12.02.22 - 19.02.22

Kelchsau

Austria


Austrian Break

Gwiazdka
HOTEL
Gwiazdka
TRASY
Gwiazdka
OKOLICA

/ liczba uczestników 50 / Bezkompromisowa oferta dla prawdziwych miłośników Alp, którzy wymagają więcej. SkiWelt to 280 km tras i 90 wyciągów obsługiwanych przez jeden skipas. To wszystko zaledwie 750 km po autostradzie od granicy z Polską! Nie trać czasu na szukanie porównywalnej oferty gdzie indziej. Jesteśmy pewni, że jej nie znajdziesz!

 

 

Najważniejsze atuty tego wyjazdu:

•  Bardzo krótka podróż - prawie dwa razy szybciej niż do Francji 

•  Różnorodne apartamenty włącznie z pokojami dla 2 osób z dopłatą jedynie 50 PLN/os.!

•  Prestiżowy ośrodek 

•  Urokliwe miasteczka o niepowtarzalnym alpejskim klimacie

•  280 km tras na jednym skipassie

1129

Region

SkiWelt to jeden z największych ośrodków narciarskich w Austrii, połączenie aż 8 miasteczek! Naprawdę bardzo ciężko zjechać wszystko w 6 dni o czym najlepiej świadczy mapa tras, otwórz ją koniecznie! 280 km tras, 90 wyciągów i aż 77 miejsc gdzie można zatrzymać się, zjeść coś lub po prostu usiąść i odpocząć z widokiem na niepowtarzalny krajobraz Austrii.

Do dyspozycji mamy aż 14 gondoli, kolejkę i 36 wyciągów krzesełkowych co daje nam możliwość poruszania się po całym obszarze bez korzystania z orczyków, a wszystko to obsługuje jeden skipass.

W ośrodku jest również m.in. 5 snowparków, 4 miasteczka iglo, a sztuczne naśnieżanie ma aż 230 km tras co daje nam gwarancję świetnych warunków aż do końca kwietnia. Około 45% tras to trasy niebieskie, około 40% czerwone i około 15% czarne, takie zrożnicowanie tras zjazdowych zadowoli każdego – zarówno początkujących, jak i wytrawnych narciarzy oraz snowboardzistów.

Biorąc pod uwagę powalającą ilość tras i wyciągów w regionie, nowoczesną infrastrukturę, świetny, typowy dla Austrii, poziom przygotowania tras zjazdowych oraz snowparków, a także niewielką odległość od Polski, nasz wypad do Kelchsau to rewelacyjna propozycja dla wymagających uczestników! 

Trasy

280 km tras dla początkujących i zaawansowanych
Snowparki i jazda freeride
Stoki sięgające 1957 m n.p.m.
Zobacz mapę tras

Nocleg i okolica

Pensjonat Kelchsau 2*

Nasz pensjonat znajduje się w miejscowości Kelchsau, zaledwie ok. 200 metrów od przystanku skibusa i 7 km od głównych tras ośrodka Hopfgarten. W samym Kelchsau, niedaleko naszego pensjonatu znajduje się również nie duży ośrodek narciarski. Obiekt położony jest kameralnie i prowadzony przez jedną rodzinę. Polecamy ten pensjonat już od kilku sezonów. Cena obejmuje również końcowe sprzątanie oraz bieliznę pościelową.

Do naszej dyspozycji są apartamenty różnej wielkości, z których każdy posiada 1 lub 2 łazienki oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny (kuchenka, garnki, sztućce, naczynia, wszystko co niezbędne do przygotowania posiłków). Szczegółowy opis poszczególnych apartamentów wraz ze schematami znajduje się poniżej.

Apartament dla 4 osób składa się z salonu z kanapą dla 2 osób oraz sypialni z łóżkiem małżeńskim. Łazienka i osobno WC.

Pokój dla 2 osób nie posiada własnej kuchni, ma jedynie dwa miejsca do spania, TV oraz łazienkę. Znajduje się tuż koło apartamentu dla 4 osób, więc jest też idealny dla grupy sześciorga znajomych, która wspólnie może korzystać z kuchni.

Apartament dla 4-6 osób składa się z salonu z kanapą dla 2 osób, sypialni z łóżkiem małżeńskim, łazienki i osobno WC, a także osobnego pokoju dla 2 osób z łazienką z WC.

Apartament dla 6-8 osób składa się z salonu z kanapą dla 2 osób oraz dwóch sypialni z których każda ma łożko małżeńskie oraz łóżko pojedyncze. Oprócz tego dwie łazienki i osobno dwa WC. Schemat powyżej.

Zapoznaj się ze schematami apartamentów klikając w galerię zdjęć.

Podróż

Dojazd własny

Na ten wyjazd wybieramy się własnym transportem.

Cena

Cena obejmuje
 • Zakwaterowanie 7 nocy w apartamentach zgodnie z opisem (możliwe opcje zakwaterowania możesz sprawdzić klikając przycisk 'Zarezerwuj')
 • Bieliznę pościelową
 • Końcowe sprzątanie
 • Miejsce parkingowe
Cena nie obejmuje
 • Skipassu
 • Zwrotnej kaucji pobieranej przez rezydencję 40 €/os.
 • Taksy klimatycznej 1,5 €/dzień
 • Opcjonalnie ubezpieczenie KL+NNW+SPORT+TFG
 • Opcjonalnie ubezpieczenia od rezygnacji 
  (możliwość wykupienia tylko w dniu zapisu)
  OWU Kontynenty

Ubezpieczenie

Cena pobytu nie obejmuje ubezpieczenia, polecamy je jednak wybrać na etapie zapisu. Proponujemy dwa rodzaje ubezpieczenia. Jedno to ubezpieczenie od rezygnacji na wypadek sytuacji losowej, która uniemożliwa wyjazd (pełne warunki ubezpieczenia poniżej). Drugie ubezpieczenie to ubezpieczenie typowo turystyczne, które obejmuje sytuacje, które mogą zdarzyć się podczas podróży na miejsce lub podczas pobytu w tym również zdarzenia na stoku podczas uprawiania sportu (pełne warunki ubezpieczenia i sumy ubezpieczenia poniżej.

 

W przypadku ubezpieczenia kosztów rezygnacji oraz podstawowego ubezpieczenia sportowego obowiązują: OWU Kontynenty

 

Zakres podstawowego ubezpieczenia sportowego:

KL wraz z assistance 20.000 € , OC 20 000 €,
NNW 2000 €, BP 300 €, SS 500 €,

 

W przypadku zmiany na wyższe ubezpieczenie sportowe GOLD obowiązują: OWU Multitravel

 

Zakres ubezpieczenia GOLD:
KL wraz z assistance 100.000 € , OC 77 000 €,
NNW 4000 €, BP 400 €, SS 500 €,

 

 

☑OWU Feel The Flow

 

Zobacz także