Mobilne Centrum Testowe

Daj się wkręcić do nowej zimowej gry Feel The Flow – Zostań profesjonalnym testerem sprzętu Rossignol i Dynastar. Nie musisz świetnie jeździć. Ważne są tylko Twoje odczucia i to, że się nimi podzielisz. Nie ważne czy jeździsz 2 czy 20 lat. Jeśli jesteś samodzielnym narciarzem/snowbordzistą to oznacza, że świetnie nadajesz się do tego by dołączyć do naszej zabawy. Mamy narty z grup: SL, GS, On Piste, Lady, All Mountain, Freeride, Freestyle oraz deski z grup Freestyle i Freeride.

Na wybranych wyjazdach będzie czekać na Ciebie centrum testowe, a w nim kilkadziesiąt kompletów, nowego, profesjonalnie przygotowanego, sprzętu zimowego. Otrzymasz imienną legitymację testera (upoważniającą do zniżki w sklepach Adventure Sports), oraz karty testerskie, które wypełnisz w trakcie testu, zgodnie z Twoimi odczuciami. Każda osoba, która podczas jednego wyjazdu przetestuje i oceni przynajmniej 3 zestawy sprzętu, weźmie udział w losowaniu nagrody na koniec wyjazdu, oraz w losowaniu nart lub deski snowboardowej (do wyboru) na koniec sezonu! 

Oprócz świetnej zabawy i wyrobienia opinii na temat najnowszych modeli sprzętu, możesz mieć wpływ na kształt przyszłych kolekcji Rossignol i Dynastar, ponieważ każda karta będzie indywidualnie analizowana przez specjalistów z tych firm. Zapoznaj się z regulaminem testu
 

Apresy

APRESKI to termin, w którym zawrzeć można dosłownie wszystko, my rozumiemy to tak: najlepsza muzyka towarzyszy nam nie tylko wieczorami. Na większości naszych wyjazdów zabieramy DJ'ów z najlepszych polskich klubów. W każdym z ośrodków, do których się wybieramy mamy nawiązaną współprace z lokalnymi skibarami i właśnie tam, od wczesnych godzin popołudniowych odbywają się imprezy. Dodatkowo na naszych apresach możecie być spokojni o %%%, zawsze na rozgrzewkę Wam coś zapewnimy ;)

Wieczorne imprezy

Profesjonaliści od baletów? Właśnie tak! Na naszych wyjazdach tą stroną rozrywki zajmują się osoby, które znają się na tym jak nikt inny. Chcesz się porządnie zabawić po stoku, na imprezach prowadzonych przez najlepszych polskich DJ'ów? Lepiej trafić nie mogłeś! Zazwyczaj wygląda to tak, o umówionej godzinie zbieramy się ekipą i uderzamy razem do miejsca, w którym czeka na nas impreza, darmowe driny, shoty, kozacka muzyka i sami najlepsi, BO NASI, ludzie :)

Koncerty

Jeżeli wieczorne imprezy z DJ'ami to za mało, zapewniamy Wam występy topowych polskich Artystów live! Jeździli już z nami TEDE; PEZET; SOKÓŁ, DWA SŁAWY, WARSZAFSKI DESZCZ; NUMER RAZ; W.E.N.A; DIOX HIFI; MAŁOLAT; KIEŁBASA; PSYCHOSTACHU; ZGR. Każdy koncert to niesamowity klimat i wielka dawka pozytywnej energii. Jeśli macie jakieś propozycje, jakich artystów chcielibyście zobaczyć na naszych wyjazdach - piszcie do nas ! Każda propozycja jest cenna :)

Chillen am Grillen

Skoro już jesteśmy na apresie po intensywnym dniu na stoku, nie pozwolimy, żebyście pili na puste żołądki ;) zapewnimy Wam grillika, a na nim wypasione hamburgery i wiele innych dobroci, a do popicia grzane winko. Oczywiście wszystko na koszt organizatora ! ;)

Slalom

SPORT NIE MELANŻE ! Nie no żartujemy ;) ale nie zapominajmy, że jesteśmy na wyjeździe SKI & SNB ! Dlatego zapewniamy Wam trochę zdrowej, sportowej rywalizacji. Na naszych wyjazdach będziecie mogli sprawdzić swoje skillsy podczas zawodów w Slalomie. Oczywiście dla najszybszych mamy przygotowane nagrody ! :)

Joga

Idealny sposób na rozgrzewkę przed wyjściem na stok czy rozluźnienie zmęczonych mięśni po całym dniu jazdy. 

