20.02.21 - 27.02.21

San Martino di Castrozza

Włochy


PROMO -100 PLN

Relax Week - Hotel Cimone

Gwiazdka
HOTEL
Gwiazdka
TRASY
Gwiazdka
OKOLICA

Renomowany ośrodek narciarski u stóp Pale di San Martino - Dolomiti! Alpejski kurort z prawdziwego zdarzenia. Zakwaterowanie w hotelu z wyżywieniem. Podróż z Polski o 8 godzin krótsza niż w przypadku ofert do Francji. To oferta skierowana do osób, które lubią mieć centrum w zasięgu ręki i trasy zjazdowe w pobliżu. 
Na wyjeździe jest możliwość wykupienia dodatkowo szkolenia prowadzonego przez wykwalifikowanych polskich instruktorów dla dorosłych jak i dzieci.

 

 

Największe atuty tego wyjazdu:

• Renomowany ośrodek narciarski

• Zakwaterowanie w hotelu z wyżywieniem 

• Hotel połóżony w samym centrum miasta

• Niepowtarzalny włoski klimat 

• Miasteczko pełne sklepów, barów i typowo włoskich restauracji

• Szkolenia dla dorosłych i dzieci

• Zniżki dla dzieci

2279 2179
Zarezerwuj

Region

 

San Martino di Castrozza to ośrodek narciarski położony na wysokości 1450 m n.p.m. w północno-wschodniej części regionu Trentino. Jego położenie - u stóp masywu Pale di San Martino, zapewnia doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa. W pobliżu miejscowości znajdują się liczne wyciągi prowadzące do Karuzeli Malghe i do samego Malghe, z trasami o łącznej długości 45 km.
Trasy zostały wytyczone na stokach o różnych ekspozycjach, w ten sposób zapewniono doskonałe warunki śniegowe i odpowiednie nasłonecznienie już od wczesnego ranka, aż do samego zmierzchu.

Passo Rolle to przełęcz położona na wysokości 2000 metrów, góruje nad nią Cimon della Pala, oraz szczyt Cima Vezzana. Wysokie położenie sprawia, że tutejszy sezon narciarski jest jednym z najdłuższych w Trydencie (trwa pięć miesięcy).  Miejsce jest odległe o 9 km od miejscowości San Martino di Castrozza, z którą jest doskonale połączone turystycznie, a także komunikacyjnie dzięki kursującemu tu skibusowi. Znajdziemy tu 15 kilometrów tras z urządzeniami do sztucznego naśnieżania.
 

Trasy

60 km tras dla początkujących i zaawansowanych
Snowparki i jazda freeride
Stoki sięgające 2654 m n.p.m.
Zobacz mapę tras

Nocleg i okolica

Hotel Excelsior Cimone*** położony jest w panoramicznym miejscu, z widokiem na góry i jednocześnie w samym centrum miejscowości San Martino di Castrozza. Spacer do ośrodka narciarskiego Col Verde zajmuje 10 minut.

Do dyspozycji Gości hotel oddaje do dyspozycji pokoje z widokiem na góry oraz telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych. W każdym z nich mieści się łazienka z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków. We wszystkich pokojach można korzystać z bezpłatnego WiFi. Pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem, a balkon należy do standardowego wyposażenia w większości pokoi.

Hotel Excelsior Cimone oferuje śniadanie kontynentalne lub śniadanie w formie bufetu.

Ponadto dzieci w ramach zajęć sportowych (szkółka i przedszkole) mają zagwarantowany codzienny ciepły lunch na stoku (lunch serwowany jest w skibarze w przerwie podczas szkolenia).

Dzieci w wieku 0-1,99 uczestniczą w wyjeździe nieodpłatnie. Dzieci w wieku 2-11,99 lat objęte są zniżkami przy 2 osobach dorosłych w pokoju (na etapie formularza wybierz właściwą zniżkę dla swojego dziecka). Jeśli jedziesz sama/sam z dzieckiem zapytaj nas o cenę.

Atrakcje

Ten wyjazd należy do kategorii "COSY" co oznacza, że nastawiamy się na nim na chill i wypoczynek. Jeśli zależy Ci na wyjeździe z imprezami i aktywnościami sprawdź campy otagowane "ORIGINAL" i "MASSIVE".

