest oswojenie ze sprzętem, środowiskiem i opanowanie elementów niezbędnych do bezpiecznego przemieszczania się na stoku – poziom porównywalny z I stopniem sprawności SITS

Poziom 2

Dla osób, które opanowały już podstawy, pragną dalszego rozwoju i uzyskania pełnej samodzielności na stoku, poza trasą i w snowparku – poziom II stopniem sprawności SITS

 
Poziom 3

Dla osób, które pragną czegoś więcej niż tylko rekreacyjnego przemieszczanie się, dla osób szukających dynamiki w jeździe i pewności w każdych warunkach terenowych na trasie, poza trasą i w SnowParku – poziom III stopnia sprawności SITS

Poziom 4

Szkolenie freestyle, dedykowane dla zaawansowanych uczestników, których umiejętności pozwalają na skupieniu się głównie na ewolucjach w snowparku

 

* W przypadku zapisu do 14 dni przed imprezą. Dokładna ilość godzin uzależniona jest od wielkości grupy. Zapoznaj się z regulaminem szkoleń.

Podróż

Dojazd własny

Zakwaterowanie w hotelu możliwe od godz. 16:00!

Cena

Cena obejmuje
 • Zakwaterowanie 7 nocy w apartamentach zgodnie z opisem, zniżki dla dzieci (przy 2 osobach dorosłych):
  0-1,99 lat zniżka 100% - MALUCHY GRATIS!
  2-7,99 lat zniżka 200 PLN
  (zniżki liczone od pełnej ceny za os. dorosłą i nie łączą się ze zniżkami Promo)
 • Bieliznę pościelową, ręczniki 
 • Sprzątanie końcowe
 • Wstęp do strefy Welness: sauna
 • Miejsce parkingowe
 • Dostęp do internetu Wi-Fi
 • Ubezpieczenie KL/NNW
Cena nie obejmuje
 • Taksy klimatycznej 1,5 €/dzień - osoby od 13 roku życia
 • Zwrotnej kaucji za apartament pobieranej przez rezydencje
  100 €/apartament (płatność tylko gotówką)
 • Obowiązkowego ubezpieczenia SKI&SPORT
  w wysokości 80 PLN
 • Zwrotnej kaucji za skipass 5 € 
 • Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i TFP
Dodatki opcjonalne
 • Skipass na 6 dni Arabba-Marmolada dla dorosłego 266 Euro/os. lub Dolomiti Superski 305 Euro/os. (zapisy 2 tygodnie przed wyjazdem)
 • Skipass juniorski* na 6 dni Arabba-Marmolada 187 Euro/os. lub Dolomiti Superski 214 Euro/os. (zapisy 2 tygodnie przed wyjazdem) 
 • 7 śniadań w kwocie 85 Euro/os. (zapisy 2 tygodnie przed wyjazdem)
 • Całodzienne szkolenie dla dzieci w wieku 3-5,99 lat w kwocie 1299 PLN
 • Całodzienne szkolenie dla dzieci w wieku 6-15,99 lat w kwocie 1199 PLN
 • Szkolenie dla dorosłych w kwocie 500 PLN
 • Ubezpieczenia od rezygnacji (możliwość wykupienia tylko w dniu zapisu)
  OWU Kontynenty

  * Skipass juniorski (dzieci urodzone 27.11.2005 - 27.11.2013).
    Dzieci urodzone po 27.11.2013 - skipass gratis, w przypadku wykupienia skipassu dla dorosłego.

Ubezpieczenie

W przypadku ubezpieczenia kosztów rezygnacji oraz podstawowego ubezpieczenia sportowego obowiązują: OWU Kontynenty
Wszyscy nasi uczestnicy obowiązkowo mają wybrane ubezpieczenie sportowe.

Zakres podstawowego ubezpieczenia sportowego:

KL wraz z assistance 20.000 € , OC 20 000 €,
NNW 2000 €, BP 300 €, SS 500 €,

 

W przypadku zmiany na wyższe ubezpieczenie sportowe  GOLD obowiązują: OWU Multitravel

 

Zakres ubezpieczenia GOLD:
KL wraz z assistance 100.000 € , OC 77 000 €,
NNW 4000 €, BP 400 €, SS 500 €,

 

SPORT&SKI GOLD (+izolacja)
To ubezpieczenie wzbogacone o świadczenie kwarantanny i izolacji. Na miejscu wyjazdu (nie dotyczy okresu podróży na miejsce) w cenie mamy świadczenie hotelowe w obiekcie zastępczym o tym samym standardzie co zarezerwowany w cenie łącznej do 1000 euro/os. Oprócz tego, jeśli termin izolacji/kwarantanny wykracza poza termin zaplanowanego pobytu to podróżny bez względu na to czy jest faktycznie chory czy tylko na kwarantannie również ma pokryty koszt podróży do miejsca zamieszkania.

 

☑OWU Feel The Flow

Zobacz także