07.09.23 - 17.09.23

Whistler

Kanada


ZAPYTAJ O OFERTĘ

Bike Camp Whistler

Gwiazdka
HOTEL
Gwiazdka
OKOLICA

Nie ma na świecie bardziej kultowej downhillowej miejscówki niż Whistler. I nie jest to ani hasło marketingowe, ani bezsensownie powtarzany slogan. Pojechaliśmy więc sami to sprawdzić, zakochaliśmy się momentalnie, a teraz zabieramy Was! Bikepark Whistler to prawdziwy raj rowerowy, a ilość tras jest praktycznie nie do przejeżdżenia! Trasy typu jumpline są perfekcyjnie wyszejpowane i mają idealny flow, a trasy zjazdowe zaskakują zróżnicownymi naturalnymi przeszkodami.

Do tego niezapomniane widoki... i niedźwiedzie ;) Jest lepiej niż możecie sobie wyobrazić, dlatego zabieramy Was na najlepszy możliwy wyjazd rowerowy do przepięknej kanadyjskiej miejscówki. Będziemy jeździć na najlepszym bikeparku na świecie, a w wolnych chwilach zwiedzać malownicze tereny Kolumbii Brytyjskiej. Niesamowite lasy, dzikie zwierzęta i turkusowe jeziora. Do tego pozytywni, mega otwarci ludzie i totalnie zajawkowy klimat.

 

Każdy nasz wyjazd rowerowy jest dla osób na każdym poziomie zaawansowania, również dla osób totalnie początkujących, no bo kto Wam zabroni stawiać pierwsze kroki DH/enduro w Whistler?! ;) Na wyjeździe zapewnimy Wam szkolenie, niezależnie od Waszych skillsów.

Chcesz dołączyć do naszej ekipy? Skontaktuj się z nami na biuro@feeltheflow.pl

 

9999

Nocleg i okolica

Whistler Blackcomb / Canada

Nie istnieje drugie takie miejsce jak Whistler. Kultowy ośrodek położony w samym sercu Kolumbii Brytyjskiej to mekka kolarstwa górskiego, która widnieje na bucket list absolutnie każdego bikera!

Największy na świecie Whistler Mountain Bike Park oferuje setki kilometrów tras o zróżnicowanym teranie, dzięki czemu absolutnie każdy rowerzysta, niezależnie od stopnia zaawansowania czy stylu jazdy, znajdzie coś dla siebie.  Mapa tras na sezon 2023 nie jest jeszcze dostępna, a ta z 2022 nie obejmuje znacznej części bike parku ze względu na prace przy stawianiu nowej gondoli, które odbywały się latem 2022. W nadchodzącycm sezonie wszystko ma już być otwarte, stay tuned!

Whistler Mountain Bike Park 2022 Map

 

Zobacz także