05.01.19 - 12.01.19

Marilleva 1400

Włochy


Marilleva Brenta

Gwiazdka
HOTEL
Gwiazdka
TRASY
Gwiazdka
OKOLICA

Słynny region Val di Sole to miejsce do którego warto pojechać w dowolnym terminie zimowym. Zapraszamy do poznania tego prestiżowego, włoskiego ośrodka!

 

Największe atuty tego wyjazdu:

• Dolina Słońca, gwarantująca piękna pogodę podczas pobytu

• Zakwaterowanie dosłownie na samym stoku

• Niepowtarzalny Włoski klimat

• 150 km świetnie przygotowanych tras

Termin

Region

Val di Sole:

Słynna "Dolina Słońca" to najbardziej znany w całej Europie region narciarski, a jej stolica Madonna di Campiglio, jest jednym z najbardziej znanych zimowych kurortów w całych Alpach i na świecie. Nazwa regionu nie jest przypadkowa, ponieważ w sezonie zimowym na każde 10 dni przypada 8 dni słonecznych, a wyjątkowo obfite opady śniegu gwarantują rewelacyjne warunki do uprawiania sportów zimowych. Oprócz rewelacyjnego położenia wśród niezwykle malowniczych pasm alpejskich i świetnej, nowoczesnej i stale modernizowanej infrastruktury wyciągowej, dużą zaletą jest również to, że Val di Sole znajduje się zaledwie 9 godzin jazdy od polskiej granicy, czym na kolana rozkłada konkurencyjne ośrodki francuskie czy szwajcarskie.

Madonna di Campiglio:

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych ośrodków alpejskich. Włoska stolica sportów zimowych i najbardziej prestiżowa miejscowość górska w całych Dolomitach. Coroczny gospodarz jednej z edycji Narciarskiego Pucharu Świata FIS i wielu innych imprez sportowych. Madonna od wielu lat przyciąga do siebie nie tylko miłośników śnieżnych sportów. Dzięki swojej ponad 100 letniej tradycji miasteczko często gości znane osobistości, głowy Państw i miłośników atmosfery dużych luksusowych kurortów.

Marilleva 1400:

Marilleva 1400 to stacja leżąca w samym centrum Doliny Słońca, zlokalizowana w przepięknej leśnej scenerii Dolomitów Brenta w Trentino. Stacja została wzniesiona wyłącznie na potrzeby narciarzy i snowboardzistów. Trudno wyobrazić sobie lepsze położenie apartamentów. Trasy narciarskie dochodzą pod drzwi, a wyciągi są dosłownie za progiem, co szczególnie we Włoszech należy do rzadkości. Znajduje się tutaj wszystko co potrzebne do relaksującego lub aktywnego wypoczynku w górach. Pomimo usytuowania na dużej wysokości, Marilleva 1400 oferuje wiele udogodnień: kryte baseny, kluby, bary, restauracje i pizzerie, sklepy, pomoc medyczną i aptekę.

Trasy/wyciągi

Sezon zimowy w Val di Sole trwa od końca listopada do połowy kwietnia, a warunki narciarskie, szczególnie w szczycie sezonu, są rewelacyjne. W cenę wliczony jest skipass, który obejmuje region Folgarida/Marilleva czyli ok. 80 km świetnych tras. W terminach tych jest również możliwość rozszerzeniu skipassu do wyciągów Dolomiti Brenta czyli ponad 150 km tras, 100 stoków, 61 wyciągów oraz 5 snowparków. Największy, zajmujący ok. 70000 m² UrsusPark został uznany przez międzynarodowy magazyn Snow-Parcs.com jednym z najlepszych parków w Europie i otrzymał 4,5 na 5 możliwych gwiazdek. Karnet można rozszerzyć na 2 lub 6 dni, a koszt dopłaty podany jest zawsze na etapie rezerwacji, zwykle za 2 dni dopłata wynosi w granicy 100-150zł, a na 6 dni w granicy od 300-350zł.

