Dokładamy wszelkich starań, aby jak najbardziej ułatwić Wam proces rezerwacji wybranej imprezy. Nasza strona jest On-line, liczba miejsc i dostępność apartamentów jest aktualna zawsze na daną sekundę. Dla maksymalnego ułatwienia rezerwacji właściwego dla Ciebie wyjazdu, stworzyliśmy własny bardzo prosty i szybki formularz rezerwacyjny po wypełnieniu, którego można szybko i bezpiecznie potwierdzić zgłoszenie płatnością korzystając z szybkiego przelewu on-line, karty płatniczej, przelewu tradycyjnego lub skorzystać z rat Dot Pay.

Poniżej opisujemy ten krótki proces, aby ułatwić Ci rezerwację.

KROK 1

Wybierz najlepszą dla siebie propozycję w naszej wyszukiwarce. Użyj filtrów, które ułatwią Ci wybór.

Niska Cena - Oferty charakteryzujące się najbardziej atrakcyjną ceną. Uwaga, nie zawsze oznacza to niski standard! 
Wysoki standard - Propozycje, w których standard jest wyższy niż przeciętny w Alpach. Obszerne pokoje, basen, pościel, ręczniki i wifi często w cenie pobytu.
Topowy Region - Stacje narciarskie z najwyższej europejskiej półki, Wysokie góry, bardzo rozwinięta infrastruktura, liczba tras przekracza 200, 300 a nawet 500km!
Wyżywienie - Oferty, które obejmują wyżywienie lub istnieje możliwość dokupienia wyżywienia w atrakcyjnej cenie.
Impreza - Dla osób, które nastawiają się na wieczorną zabawę i integrację. Dotyczy większych wyjazdów dla ponad 100 osób, na których organizujemy atrakcje.
Pokój 2-osobowy - Co do zasady na każdym naszym wyjeździe można mieszkać tylko we dwójkę. Ten filtr wyróżnia te oferty, w których takie zakwaterowanie wymaga niewielkiej dopłaty lub nie wymaga jej wcale.
Wi-fi - oferty w których możliwe jest korzystanie z wifi w obiekcie (z reguły w cenie pobytu). Po "uwolnieniu" roamingu kwestia mniej istotna, jadnak dla niektórych wciąż ważna.
Szkolenie - wyjazdy, na których organizaowane są lekcje SKI/SNB w języku polskim na zasadach i zgodnie z informacją podaną w konkretnej ofercie.

KROK 2

Następnie zapoznaj się szczegółowo z ofertą. Opisy podzielone na sekcje, dzięki czemu łatwo znajdziesz interesujące Cię informacje. W sekcji Region i trasy dowiesz się wszystkiego o miasteczku i regionie do którego jedziesz, znajdziesz mapę tras itp.
W sekcji Nocleg zawsze szczegółowo opisujemy nasz obiekt, a w świadczeniach dokładnie to co otrzymasz po dokonaniu rezerwacji. Jeżeli dana oferta przewiduje dodatkowe atrakcje, ich opis również znajdziesz w treści oferty.

KROK 3

Nasz system pozostaje On-Line, dlatego jeśli chcesz poznać dostępne warianty apartamentów w danej sekundzie wystarczy, że klikniesz ZAREZERWUJ.

Dokonując rezerwacji INDYWIDUALNIE rezerwujesz jedno miejsce na wyjeździe w podstawowym standardzie (my wybieramy w kórym apartamencie), tym samym daje to nam znać, że jedziesz sam/a lub z grupą, ale nie potraficie jeszcze określić w jakim typie apartamentu czy w jakim składzie osobowym chcecie mieszkać. UWAGA! Jeśli jesteście grupą złożoną z kilku/kilkunastu rezerwacji indywidualnych, informacje o tym w ile osób i w jakim składzie chcecie być zakwaterowani należy uzupełnić jak tylko będzie to możliwe poprzez kontakt z naszym biurem (dostępność danych typów apartamentów jest zmienna i ograniczona w czasie ze względu na nowe zgłoszenia).

Rezerwacja GRUPOWO oznacza, że tworzycie już paczkę która chce zapisać się do konkretnego typu apartamentu. Tutaj można sprawdzić dostępność różnych opcji zakwaterowania z uwzględnieniem pokoi 2 osobowych, pobytu w mniejszą liczbę osób w większym apartamencie itd. Dokonując rezerwacji grupowej macie 100% gwarancji, że dany typ apartamentu został już dla Was zarezerwowany. UWAGA! Płatność za rezerwację grupową może być dokonana przez jedną osobę lub przez każdego członka grupy indywidualnie. Nie ma konieczności aby jedna osoba płaciła za wszystkich. 

Podstawowe ceny naszych wyjazdów dotyczą zakwaterowania w danym typie apartamentu przy pełnym obłożeniu. Dokonując rezerwacji grupowej możesz podnieść standard swojego zakwaterowanie wybierając opcję dopłaty/wakatu czyli zakwaterowania mniejszej ilości osób w danym apartamencie.

KROK 4

Pozostaje już tylko uzupełnienie danych w formularzu, wybranie typu transportu i miejsca wyjazdu i ew. dobranie dodatkowych opcji jak szkolenie czy ubezpieczenie od rezygnacji. System cały czas wyświetla zaktualizowaną cenę z uwzględnieniem wybranych elementów oferty. Jeśli posiadasz kod rabatowy, który przysługuje stałym uczestnikom czy też grupom, należy go podać po zatwierdzeniu danych przyciskiem DALEJ. Po wprowadzeniu kodu należy go zatwierdzić. Poprawnie wprowadzony kod edytuje cenę za rezerwację widoczną w oknie po prawej stronie ekranu.
UWAGA! Pamiętaj, że po kod należy się do nas zwrócić (mail/chat) przed dokonaniem rezerwacji. To bardzo ważne. Nie ma możliwosci zmiany dokonanej rezerwacji i edycji ceny po jej zatwierdzeniu.

Po kliknięciu ZAPISZ system generuje Twoją rezerwację, która jest ważna przez 24h. Wysłanie formularza zgłoszeniowego nie gwarantuje jednak miejsca na wyjeździe. Aby Twoja rezerwacja była potwierdzona w 100% należy wpłacić przedpłatę, która podana jest na etapie zapisu i w załączonej umowie.  Jeśli rezerwujesz imprezę z transportem lotniczym należy również dopłacić dodatkowo wartość biletu lotniczego. Kolejne raty są płatne bliżej wyjazdu i określone są w harmonogramie w umowie jak i w Strefie Uczestnika>> Ostatnia rata musi być opłacona zawsze najpóźniej na 30 dni przed rozpoczęciem pobytu lub w dniu zapisu jeśli do wyjazdu zostało mniej niż 30 dni. 


Gratulujemy jesteś na wyjeździe! Pozostaje już tylko odliczać dni do wyjazdu.