12.02.22 - 19.02.22

Schladming

Austria


Chill Trip Schladming

Gwiazdka
HOTEL
Gwiazdka
TRASY
Gwiazdka
OKOLICA

Bezkompromisowa oferta dla prawdziwych miłośników Alp, którzy wymagają więcej. Ski Amade to 760 km tras i 270 wyciągów obsługiwanych przez jeden skipas. Zakwaterowanie blisko wyciągów w samym Schladming gwarantuje dostęp do "huśtawki" narciarskiej liczącej 250 km tras bez konieczności używania auta. To wszystko zaledwie 600 km od granicy z Polską i w świetnym tygodniu w środku sezonu!

 

 

Najważniejsze atuty tego wyjazdu:

•  Bardzo krótka podróż - prawie dwa razy szybciej niż do Francji 

•  Prestiżowy ośrodek w szczycie sezonu 

•  Urokliwe miasteczko o niepowtarzalnym alpejskim klimacie

•  760 km tras na jednym skipassie

1649

Region

Ski Amade to największe w Austrii zrzeszenie pięciu absolutnie topowych ośrodków narciarskich z 270 wyciągami i 760 km najróżniejszych tras. Wszystkie trasy obsługuje jeden skipas. 145 (280 km) łatwych, 181 (483 km) średnich i około 30 (97 km) trudnych tras zjazdowych zadowoli każdego – zarówno początkujących, jak i wytrawnych narciarzy oraz snowboardzistów. Głównym i największym ośrodkiem całego Ski Amade jest Schladming, w którym będziemy zakwaterowani. Rewelacyjne położenie naszych apartamentów pozwala na błyskawiczne dostanie się do największej huśtawki alpejskiej w całej Stryrii, liczącej ponad 230 km tras. Na nartach i deskach można zjeżdżać tutaj na słynnych stokach Planai - trasami Pucharu Świata, Hochwurzen, Hauser-Kaibling i Reiteralm, górach Galsterbergalm i Stoderzinken, na płaskowyżu Ramsau, a także na lodowcu Dachstein, gdzie panuje całoroczny sezon narciarski. Biorąc pod uwagę powalającą ilość tras i wyciągów w regionie, nowoczesną infrastrukturę, świetny, typowy dla Austrii, poziom przygotowania tras zjazdowych oraz snowparków, a także niewielką odległość od Polski, nasz wypad do Schladming to rewelacyjna propozycja dla wymagających uczestników! 

Trasy

760 km tras dla początkujących i zaawansowanych
Snowparki i jazda freeride
Stoki sięgające 2015 m n.p.m.
Zobacz mapę tras

Nocleg i okolica

Rezydencja Schladming

W słynnym Schladming proponujemy Wam rodzinnie prowadzony 4-gwiazdkowy aparthotel oddalony o ok. 1 km od centrum i kolejki górskiej. Przystanek autobusowy dla narciarzy znajduje się bezpośrednio przed obiektem. Hotel położony jest w malowniczej okolicy z przepięknym widokiem na małe alpejskie miasteczko i pobliskie szczyty Planai i Hochwurzen. Najbliższe obiekty handlowe oddalone są o ok. 500 m.
Komfortowy obiekt posiada recepcję z sejfem, lobby z TV informacyjną, windę, Wi-Fi (lobby oraz bar), dwie restauracje "Ferienalm" i "Zirbenstube", bar, jadalnię oraz izbę. Hotel dysponuje ponadto piwnicą z suszarką do butów oraz bezpłatnymi miejscami parkingowymi.
 

Zakwaterowanie możliwe jest w dwóch wariantach:

a) dwupoziomowy apartament rodzinny dla 4-6 osób - na parterze przejściowa garderoba, toaleta, kominek, pokój dzienny z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym oraz rozkładaną sofą. Na piętrze dwie sypialenie, dwie łazienki z toaletą oraz taras (ok. 65 m2).

b) apartament dla 2-3 osób - przejściowa garderoba, toaleta, kominek, pokój dzienny z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, łóżkiem dwuosobowym, rozkładaną sofą oraz balkonem (ok. 28 m2).

Każdy oferowany przez nas apartament wyposażony jest w bieliznę pościelową oraz ręczniki.


Możliwe opcje zakwaterowania możesz sprawdzić klikając przycisk ZAREZERWUJ.

Podróż

Dojazd własny

Na ten wyjazd jedziemy dojazdem własnym.

Cena

Cena obejmuje
 • Zakwaterowanie w apartamentach zgodnie z opisem (możliwe opcje zakwaterowania możesz sprawdzić klikając przycisk 'Zarezerwuj')
 • Bieliznę pościelową i ręczniki
 • Dostęp do Wi-Fi
 • Miejsce parkingowe
 • Ubezpieczenie KL/NNW
 • Opiekę rezydenta/pilota
Cena nie obejmuje
 • Skipassu
 • Zwrotnej kaucji pobieranej przez rezydencję 50 €/os.
 • Końcowego sprzątania apartamentu 49-79 €/apartament
 • Obowiązkowego ubezpieczenia SKI&SPORT
  w wysokości 70 PLN
 • Taksy klimatycznej 1,5 €/dzień
 • Opcjonalnie ubezpieczenia od rezygnacji
  (możliwość wykupienia tylko w dniu zapisu)
  OWU Kontynenty
 • Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i TFP

Ubezpieczenie

Cena pobytu nie obejmuje ubezpieczenia, polecamy je jednak wybrać na etapie zapisu. Proponujemy dwa rodzaje ubezpieczenia. Jedno to ubezpieczenie od rezygnacji na wypadek sytuacji losowej, która uniemożliwa wyjazd (pełne warunki ubezpieczenia poniżej). Drugie ubezpieczenie to ubezpieczenie typowo turystyczne, które obejmuje sytuacje, które mogą zdarzyć się podczas podróży na miejsce lub podczas pobytu w tym również zdarzenia na stoku podczas uprawiania sportu (pełne warunki ubezpieczenia i sumy ubezpieczenia poniżej.

 

W przypadku ubezpieczenia kosztów rezygnacji oraz podstawowego ubezpieczenia sportowego obowiązują: OWU Kontynenty

 

Zakres podstawowego ubezpieczenia sportowego:

KL wraz z assistance 20.000 € , OC 20 000 €,
NNW 2000 €, BP 300 €, SS 500 €,

 

W przypadku zmiany na wyższe ubezpieczenie sportowe GOLD obowiązują: OWU Multitravel

 

Zakres ubezpieczenia GOLD:
KL wraz z assistance 100.000 € , OC 77 000 €,
NNW 4000 €, BP 400 €, SS 500 €,

 

 

☑OWU Feel The Flow

 

Zobacz także