12.06.21 - 19.06.21

Dubrovnik

Chorwacja


Hotel Adriatyk

Gwiazdka
HOTEL
Gwiazdka
OKOLICA

Słynne miasto Dubrovnik z najpiękniejszym starym miastem w całej Chorwacji. Zakwaterowanie w hotelu ze śniadaniami w cenie, z możliwością wyżywienia half board. 

 

 

Największe atuty tego wyjazdu:

• Jedno z najbardziej znanych miejsc w Chorwacji

• Zakwaterowanie w hotelowych pokojach ze śniadaniami w cenie wyjazdu

• Najpiękniejsze Stare Miasto

• Niepowtarzalny chorwacki klimat 

1569
Zarezerwuj

Region

Dalmacja:

Zabieramy Was do Dalmacjii - historycznej krainy Chorwacji, rozciągającej się na 350 km pasie wzdłuż wybrzeża od Dubrownika do Zadaru. Dalmację oblewają wody Morza Adriatyckiego. Do Dalmacjii należy również około 1000 urokliwych wysp. W malowniczych krajobrazach Dalmacji odnajdziemy między innymi gaje oliwne oraz plantacje cytrusów i winorośli. Bogactwo kulturowe oraz wspaniała przyroda przyciągają na urlop od wielu lat mnóstwo turystów. 

Krystaliczne czyste i ciepłe wody stwarzają doskonałe warunki do nurkowania oraz do uprawiania różnego rodzaju sportów wodnych. Malownicze i zaciszne zatoczki natomiast są doskonałym miejscem do odpoczynku wśród wspalniałych krajobrazów. 

Dubrovnik:

Dubrownik położony jest w południowej Dalmacji nad Morzem Adriatyckim. Niegdyś ośrodek handlu rangi europejskiej, obecnie przede wszystkim ośrodek turystyki. Miasto usytuowane jest na skalistym cyplu, a budynki w najstarszej części miasta wybudowane zostały jeden przy drugim. Z lotu ptaka widać tylko morze czerwonych dachów, które kontrastują z otaczającą je szmaragdową wodą. Zupełnie inaczej jednak miasto wygląda jeśli zaczniemy po nim spacerować. Wtedy okazuje się, że każda kamienica jest inna, podobnie jak znajdujące się w parterach sklepy i kawiarnie. Stari Grad, czyli Stare Miasto w Dubrowniku to niewątpliwie najpiękniejsze miasto Chorwacji i jedno z najpiękniejszych miast na świecie. Stare Miasto jest tylko częścią miasta, które rozciąga się na przestrzeni kilku kilometrów po południowym obszarze Dalmacji. W 1979 r. starówka Dubrownika została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Nocleg i okolica

Hotel Adriatic położony został w sosnowym lesie nad zatoką Lapad. Od kamienistej plaży dzieli go  zaledwie 50 metrów, a 4 km od wpisanego na Listę światowego dziedzictwa UNESCO Starego Miasta w Dubrowniku. Krótki spacer natomiast dzieli obiekt od promenady w miejscowości Lapad. Przed budynkiem zatrzymują się autobusy kursujące na Stare Miasto.

Dostepność pokoi w naszej ofercie widoczna po kliknięciu przycisku ZAREZERWUJ.

Na miejscu znajduje się prywatny parking, z którego korzystać można za dodatkową opłatą w wysokości 10 EUR/dzień. Hotel zapewnia bezpłatne WiFi na recepcji oraz klimatyzowane pokoje z telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych.

Dzieci w wieku 0-1,99 lat uczestniczą w wyjeździe nieodpłatnie przy dwóch osobach dorosłych w pokoju dwuosobowym.  Osoby od 2 roku życia do 10,99 lat w pokoju dla 2 osób z dostawką objęte są zniżką 20% (przy 2 osobach dorosłych w pokoju). Zniżki naliczone zostaną ręcznie po zrobieniu rezerwacji i nie łączą się z innymi zniżkami.

Podróż

Dojazd własny

Na ten wyjazd wybieramy się własnym transportem. 

Zakwaterowanie możliwe od godziny 16:00.

Cena

Cena obejmuje
 • Zakwaterowanie 7 nocy w pokoju zgodnie z opisem
  Zniżka 0-1,99 lat - 100% (przy dwóch osobach dorosłych w pokoju)
  Zniżka 2-10,99 lat - 50% (przy dwóch osobach dorosłych w pokoju)
 • Śniadania w formie bufetu w godz. ok. 7.30-9.30
 • Bielizna pościelowa oraz ręczniki
 • Dostęp do internetu Wi-Fi w recepcji
 • Ubezpieczenie KL/NNW
Cena nie obejmuje
 • Taksy klimatycznej 2,70 Euro/os./dzień - osoby poniżej 12 roku życia nie płacą, osoby od 12-17 roku życia 1,35 Euro/os./dzień
Dodatki opcjonalne
 • Wyżywienie Half Board w cenie 250 PLN/os.
 • Ubezpieczenia TRAVEL w wysokości 65 PLN
 • Ubezpieczenie od rezygnacji (możliwość wykupienia tylko w dniu zapisu)

Ubezpieczenie

Na czas pobytu można wykupić ubezpieczenie Travel oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. Ogólne Warunki Ubezpieczenia: OWU Kontynenty

Zakres ubezpieczenia:
KL wraz z assistance 100.000 €, NNW 4000 €, BP 400 €,

 

 


☑OWU Feel The Flow

Zobacz także