05.02.22 - 12.02.22

Malga Ciapela/ Sella Ronda

Włochy


SOLD OUT! Brak miejsc!

Snow Village - Hotel Roy

Gwiazdka
HOTEL
Gwiazdka
TRASY
Gwiazdka
OKOLICA

Oferta dla osób, które chcą pojeździć w jednym z największych i najbardziej atrakcyjnych terenów narciarskich wchodzących w skład Dolomiti Superski! Dodatkowym atutem jest położnie hotelu blisko znanej narciarzom Sella Rondy. Alpejski kurort z prawdziwego zdarzenia. Zakwaterowanie w hotelu z wyżywieniem.  
Na wyjeździe jest możliwość wykupienia dodatkowo szkolenia prowadzonego przez wykwalifikowanych polskich instruktorów dla dorosłych jak i dzieci.

 

 

Największe atuty tego wyjazdu:

• Hotel znajdujący się blisko Sella Rondy

• Renomowany ośrodek narciarski

• Zakwaterowanie w hotelu z wyżywieniem 

• Niepowtarzalny włoski klimat 

• Szkolenia dla dorosłych i dzieci

• Zniżki dla dzieci

2904

Region

 

Arabba/Marmolada to stacja narciarska położona na styku regionów Trentino i Veneto, nieopodal Marmolady, największego masywu Dolomitów (3343m n.p.m). Region jest idealną bazą wypadową na ciągnące się przez 26m widokowe trasy Sella Rondy. Arabba z 62 km doskonale zaśnieżonych stoków i 31 nowoczesnymi wyciągami jest jednym z najbardziej znanych miejsc w Dolomiti Superski.

 Głównym terenem narciarskim położonej na wysokości 1610m n.p.m Arabby są trasy na Porta Vescovo (2600m n.p.m) oferujące urozmaiconej jazdy i należące do najpiękniejszych w całych Dolomitach widoki. 

Północne zbocza masywu Marmolady pokryte są lodowcem i na znajdujących się tam doskonałych trasach zjazdowych szusować można przez cały rok.

Jest to również bardzo atrakcyjny rejon dla wszystkich amatorów jazdy freeride’owej. Świetne tereny narciarskie poza przygotowanymi trasami znajdują sięna terenie Val Mesdi, Val Lasties, Val de la Mesola i w siodle Pordoi, gdzie również znajduje się snowpark z halfpip’em.

 

Dolomiti Superski to rozległy region narciarski obejmujący 12 ośrodków posiadających łącznie ponad 1220km tras, z którego można w pełni korzystać będąc posiadaczem jednego skipassu. 

Region składa się z: Cortina d’Ampezzo, Kronplatz, Alta Badia, Val Gardena-Alpe di Siusi, Val di Fassa-Carezza, Arabba-Marmolada, 3 Zinnen Dolomites, Val di Fiemme-Obereggen, San Martino di Castrozza/Rolle Pass, Gitchberg Jochtal-Brixen, Alpe Lusia/San Pelegrino, Civetta.

Trasy

1200 km tras dla początkujących i zaawansowanych
Snowparki i jazda freeride
Stoki sięgające 3269 m n.p.m.
Mapa Dolomiti Superski
Mapa Arabba/Marmolada

Nocleg i okolica

Hotel Roy*** położony jest w miejscowości Malga Ciapella w bezpośrednim sąsiedztwie stoku Arei1 (wystarczy przejść przez ulicę) i ok 250 m od kolejki linowej Malga Banc prowadzącej na szczyt Punta Roca.

Z obiektu roztacza się piękny widok na najwyższy szczyt Dolomitów - Marmolada.

Wszystkie pokoje wyposażone są w TV, sejf, telefon oraz łazienkę z suszarką.

W cenie wyjazdu zawarte jest wyżywienie HB (half board) - obfite śniadania (bufet) i obiadokolacje.

Ponadto dzieci w ramach zajęć sportowych (szkółka i przedszkole) mają zagwarantowany codzienny ciepły lunch na stoku (lunch serwowany jest w skibarze w przerwie podczas szkolenia).