Trasy

150 km tras dla początkujących i zaawansowanych
Snowparki i jazda freeride
Stoki sięgające 2500 m n.p.m.
Zobacz mapę tras

Nocleg i okolica

Nasza rezydencja położona jest bezpośrednio przy stokach i wyciągach narciarskich w stacji Marilleva 1400, w otoczeniu gór i lasów. Obiekt oferuje bezpłatną przechowalnię sprzętu narciarskiego, parking, bar oraz urządzone w prostym alpejskim stylu apartamenty z drewnianymi meblami. Każdy apartament posiada łazienkę, w pełni wyposażony aneks kuchenny, część jadalną i tv. Niektóre apartamenty posiadają również balkon.
W rezydencji mieszczą się niewielkie, jak na standard włoski, apartamenty. Każdy posiada od 2 do 6 łóżek. Poszczególne pomieszczenia są od siebie oddzielone przesuwanymi drzwiami. Zdecydowanie największą zaletą apartamentów jest ich rewelacyjne położenie, praktycznie na stoku, co we Włoszech jest niespotykane.

W cenie wyjazdu uwzględnione jest zakwaterowanie w apartamencie dla 5 osób, na etapie wybierania konkretnego apartamentu innego typu automatycznie doliczy się dopłata. Dopłaty są różne w zależności od terminu i rodzaju apartamentu. W apartamentach wielosobowych wahają się od 10 € do 40 €, w apartamentach dla 2-3 osób zwykle wynoszą od 10 € do 100 €.
Możliwe opcje zakwaterowania możesz sprawdzić klikając przycisk ZAREZERWUJ.

 

Apartament dla 4 osób składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, piekarnikiem, lodówką, zlewem, zazwyczaj zmywarką, stołem do spożywania posiłków; chowanego łóżka podwójnego, pokoiku z łóżkiem piętrowym oraz łazienki z prysznicem lub wanną. Każdy apartament wyposażony jest w duże, panoramiczne okna.

Apartament dla 5-6 osób składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, piekarnikiem, lodówką, zlewem, zazwyczaj zmywarką, stołem do spożywania posiłków z chowanym podwójnym łóżkiem, pokoiku z dwoma łóżkami oraz jednym łóżkiem chowanym zawieszonym wyżej. Każdy apartament wyposażony jest w duże, panoramiczne okna.

*Zamieszczone fotografie prezentują przykładowe apartamenty w rezydencji Artuik, Copai, Marilleva 1400 i Sole Alto w których będziecie zakwaterowani.

Cena

Cena obejmuje
 • Zakwaterowanie 7 nocy w apartamencie dla 5 osób (w przypadku wybrania w formularzu rezerwacji innego typu apartamentu należy obowiązkowo wybrać dopłatę do wybranego przez siebie typu)
 • Bieliznę pościelową
 • Końcowe sprzątanie bez aneksu kuchennego
 • Skipass na 6 dni Folgarida Marilleva
 • Ubezpieczenie KL/NNW
Cena nie obejmuje
 • Zwrotnej kaucji pobieranej przez rezydencję
  150 €/apartament
 • Zwrotnej kaucji za skipass 5 €/os.
 • Taksy klimatycznej 1,25 €/dzień
 • Obowiązkowego ubezpiecznia SKI&SPORT
  w wysokości 70 PLN
 • Opcjonalnego rozszerzenia karnetu 150 km tras Madonna di Campiglio na 2 lub 6 dni wg ceny na etapie rezerwacji (tylko w dniu rezerwacji)
 • Opcjonalnie ubezpieczenia od rezygnacji
  (możliwość wykupienia tylko w dniu zapisu)
 • Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Ubezpieczenie

OWU Kontynenty

KL 20000 € (w tym KR 6000 €), OC 20000 €,
NNW 2000 €, BP 300 €, SS 700 €, RG 4000 €


☑OWU Feel The Flow

Zobacz także