14.01.23 - 21.01.23

Fusch

Austria


Enjoy Austria - Hotel Post Fusch

Gwiazdka
HOTEL
Gwiazdka
TRASY
Gwiazdka
OKOLICA

Oferta dla prawdziwych miłośników Zell am See. Dwa regiony narciarskie Zell am See - Kaprun oraz Saalbach-Hinterglemm. To wszystko zaledwie 700 km od granicy z Polską! W cenie hotel z wyzywieniem HB. 

 

 

Najważniejsze atuty tego wyjazdu:

•  Możliwość jazdy na nartach w słynnym Zell am See - Kaprun

•  Bardzo krótka podróż - prawie dwa razy szybciej niż do Francji 

•  Urokliwe miasteczka o niepowtarzalnym alpejskim klimacie

• Hotel z wyżywniem HB

2790

Region

Zell am See - Kaprun / Salbach - Hinterglemm

Śnieżnobiały lodowiec, majestatyczne i sięgające chmur góry oraz krystalicznie czyste jeziora. To tu, na skraju Parku Narodowego Wysokich Taurów, wszyscy znajdą zimą pełną różnorodność – od wiecznego śniegu lodowca Kitzsteinhorn przez spektakularne widoki na przełęczy Schmittenhöhe aż po krystalicznie czystą wodę jeziora Zeller See.

Zachwycają tutejsze trasy na terenie ośrodka lodowcowego Kitzsteinhorn (z platformą widokową na ponad 3000 m n.p.m.) i 100%-owa gwarancja śniegu przez 365 dni w roku. 3 wysokiej klasy ośrodki narciarskie z łącznie ponad 400 km tras oraz 120 wyciągami. Trzy snowparki (i superpipe), tereny do freeridu i spektakularne trasy, w tym Black Mamba (63% nachylenia) lodowcowy ośrodek narciarski przyciągają wszystkich fanów nart i deski, którzy już od października mogą szusować po stokach! Na przełęczy Schmittenhöhe znajdują się za to wyśmienite trasy o różnych poziomach trudności, a tym samym dopasowane są idealnie dla całej rodziny. To stąd również rozpościera się piękna panorama na otaczające szczyty. 

Od 2019 roku jeden skipass Alpin Card obowiązuje na dwa regiony narciarskie tj. Zell am See-Kaprun oraz Saalbach-Hinterglemm, przy czym obydwa regiony są już skomunikowane koleją gondolową. Z góry Schmittenhohe będzie można dostać się do Saalbach, oszczędzając czas na dojazd do tej miejscowości. Również lodowiec Kitzsteinhorn jest skomunikowany koleją z górą Maiskogel. 

Połączenie K-onnection prowadzi z samego centrum Kaprun bezpośrednio do ośrodka lodowcowego Kitzsteinhorn. Natomiast z ośrodka Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn dotrzeć można nowo otwartą dziesięcioosobową gondolą zellamseeXpress prosto do rodzinnego ośrodka narciarskiego Schmittenhöhe. Dzięki specjalnemu karnetowi Ski Alpin Card – wszystkie te trzy tereny narciarskie można pokonywać tylko z jednym skipassem. To po prostu gwarancja niekończącej się przygody narciarskiej w Skicircus, na Schmittenhöhe w Zell am See i na lodowcu Kitzsteinhorn Kaprun!

Trasy

 400 km tras dla początkujących i zaawansowanych

Snowparki i jazda freeride

Stoki sięgające 3000 m n.p.m.

Alpin Card
Kitzsteinhorn - Zeel am See - Kaprun
Saalbach
Schmitten - Zeel am See

Nocleg i okolica

Hotel Post Fusch

Hotel Post Fusch położony jest w sercu austriackich Alp, przy słynnej trasie wysokogórskiej Großglockneralpenstraße, 13 km od miasta Zell am See. Przy hotelu znajduje się przystanek skibusa, który w ciągu 25 min dowiedzie Was na stoki Zell am See. 

Obiekt oferuje przede wszystkim gościnność, rodzinną atmosferę, komfortowy wypoczynek i wyśmienitą kuchnię. Sąsiedztwo misteczka Fusch to przede wszystkim bardzo znane ośrodki narciarskie Kaprun oraz Zell am See, gdzie możecie skorzystać ze wszystkich dobrodziejstw którymi ono kusi, począwszy od świetnych tras narciarskich, przez baseny termalne a skończywszy na najlepszych sklepach sportowych w tym regionie. 