W cenie pobytu można korzystać ze strefy Wellness składającej się z sauny, jacuzzi i łaźni tureckiej.

Dzieci w wieku 0-11,99 lat objęte są zniżkami przy 2 osobach dorosłych w pokoju (na etapie formularza wybierz właściwą zniżkę dla swojego dziecka). Dzieci 0-1,99 lat jadą GRATIS i śpią z rodzicami w łóżku, płacą tylko za obowiązkowe ubezpieczenie SKI&SPORT oraz składkę na TFG i TFP. Na etapie rezerwacji wybierz opcję "dopłata dla dziecka 0-1,99 lat" przy swoim nazwisku. Dane dziecka (imię i nazwisko oraz datę urodzenia) prosimy wpisać w pole uwagi na drugim etapie rezerwacji. 

Zniżki dla dzieci liczone są od pełnej ceny za os. dorosłą i nie łączą się ze zniżkami Promo. Jeśli jedziesz sama/sam z dzieckiem zapytaj nas o cenę.

Atrakcje

Ten wyjazd należy do kategorii "COSY" co oznacza, że nastawiamy się na nim na chill i wypoczynek. Jeśli zależy Ci na wyjeździe z imprezami i aktywnościami sprawdź campy otagowane "ORIGINAL" i "MASSIVE".

Nauka jazdy

Wyjazd na narty to nie tylko możliwość spędzenia czasu wolnego w okolicznościach pięknej górskiej przyrody, ale również szansa na podniesienie swoich umiejętności narciarskich lub snowboardowych. Aby jak najbardziej ułatwić i umilić uczestnikom naszych wyjazdów stawianie pierwszych kroków na deskach jak i poprawę techniki jazdy oferujemy prowadzone na najwyższym poziomie szkolenia dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Wszystkie szkolenia prowadzone są przez polskich instruktorów, którzy oprócz dbania o postępy w jeździe pilnują, aby szusowanie było przede wszystkim bezpieczne i przyniosło jak najwięcej frajdy dzieciom i osobom dorosłym.

SZKOLENIA DZIECI

1. Przedszkole narciarskie dla dzieci do 5,99 lat - 6 dni szkolenia po 5h dziennie z lunchem na stoku w cenie 1299 PLN/os.  zobacz regulamin

2. Szkółka narciarska oraz snowboardowa dla dzieci w wieku 6-15,99 lat - 6 dni szkolenia po 5h dziennie z lunchem na stoku w cenie 1199 PLN/os.  zobacz regulamin

Zajęcia w szkółce i przedszkolu odbywają się w godzinach 10:00-15:00 z przerwą na lunch (w cenie szkolenia) pod opieką instruktora.

Zajęcia odbywają się w małych grupach dostosowanych do poziomu jazdy i wieku dziecka.

 

SZKOLENIA DOROSŁYCH

Zobacz regulamin szkolenia: GRUPOWEGO / INDYWIDUALNEGO

Feel The Flow na swoich wyjazdach oferuje szkolenia w niewielkich grupach
(max 10 osób) na 4 poziomach zaawansowania:

Poziom 1

Dla osób, które mają pierwszy kontakt ze snowboardem lub nartami, celem szkolenia jest oswojenie ze sprzętem, środowiskiem i opanowanie elementów niezbędnych do bezpiecznego przemieszczania się na stoku – poziom porównywalny z I stopniem sprawności SITS

Poziom 2

Dla osób, które opanowały już podstawy, pragną dalszego rozwoju i uzyskania pełnej samodzielności na stoku, poza trasą i w snowparku – poziom II stopniem sprawności SITS

 
Poziom 3

Dla osób, które pragną czegoś więcej niż tylko rekreacyjnego przemieszczanie się, dla osób szukających dynamiki w jeździe i pewności w każdych warunkach terenowych na trasie, poza trasą i w SnowParku – poziom III stopnia sprawności SITS

Poziom 4

Szkolenie freestyle, dedykowane dla zaawansowanych uczestników, których umiejętności pozwalają na skupieniu się głównie na ewolucjach w snowparku

 

* W przypadku zapisu do 14 dni przed imprezą. Dokładna ilość godzin uzależniona jest od wielkości grupy. Zapoznaj się z regulaminem szkoleń.

