19.02.22 - 26.02.22

Sillian

Austria


Dolomit Royal

Gwiazdka
HOTEL
Gwiazdka
TRASY
Gwiazdka
OKOLICA

Pobyt w luksusowych apartamentach z prywatną sauną! Dostęp do dwóch ośrodków narciarskich: włoskiego 3 Zinnen oraz austriackiego Sillian!

 

 

Największe atuty tej propozycji:

• Luksusowe apartamenty z prywatną sauną

• Dostęp do dwóch ośrodków narciarskich

• Urocze miasteczko przepełnione austriacką atmosferą, w którym znajdziemy liczne restauracje, bary, sklepy i kawiarnie 

1849

Region

 

Ośrodek 3 Zinnen leży w rozległej dolinie Val Pusteria, obejmuje on pięć klimatycznych miasteczek będącymi jednocześnie bazami noclegowymi dla narciarzy: Sesto, San Candido, Dobbiaco, Villabassa i Versciaco. Głównymi górami do jazdy są Monte Baranci/Haunold, Monte Elmo/Helm, Croda Rossa/Rotwand, wokół których rozsianych jest 7 połączonych ze sobą stacji narciarskich z ponad 30 trasami o łącznej długości 115km. 

Atrakcją, którą każdy powinien spróbować jest trasa „Giro delle Cime” o długości 34 kilometrów i 5600 m przewyższenia. Jest to narciarska podróż kolejnymi wyciągami i trasami zjazdowymi z Versciaco na górę Rotwand nad Sesto i z powrotem.

 

Sillian to austriacki ośrodek leżący tuż przy granicy z Włochami w dolinie Hochpustertal. Stacja rozciąga się wzdłuż zboczy Thurntaler na wysokościach od 1100 do 2400 metrów nad poziomem morza. Ośrodek nie jest wielki (ok. 22 km tras), ale zadowoli zarówno początkujących, rodziny, jak i narciarskich ekspertów. Szczególnie dużo jest tu czerwonych tras - w tym długie zjazdy do doliny - do Sillian i Außervillgraten. Na narciarzy czekają również trasy niebieskie i czarne. Są też piękne tereny do jazdy pozatrasowej.

Trasy

115 km tras dla początkujących i zaawansowanych
Snowparki i jazda freeride
Stoki sięgające 2300 m n.p.m.
3 Zinnen
Sillian - Hochpustertal

Nocleg i okolica

Apartments Dolomit Royal ****

Apartamenty Dolomit-Royal są usytuowane na obrzeżach miasteczka Sillian w dolinie Pustertal w Tyrolu Wschodnim, w odległości 1 km od ośrodka narciarskiego Hochpustertal. Te luksusowo urządzone apartamenty dysponują balkonem, łazienką, w pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz częścią wypoczynkową z telewizorem z płaskim ekranem.  Bezpłatny autobus dla narciarzy zatrzymuje się 150 metrów od obiektu.  Obiekt Dolomit-Royal zapewnia bezpłatny prywatny parking. Dojazd z obiektu do włoskiej granicy zajmuje 5 minut.

 

Apartament dla 4 osób (55 m²) składa się z salonu z rozkładaną kanapą, sypialni z podwójnym łóżkiem, w pełni wyposażonego aneksu kuchennego (zmywarka, piekarnik z płytą indukcyjną, lodówka, czajnik, talerze, garnki etc.), łazienki z prywatną sauną i pralką oraz z balkonu.

Apartament dla 6 osób (65 m²) składa się z salonu z rozkładaną kanapą, dwóch sypialni z podwójnym łóżkiem, w pełni wyposażonego aneksu kuchennego (zmywarka, piekarnik z płytą indukcyjną, lodówka, czajnik, talerze, garnki etc.), WC, łazienki z prywatną sauną i pralką oraz z balkonu.

 

Podróż

Dojazd własny

Na ten wyjazd wybieramy się własnym transportem.

Cena

Cena obejmuje
 • Zakwaterowanie 7 nocy w apartamentach zgodnie z opisem (możliwe opcje zakwaterowania możesz sprawdzić klikając przycisk 'Zarezerwuj')
 • Końcowe sprzątanie apartamentu w cenie 80€
 • Bieliznę pościelową oraz ręczniki
 • Dostęp do boxów na sprzęt z suszarką do butów
 • Dostęp do internetu Wi-Fi
 • Parking
Cena nie obejmuje
 • Taksy klimatycznej 2 €/dzień
 • Opcjonalnie ubezpieczenie KL+NNW+SPORT+TFG
 • Opcjonalnie ubezpieczenia od rezygnacji
  (możliwość wykupienia tylko w dniu zapisu)
  OWU Kontynenty

Ubezpieczenie

Cena pobytu nie obejmuje ubezpieczenia, polecamy je jednak wybrać na etapie zapisu. Proponujemy dwa rodzaje ubezpieczenia. Jedno to ubezpieczenie od rezygnacji na wypadek sytuacji losowej, która uniemożliwa wyjazd (pełne warunki ubezpieczenia poniżej). Drugie ubezpieczenie to ubezpieczenie typowo turystyczne, które obejmuje sytuacje, które mogą zdarzyć się podczas podróży na miejsce lub podczas pobytu w tym również zdarzenia na stoku podczas uprawiania sportu (pełne warunki ubezpieczenia i sumy ubezpieczenia poniżej.

 

W przypadku ubezpieczenia kosztów rezygnacji oraz podstawowego ubezpieczenia sportowego obowiązują: OWU Kontynenty

 

Zakres podstawowego ubezpieczenia sportowego:

KL wraz z assistance 20.000 € , OC 20 000 €,
NNW 2000 €, BP 300 €, SS 500 €,

 

W przypadku zmiany na wyższe ubezpieczenie sportowe GOLD obowiązują: OWU Multitravel

 

Zakres ubezpieczenia GOLD:
KL wraz z assistance 100.000 € , OC 77 000 €,
NNW 4000 €, BP 400 €, SS 500 €,

 

 

☑OWU Feel The Flow

 

Zobacz także