29.03.19 - 07.04.19

Val Thorens

Francja


BRAK MIEJSC!

Snow Heaven vol.2

Gwiazdka
HOTEL
Gwiazdka
TRASY
Gwiazdka
OKOLICA

/ liczba uczestników 100 / Tydzień w najbardziej fame'owym regionie narciarskim w Europie i jednym z najlepszych na świecie. Super szybkie wyciągi, świetne warunki śniegowe. Zakwaterowanie w centrum tuż przy samym Place de Caron, różnorodny wybór apartamentów, również dla 2 os. Ogromnym atutem tej oferty jest fakt, że mieszkamy w samym centrum Val Thorens, a nie w położonych niżej Les Menuires czy odległym Orelle! Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły.

 

 

Największe atuty tego wyjazdu:

• Apartamenty w najlepszej miejscowości w regionie 3 Dolin (nie mylić z Les Menuires czy Orelle)

• Największy ośrodek narciarski na świecie - 600 km połączonych ze sobą tras

• Gwarantowane świetne warunki śniegowe - jeździmy od 2300 m n.p.m. w górę 

• Zakwaterowanie przy stoku 

• Miasteczko pełne sklepów, restauracji, pubów i klubów 

• Przejazd mega komfortowym autokarem klasy ROYAL XXL, z powiększoną przestrzenią na nogi

• Kultowy ośrodek będący „must see” każdego ridera i fana freeride’u

2199
Zarezerwuj

Region

Znajdujące się na wysokości 2300 m. n.p.m. Val Thorens nazywane również "Dachem Alp" jest najwyżej położonym miasteczkiem narciarskim w Europie. W samym Val Thorens znajduje się ponad 70 wyznaczonych stoków o łącznej długości prawie 150 km, a w całych 3 Dolinach znajduje się ponad 600 km tras. Prawie wszystkie wyznaczone w dolinie trasy znajdują się na ponad 2000 m n.p.m., a większość posiada sztuczne naśnieżanie. Oznacza to, że nawet przy bezśnieżnej zimie, kiedy stoki w innych narciarskich stacjach pozostają zielone, Val Thorens oferuje rewelacyjne warunki do uprawiania sportów zimowych. Na miejscu znajdziecie oczywiście świetnie przygotowany Snow Park, Air Bag do bezpiecznych skoków, tor do Boarder Crossu i olbrzymi obszar freeridowy. W miasteczku znajduje się wszystko co niezbędne, aby zapewnić nam rewelacyjny tygodniowy pobyt. Jest tu mnóstwo sklepów, barów, restauracji, dyskotek, kręgielnia, kino, wypożyczalnie sprzętu, bankomat.

Trasy

600 km tras dla początkujących i zaawansowanych
Snowparki i jazda freeride
Stoki sięgające 3230 m n.p.m.
Zobacz mapę tras Val Thorens
Zobacz mapę tras 3 Dolin

Nocleg i okolica

Nasze rezydencje położone są przy samych stokach i wyciągach narciarskich w centrum stacji Val Thorens 2300. Nasze apartamenty dzielimy na dwie kategorie: Basic i Basic+ (w galerii podpisane Premium). Apartamenty Basic czasy swojej świetności mają już lekko za sobą nie mniej jednak można w nich całkiem komfortowo spędzić czas po powrocie ze stoku, wszystkie są dobrze wyposażone, każdy posiada własną łazienkę z WC, aneks kuchenny i część jadalną. Apartamenty Basic+ wyróżnia nieco większy metraż, dodatkowa sypialnia, zmywarka i osobne WC. Większość apartamentów Basic+ jest świeżo wyremontowanych i wyposażonych w nowoczesne sprzęty.

W pobliżu znajdują się sklepy, bary, restauracje i miejscowy klub czyli wszystko to czego nam trzeba :). Rezydencje znajdują się w zasięgu bezpłatnego Wi-Fi stacji Val Thorens, dostęp do szybkiej sieci płatnej 20 €/tydzień.
Poniżej szczegółowy opis poszczególnych apartamentów:

 Studio Basic dla 2 osób (ok. 16-20 m²) składa się z pokoju dziennego z dwoma łóżkami lub łóżkiem podwójnym, łazienki oraz aneksu kuchennego wyposażonego we wszystko co niezbędne do przygotowania posiłków (kuchenka, sztućce, szklanki, talerze, garnki etc.).

Studio Basic dla 3 osób (ok. 18-22 m²) składa się z pokoju dziennego z dwoma łóżkami lub łóżkiem podwójnym i łóżkiem pojedynczym, łazienki oraz aneksu kuchennego wyposażonego we wszystko co niezbędne do przygotowania posiłków (kuchenka, sztućce, szklanki, talerze, garnki etc.).