Podróż

Dojazd własny

Zakwaterowanie w hotelu możliwe od godz. 16:00!

Cena

Cena obejmuje
 • Zakwaterowanie 7 nocy w pokojach zgodnie z opisem, zniżki dla dzieci (przy 2 osobach dorosłych):
  0-1,99 lat zniżka 100% - MALUCHY GRATIS!
  2-5,99 lat zniżka 950 PLN
  6-11,99 lat zniżka 600 PLN
  (zniżki liczone od pełnej ceny za os. dorosłą i nie łączą się ze zniżkami Promo)
 • Śniadania w formie bufetu w godz. 7.30-9.30
 • Obiadokolacje w godz. 19.30-20.30
 • Wstęp do SPA m.in. z sauną, jacuzzi i łaźnią 
 • Miejsce parkingowe
 • Dostęp do internetu Wi-Fi
 • Ubezpieczenie KL/NNW
Cena nie obejmuje
 • Taksy klimatycznej 2 €/dzień - osoby od 13 roku życia
 • Napojów do obiadokolacji
 • Obowiązkowego ubezpieczenia SKI&SPORT
  w wysokości 80 PLN
 • Zwrotnej kaucji za skipass 5 € 
 • Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i TFP
Dodatki opcjonalne
 • Skipass dla dorosłego na 6 dni Arabba/Marmolada 296 Euro/os. lub Dolomiti Superski 339 Euro/os. (zapisy 2 tygodnie przed wyjazdem)
 • Zniżkowy skipass juniorski* na 6 dni Arabba/Marmolada 207 Euro/os. lub Dolomiti Superski 238 Euro/os.(zapisy 2 tygodnie przed wyjazdem) 
 • Całodzienne szkolenie dla dzieci w wieku 3-5,99 lat w kwocie 1299 PLN
 • Całodzienne szkolenie dla dzieci w wieku 6-15,99 lat w kwocie 1199 PLN
 • Szkolenie dla dorosłych w kwocie 500 PLN
 • Ubezpieczenie od rezygnacji
  (możliwość wykupienia tylko w dniu zapisu)
  OWU Kontynenty

  * Skipass juniorski (dzieci urodzone 27.11.2005 - 27.11.2013).
    Dzieci urodzone po 27.11.2013 - skipass gratis, w przypadku wykupienia skipassu dla dorosłego.

Ubezpieczenie

W przypadku ubezpieczenia kosztów rezygnacji oraz podstawowego ubezpieczenia sportowego obowiązują: OWU Kontynenty
Wszyscy nasi uczestnicy obowiązkowo mają wybrane ubezpieczenie sportowe.

Zakres podstawowego ubezpieczenia sportowego:

KL wraz z assistance 20.000 € , OC 20 000 €,
NNW 2000 €, BP 300 €, SS 500 €,

 

W przypadku zmiany na wyższe ubezpieczenie sportowe GOLD obowiązują: OWU Multitravel

 

Zakres ubezpieczenia GOLD:
KL wraz z assistance 100.000 € , OC 77 000 €,
NNW 4000 €, BP 400 €, SS 500 €,

SPORT&SKI GOLD (+izolacja) to ubezpieczenie wzbogacone o świadczenie kwarantanny i izolacji. Na miejscu wyjazdu (nie dotyczy okresu podróży na miejsce) w cenie mamy świadczenie hotelowe w obiekcie zastępczym o tym samym standardzie co zarezerwowany w cenie łącznej do 1000 euro/os. Oprócz tego, jeśli termin izolacji/kwarantanny wykracza poza termin zaplanowanego pobytu to podróżny bez względu na to czy jest faktycznie chory czy tylko na kwarantannie również ma pokryty koszt podróży do miejsca zamieszkania.

 

☑OWU Feel The Flow

Zobacz także