BLACKROLL

Zimowe szaleństwo to niezła uczta dla ducha, ale przede wszystkim dla ciała! BLACKROLL zadba o nie idealnie! Podczas warsztatów z rolowania  pokażemy Ci, jak przygotować i rozgrzać organizm do białego szaleństwa, a po wysiłku ukoimy i zregenerujemy Twoje wyczerpane mięśnie. Dzięki masażowi rolkami BLACKROLL poczujesz się jak prawdziwy król stoków! Przyjdź na warsztaty i zobacz, jak możesz codziennie zadbać o swój organizm. Bądź #healthstylehero!

Warsztaty Taneczne

Oczywistym jest, że warto podszkolić swoje skillsy przed wejściem na parkiet ;) Poza tym warsztaty taneczne są mega opcją na pozytywne zmęczenie i podbicie humoru o 100% ! Gwarantujemy, że nie da się zakończyć tej zabawy bez uśmiechu na ustach ;) 

Chill & Meeting Point

Chwila odpoczynku i czilu na stoku ? a może jakieś nagłe emergency? Nasz namiot z leżaczkami, muzyczką i %%% będzie do Waszej dyspozycji na stoku. W momencie kiedy wszystkie skibary są zapełnione i nie ma w nich totalnie miejsca, możecie przyjść i "klapnąć" sobie w naszej strefie chillu. W naszym poincie będzie też zawsze pilot, który w miarę swoich możliwości udzieli Wam pomocy i odpowie na wszystkie nurtujące Was pytania. Będzie to również nasz punkt orientacyjny na stoku, w którym będziemy się wszyscy zbierać :)

Poker night

Coś dla prawdziwych graczy ;) zbieracie ekipę i przenosicie się razem z nami do Las Vegas ;) My dostarczamy Wam zestawy do poksa i oczywiście nagrody dla zwycięzców !

Wieczór gier

Zbieramy ekipy, siadamy i rozpoczynamy zażartą walkę... w planszówki :D i nie tylko ;) przygotowaliśmy dla Was pełen zestaw gier m.in. Dix it, Monopoly, Dooble, Tabu, Party Time i wiele wiele innych ! Na każdy stół oczywiście zapewniamy nagrodę.

Gry terenowe

Kto za dzieciaka nie uwielbiał bawić się w podchody ? oczywiście najlepiej nocą ! Jakie może być lepsze miejsce do nocnych gier terenowych niż alpejskie miasteczka ?! Wygonimy Was w śnieg po pas, w środek lasu, zorganizujemy przeszkody, pochowamy siebie i różne fanty i zadamy wyzwania. Mega wielka dawka frajdy i przy okazji idealna opcja do integracji z innymi uczestnikami :)

Bikini slide

Czasem bywa tak, że w śnieżnych Alpach, dzięki mega mocnemu słońcu, jest nam cieplej niż w środku lata w Polsce. Czemu wracać z opaloną tylko buzią w tzw. pandę, skoro można łączyć przyjemne z pożytecznym - wskoczyć w bikini, aby się poopalać i pośmigać po stoku! a żeby było raźniej ustawiamy się wszyscy razem i całą ekipą zjeżdżamy w boardshortach i bikini! przy okazji robimy oczywiście pamiątkowe foty - niech znajomi zazdroszczą! ;)

Szkolenia z profesjonalnego serwisu sprzętu

Pokażemy Wam jak profesjonalnie naostrzyć krawędzie, nasmarować ślizg, powiemy jakich smarów używać do jakiej pogody i temperatury.