Nauka jazdy

Wyjazd na narty to nie tylko możliwość spędzenia czasu wolnego w okolicznościach pięknej górskiej przyrody, ale również szansa na podniesienie swoich umiejętności narciarskich lub snowboardowych. Aby jak najbardziej ułatwić i umilić uczestnikom naszych wyjazdów stawianie pierwszych kroków na deskach jak i poprawę techniki jazdy oferujemy prowadzone na najwyższym poziomie szkolenia dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Wszystkie szkolenia prowadzone są przez polskich instruktorów, którzy oprócz dbania o postępy w jeździe pilnują, aby szusowanie było przede wszystkim bezpieczne i przyniosło jak najwięcej frajdy dzieciom i osobom dorosłym.

SZKOLENIA DZIECI

1. Przedszkole narciarskie dla dzieci do 5,99 lat - 6 dni szkolenia po 5h dziennie z lunchem na stoku w cenie 1199 PLN/os.  zobacz regulamin

2. Szkółka narciarska oraz snowboardowa dla dzieci w wieku 6-15,99 lat - 6 dni szkolenia po 5h dziennie z lunchem na stoku w cenie 1099 PLN/os.  zobacz regulamin

Zajęcia w szkółce i przedszkolu odbywają się w godzinach 10:00-15:00 z przerwą na lunch (w cenie szkolenia) pod opieką instruktora.

Zajęcia odbywają się w małych grupach dostosowanych do poziomu jazdy i wieku dziecka.

 

SZKOLENIA DOROSŁYCH

Szkolenie dorosłych - 6 dni po 2h dziennie - 500 PLN/os. zobacz regulamin

Podróż

Dojazd własny

Zakwaterowanie w hotelu możliwe od godz. 16:00!

Cena

Cena obejmuje
 • Zakwaterowanie 7 nocy w pokojach zgodnie z opisem, zniżki dla dzieci (przy 2 osobach dorosłych):
  0-1,99 lat zniżka 100% - MALUCHY GRATIS!
  2-2,99 lat zniżka 1750 PLN
  3-11,99 lat zniżka 650 PLN
  (zniżki liczone od pełnej ceny za os. dorosłą i nie łączą się ze zniżkami Promo)
 • Śniadania w formie bufetu w godz. 7.30-9.30
 • Obiadokolacje w godz. 19.30-20.30
 • Miejsce parkingowe
 • Dostęp do internetu Wi-Fi
 • Ubezpieczenie KL/NNW
Cena nie obejmuje
 • Taksy klimatycznej 2 €/dzień - osoby od 13 roku życia
 • Napojów do obiadokolacji
 • Zwrotnej kaucji za skipass 5 € 
 • Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • Obowiązkowego ubezpieczenia SKI&SPORT
  w wysokości 80 PLN
Dodatki opcjonalne
 • Zniżkowy skipass na 6 dni San Martino di Castrozza e Passo Rolle dla dorosłego 240 Euro/os. (zapisy 2 tygodnie przed wyjazdem)
 • Zniżkowy skipass juniorski* na 6 dni San Martino di Castrozza e Passo Rolle 165 Euro/os. (zapisy 2 tygodnie przed wyjazdem) 
 • Całodzienne szkolenie dla dzieci w wieku 3-5,99 lat w kwocie 1199 PLN
 • Całodzienne szkolenie dla dzieci w wieku 6-15,99 lat w kwocie 1099 PLN
 • Szkolenie dla dorosłych w kwocie 500 PLN
 • Ubezpieczenie od rezygnacji (możliwość wykupienia tylko w dniu zapisu)

  * Skipass juniorski (dzieci urodzone 28.11.2004 - 28.11.2012).
    Dzieci urodzone po 28.11.2012 - skipass gratis, w przypadku wykupienia skipassu dla dorosłego.

Ubezpieczenie

W czasie podróży oraz w przypadku ubezpieczenia kosztów rezygnacji obowiązuje ubezpieczenie: OWU Kontynenty
 

W czasie pobytu i na stoku obowiązuje ubezpieczenie: OWU Multitravel

 

Zakres ubezpieczenia:
KL wraz z assistance 100.000 € , OC 77 000 €,
NNW 4000 €, BP 400 €, SS 500 €,

 

 

☑OWU Feel The Flow

Zobacz także