Studio Basic dla 4 osób (ok. 21-25 m²) składa się z pokoju dziennego z dwoma łóżkami lub łóżkiem podwójnym i wnęki sypialnej z łóżkiem piętrowym, łazienki oraz aneksu kuchennego wyposażonego we wszystko co niezbędne do przygotowania posiłków (kuchenka, sztućce, szklanki, talerze, garnki etc.).

Apartament Basic dla 6 osób (ok. 32-39 m²) składa się z pokoju dziennego z dwoma łóżkami lub łóżkiem podwójnym, niszy sypialnej z łóżkiem piętrowym, osobnej sypialni dla 2 osób, łazienki oraz aneksu kuchennego wyposażonego we wszystko co niezbędne do przygotowania posiłków (kuchenka, sztućce, szklanki, talerze, garnki etc.). Większość apartamentów posiada balkon.

Apartament Basic dla 4 osób (ok. 24-29 m²) składa się z pokoju dziennego z dwoma łóżkami lub łóżkiem podwójnym i osobnej sypialni zamykanej ruchomą ścianką z łóżkiem piętrowym, łazienki oraz aneksu kuchennego wyposażonego we wszystko co niezbędne do przygotowania posiłków (kuchenka, sztućce, szklanki, talerze, garnki etc.).

Apartament Basic+ dla 4 osób (ok. 28-35 m²) składa się z pokoju dziennego z dwoma łóżkami lub łóżkiem podwójnym, sypialni z dwoma łóżkami lub łóżkiem piętrowym, łazienki i osobnego WC oraz aneksu kuchennego wyposażonego we wszystko co niezbędne do przygotowania posiłków (kuchenka, zmywarka, sztućce, szklanki, talerze, garnki etc.).

Apartament Basic+ dla 5 osób (ok. 30-40 m²) składa się z pokoju dziennego z dwoma łóżkami lub łóżkiem podwójnym, łóżka pojedynczego, sypialni z dwoma łóżkami lub łóżkiem piętrowym, łazienki i osobnego WC oraz aneksu kuchennego wyposażonego we wszystko co niezbędne do przygotowania posiłków (kuchenka, zmywarka, sztućce, szklanki, talerze, garnki etc.).

Apartament Basic+ dla 6 osób (ok. 35-48 m²) składa się z pokoju dziennego z dwoma łóżkami lub łóżkiem podwójnym, sypialni z dwoma łóżkami lub łóżkiem piętrowym, drugiej sypialni dla 2 osób, łazienki i osobnego WC oraz aneksu kuchennego wyposażonego we wszystko co niezbędne do przygotowania posiłków (kuchenka, zmywarka, sztućce, szklanki, talerze, garnki etc.).  ma dodatkowo sypialnię dla 2 osób. Większość apartamentów posiada balkon.


Możliwe opcje zakwaterowania możesz sprawdzić klikając przycisk ZAREZERWUJ.

Atrakcje

Wypożyczenie sprzętu

 

 

Nie masz własnych nart lub deski? Nie ma problemu! Wynajmij je od nas w okazyjnej cenie! Wystarczy, że rezerwując wyjazd w formularzu wybierzesz dodatek narty lub deska. Oferujemy najwyższej jakości narty i deski każdego rodzaju. Nasza wypożyczalnia zaopatrzona jest przez najlepsze firmy takie jak ROSSIGNOL czy DYNASTAR.  Od podstawowych nart dla tych co dopiero stawiają pierwsze kroki do profesjonalnego sprzętu z grupy RACE lub FREERIDE. Wybierając naszą wypożyczalnię masz pewność, że sprzęt będzie idealnie dobrany do twoich potrzeb oraz doskonale przygotowany do jazdy. Dysponujemy serwisem najwyższej jakości, dzięki czemu nasze narty i deski są zawsze doskonale przygotowane aby zaatakować alpejskie stoki.

 

Narty i deski dzielimy na 2 kategorie:

STANDARD

Dla początkujących i średnio-zaawansowanych. Sprzęt z grupy All Mountain i Allround. Są to deski i narty damskie oraz męskie odpowiednio dobrane do wzrostu i umiejętności ridera. Sprzęt przeznaczony jest do jazdy po trasach. 

CENA: 

269 PLN / wyjazd

PREMIUM

Sprzęt z najwyższej półki. Topowe narty i deski z grupy All Mountain i freestyle, profesjonalne narty RACE - slalomowe oraz gigantowe. Posiadamy również zestawy do jazdy poza trasami i w głębokim śniegu. 