W naszej ofercie możecie zarezerwować pokoje dwu i trzy osobowe Comfort oraz czteroosobowe pokoje Superior. Większość dostępnych w obiekcie pokoi dysponuje balkonem i zapewnia bezpłatne WiFi.

W pokojach znajduje się łazienka oraz telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. Restauracja w hotelu Post serwuje tradycyjne dania kuchni austriackiej. Podczas pobytu za dodatkową opłatą Uczestnicy mogą zrelaksować się w saunie i jaccuzi. W obiekcie mieści się przechowalnia sprzętu narciarskiego.

Dzieci w wieku 0-15,99 lat objęte są zniżkami przy 2 osobach dorosłych w pokoju (na etapie formularza wybierz właściwą zniżkę dla swojego dziecka). Dzieci 0-3,99 lat jadą GRATIS, płacą tylko za obowiązkowe ubezpieczenie SKI&SPORT oraz składkę na TFG i TFP. Na etapie rezerwacji wybierz opcję "dopłata dla dziecka 0-3,99 lat" przy swoim nazwisku. Dane dziecka (imię i nazwisko oraz datę urodzenia) prosimy wpisać w pole uwagi na drugim etapie rezerwacji. Dzieci w wieku 0-3,99 lat śpią na dodatkowym łóżku w pokoju.

Zniżki dla dzieci liczone są od pełnej ceny za os. dorosłą i nie łączą się ze zniżkami Promo. Jeśli jedziesz sama/sam z dzieckiem zapytaj nas o cenę.

Atrakcje

Ten wyjazd należy do kategorii "COSY" co oznacza, że nastawiamy się na nim na chill i wypoczynek. Jeśli zależy Ci na wyjeździe z imprezami i aktywnościami sprawdź campy otagowane "ORIGINAL" i "MASSIVE".

Podróż

Dojazd własny

Zakwaterowanie w hotelu możliwe od godz. 16:00!

Cena

Cena obejmuje
 • Zakwaterowanie 7 nocy w pokojach zgodnie z opisem, zniżki dla dzieci (przy 2 osobach dorosłych):
  0-3,99 lat zniżka 100% - MALUCHY GRATIS!
  4-8,99 lat zniżka 850 PLN
  9-15,99 lat zniżka 400 PLN
  (zniżki liczone od pełnej ceny za os. dorosłą i nie łączą się ze zniżkami Promo)
 • Śniadania w formie bufetu w godz. 7.30-9.30
 • Obiadokolacje w godz. 18.00-20.00
 • Miejsce parkingowe
 • Dostęp do internetu Wi-Fi
 • Ubezpieczenie KL/NNW
Cena nie obejmuje
 • Taksy klimatycznej 15 €/os. - osoby od 15 roku życia
 • Obowiązkowego ubezpieczenia SKI&SPORT
  w wysokości 90 PLN 
 • Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i TFP
Dodatki opcjonalne

Ubezpieczenie

W przypadku ubezpieczenia kosztów rezygnacji oraz podstawowego ubezpieczenia sportowego obowiązują: OWU Kontynenty
Wszyscy nasi uczestnicy obowiązkowo mają wybrane ubezpieczenie sportowe.

Zakres podstawowego ubezpieczenia sportowego:

KL wraz z assistance 20.000 € , OC 20 000 €,
NNW 2000 €, BP 300 €, SS 500 €,

 

W przypadku zmiany na wyższe ubezpieczenie sportowe GOLD obowiązują: OWU Multitravel

Zakres ubezpieczenia GOLD :
KL wraz z assistance 100.000 € , OC 77 000 €,
NNW 4000 €, BP 400 €, SS 500 €,

 

SPORT&SKI GOLD (+izolacja)
To ubezpieczenie wzbogacone o świadczenie kwarantanny i izolacji. Na miejscu wyjazdu (nie dotyczy okresu podróży na miejsce) w cenie mamy świadczenie hotelowe w obiekcie zastępczym o tym samym standardzie co zarezerwowany w cenie łącznej do 1000 euro/os. Oprócz tego, jeśli termin izolacji/kwarantanny wykracza poza termin zaplanowanego pobytu to podróżny bez względu na to czy jest faktycznie chory czy tylko na kwarantannie również ma pokryty koszt podróży do miejsca zamieszkania.

 

☑OWU Feel The Flow

Zobacz także