05.06.21 - 12.06.21

Trpanj

Chorwacja


Hotel Faraon

Gwiazdka
HOTEL
Gwiazdka
OKOLICA

Hotel położony bezpośrednio przy plaży, w przepięknej nadmorskiej miejscowości z możliwością opcji All Inclusive.  Bogate zaplecze sportowe i moc rozrywek dla wszystkich, włącznie z animacjami dla dorosłych i dzieci zapewnią udany wyjazd.

 

 

Największe atuty tego wyjazdu:

• Malownicza Dalmacja

• Zakwaterowanie przy plaży z kompleksem basenów 

• Niepowtarzalny chorwacki klimat 

• Animacje dla dzieci

• Opcja All Inclusive

• Zniżki dla dzieci

1599
Zarezerwuj

Region

 

Dalmacja:

Zabieramy Was do Dalmacjii - historycznej krainy Chorwacji, rozciągającej się na 350 km pasie wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru. Dalmację oblewają wody Morza Adriatyckiego. Do Dalmacjii należy również około 1000 urokliwych wysp. W malowniczych krajobrazach odnajdziemy tu m.in. gaje oliwne oraz plantacje cytrusów i winorośli. Bogactwo kulturowe oraz wspaniała przyroda przyciągają na urlop od wielu lat mnóstwo turystów. 

Krystalicznie czyste i ciepłe wody stwarzają doskonałe warunki do nurkowania oraz do uprawiania różnego rodzaju sportów wodnych. Malownicze i zaciszne zatoczki natomiast są doskonałym miejscem do odpoczynku wśród wspaniałych krajobrazów. 

Trapanj:

Miasteczko Trpanj to jedyne większe miasto na północnym wybrzeżu największego (65 km długości) półwyspu w Chorwacji, którym jest półwysep Pelješac znajdujący się między stałym lądem a wyspami Korcula i Mljet. Trpanj był niegdyś głównym portem na półwyspie Pelješac, dziś kursuje tam prom z portu Ploče na stałym lądzie.

Miasteczko Trpanj powstało w pobliżu dawnej osady rzymskiej, z której do dziś dochowały się jedynie część mozaiki na ścianie cmentarza. W pobliżu znajdują się inne zabytki: ruiny twierdzy rodu Kačić, kościół św. Rocha, z którego rozpościera się przepiękny widok na kilka kapliczek.

Trpanj dzięki swemu położeniu ma wyśmienity klimat i bujną roślinność. Na skraju znajduje się przyjemna plaża żwirowa z łagodnym zejściem do morza, dzięki czemu jest odpowiednia również dla małych dzieci. Inne plaże znajdują się w okolicznych zatokach.

Nocleg i okolica

 

Hotel Faraon położony jest w malowniczej miejscowości Trpanj na przepięknym półwyspie Peljesac, w miejscu które słynie z nienaruszonej przyrody, bogatej historii oraz wybornego wina. Hotel Faraon zwrócony jest bezpośrednio w kierunku przyjemnej, kamienistej, w części prywatnej plaży z przepięknie wypielęgnowanymi ogrodami oraz palmami.

Hotel oferuje klimatyzowane pokoje, odkryty basen z częścią dla dzieci oraz restaurację. W programie hotelu jest m.in. od maja do sierpnia miniklub dla dzieci oraz codzienne animacje dla dorosłych i dzieci.

Parking znajduje się ok 200m od hotelu, za dodatkową opłatą 5euro/dziennie można zarezerwować miejsce bezpośrednio przy hotelu.

Klasyczne pokoje hotelowe z balkonem i łazienką są wyposażone w telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej.

Hotelowa restauracja serwuje regionalne dania oraz potrawy kuchni międzynarodowej. W cenie wyjazdu zapewnione są śniadania, za niewielką dopłatą można rozszerzyć posiłki do do formuły All Inclusive.

Opcja All Inclusive obejmuje: śniadanie w formie bufetu, obiad w formie bufetu oraz kolację w formie bufetu z napojami podczas posiłków (kawa i herbata przy śniadaniu, napoje gazowane i niegazowane oraz soki, woda, piwo, wino); podwieczorek 16:00-17:00 (kawa, herbata, ciastka, paluszki chlebowe, lody dla dzieci); napoje w barze all inclusive.

Na etapie rezerwacji macie możliwość wybrania jednego rodzaju opcji dla wszystkich Uczestników na rezerwacji. 

Dzieci w wieku 0-11,99 lat (pierwsze dziecko) uczestniczą w wyjeździe nieodpłatnie.  
Dzieci w wieku 0-6,99 lat (drugie dziecko) zniżka 50%. 

Wszystkie zniżki dla dzieci dotyczą zakwaterowania przy 2 osobach dorosłych w pokoju. Zniżki dla dzieci naliczone zostaną ręcznie po zrobieniu rezerwacji i nie łączą się z innymi zniżkami.

Cena

Cena obejmuje
 • Zakwaterowanie 7 nocy w pokojach zgodnie z opisem,
  zniżki dla dzieci (przy 2 osobach dorosłych)
  0-11,99 lat (pierwsze dziecko) zniżka 100% - MALUCHY GRATIS!
  0-6,99 lat (drugie dziecko) zniżka 50%
  (zniżki dla dzieci nie łączą się z innymi zniżkami)
 • Śniadania w formie bufetu 
 • Bielizna pościelowa oraz ręczniki
 • Korzystanie z kompleksu basenów
 • Animacje dla dzieci i dorosłych
 • Dostęp do internetu Wi-Fi
 • Ubezpieczenie KL/NNW
Cena nie obejmuje
 • Taksy klimatycznej 10 kn/os./dzień - dzieci poniżej 12 roku życia nie płacą, dzieci od 12 do 18 roku życia 5 kn/os./dzień
 • Parking 5euro/dzień
Dodatki opcjonalne
 • All Inclusive w cenie 325PLN/osoba
 • Ubezpieczenia TRAVEL w wysokości 65 PLN
 • Ubezpieczenie od rezygnacji (możliwość wykupienia tylko w dniu zapisu)

Ubezpieczenie

Na czas pobytu można wykupić ubezpieczenie Travel oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. Ogólne Warunki Ubezpieczenia: OWU Kontynenty

Zakres ubezpieczenia:
KL wraz z assistance 100.000 €, NNW 4000 €, BP 400 €,

 

 


☑OWU Feel The Flow

Zobacz także