CENA: 

369 PLN / wyjazd

*po zarezerwowaniu sprzętu odezwij się do nas na testy@feeltheflow.pl

**Wypożyczenie obejmuje narty z wiązaniami i kijki / deskę z wiązaniami. Nie wypożyczamy butów !!! 

 

 

Nauka jazdy

Zobacz regulamin szkolenia: GRUPOWEGO / INDYWIDUALNEGO

Feel The Flow na swoich wyjazdach oferuje szkolenia w niewielkich grupach
(max 10 osób) na 4 poziomach zaawansowania:

Poziom 1

Dla osób, które mają pierwszy kontakt ze snowboardem lub nartami, celem szkolenia jest oswojenie ze sprzętem, środowiskiem i opanowanie elementów niezbędnych do bezpiecznego przemieszczania się na stoku – poziom porównywalny z I stopniem sprawności SITS

Poziom 2

Dla osób, które opanowały już podstawy, pragną dalszego rozwoju i uzyskania pełnej samodzielności na stoku, poza trasą i w snowparku – poziom II stopniem sprawności SITS

 
Poziom 3

Dla osób, które pragną czegoś więcej niż tylko rekreacyjnego przemieszczanie się, dla osób szukających dynamiki w jeździe i pewności w każdych warunkach terenowych na trasie, poza trasą i w SnowParku – poziom III stopnia sprawności SITS

Poziom 4

Szkolenie freestyle, dedykowane dla zaawansowanych uczestników, których umiejętności pozwalają na skupieniu się głównie na ewolucjach w snowparku

Szkolenie trwa 2h dziennie czyli w sumie 12h


CENA:

300 PLN

Podróż

Autokary ROYAL CLASS XXL 

Lider w zakresie bezpieczeństwa, komfortu i ilości miejsca na nogi!

Jak zapewne wiecie, autokar autokarowi nierówny, nawet jeśli są określane mianem klasy LUX. Zapewniamy Wam najwyższą półkę jeśli chodzi o transport autokarowy. Gwarantując bezpieczeństwo i komfort jazdy, większą ilość miejsca na nogi (największą możliwą), gniazdka elektryczne, Wi-Fi.
To wszystko bez żadnych dopłat!

Na ten wyjazd wyjeżdżamy z*:
Warszawy 13:00
Łodzi 14:45
Katowic 16:15
Wrocławia 18:45
Przewidujemy również wyjazdy z:
Gdańska (min 10 os.) 10:30
Krakowa (min 10 os.) 15:00
Poznania (min 10 os.) 15:45
Torunia (min 10 os.) 12:30

 

*Podane godziny mogą ulec zmianie

 

Limit bagażu 'autokarowego' na jednego uczestnika: 1 torba podróżna lub plecak do 20 kg, 1 komplet snowboardowy lub narciarski (deska lub narty + buty) do 12 kg oraz 1 bagaż podręczny do 10 kg.

Bardzo prosimy o rygorystyczne przestrzeganie ww. limitów. Z powodu obowiązujących przepisów drogowych, względów bezpieczeństwa oraz dbając o Wasz komfort, przewoźnik wprowadza bezwzględną kontrolę wagi bagażu. Z powodów logistycznych prosimy Was o pakowanie się do miękkich toreb, a nie do walizek ze stelażem czy typu „skorupa”. Miękkie torby są o wiele lżejsze przez co można zabrać ze sobą więcej rzeczy, ponadto zdecydowanie łatwiej jest je zapakować do luków.

 

Dojazd własny

Na wszystkie nasze wyjazdy można dostać się we własnym zakresie. W formularzu rezerwacyjnym wystarczy wybrać opcję 'Dojazd własny', a skalkuluje on automatycznie zniżkę 200 PLN od osoby.

Cena

Cena obejmuje
 • Przejazd autokarem klasy ROYAL CLASS XXL
  (dojazd własny zniżka 200 PLN)
 • Skipass na 6 dni Val Thorens
 • Zakwaterowanie 7 nocy w apartamentach zgodnie z opisem (możliwe opcje zakwaterowania w tym Basic+ możesz sprawdzić klikając przycisk 'Zarezerwuj')
 • Ramowy program wyjazdu Feel The Flow
 • Ubezpieczenie KL/NNW
 • Opiekę rezydenta/pilota
Cena nie obejmuje
 • Zwrotnej kaucji pobieranej przez rezydencję
  100 €/miejsce w apartamencie (płatne tylko kartą)
 • Zwrotnej kaucji za skipass 5 €/os.
 • Opcjonalnie bielizny pościelowej 15 €/os.
  (można zabrać swoją z domu)
 • Opcjonalnie końcowego sprzątania apartamentu 60 €/apt.
  (można posprzątać samemu)
 • Opcjonalnego rozszerzenia skipasu
  na cały obszar 3 Vallees 50 €/os. (600 km tras)
 • Obowiązkowego ubezpieczenia SKI&SPORT
  w wysokości 70 PLN
 • Taksy klimatycznej 1,25 €/os./dzień
 • Opcjonalnie ubezpieczenia od rezygnacji
  (możliwość wykupienia tylko w dniu zapisu)
 • Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Ubezpieczenie

OWU Kontynenty

KL 20000 € (w tym KR 6000 €), OC 20000 €,
NNW 2000 €, BP 300 EUR, SS 700 €, RG 4000 €


☑OWU Feel The Flow

Zobacz także