22.01.22 - 29.01.22

Goldeck

Austria


SOLD OUT! Brak miejsc!

Cozy Winter - Landhaus Widmeyer

Gwiazdka
HOTEL
Gwiazdka
TRASY
Gwiazdka
OKOLICA

Jeśli jesteś zwolennikiem szusowania po austriackich stokach, ta oferta będzie idealna dla Ciebie. Krótka podróż, zakwaterowanie w apartamentach, możliwość opcji skipassu do 890 km tras!!!

Na wyjeździe jest możliwość wykupienia dodatkowo szkolenia prowadzonego przez wykwalifikowanych polskich instruktorów zarówno dla dorosłych jak i dzieci.

 

 

Największe atuty tego wyjazdu:

• Zakwaterowanie w apartamentach

• Możliwość skipassu ok. 890 km tras

• Krótsza podróż niż do Włoch

• Szkolenia dla dorosłych i dzieci

• Możliwość dokupienia wyżywienia

• Zniżki dla dzieci

1519

Region

 

Najdalej na południe wysunięty kraj Austrii, Karyntia, i sąsiadujący z nią Tyrol Wschodni zachwycają miłośników narciarstwa doskonałymi stokami, gwarantowanym śniegiem i dużą ilością słońca. Zarówno profesjonaliści, jak i koneserzy będą w pełni usatysfakcjonowani. Miłośnicy sportów alpejskich mogą spodziewać się doskonale przygotowanych stoków, a także specjalnego terenu do freeridu. Skipass Top Ski Gold obejmuje ok 890 km tras!!!

Goldeck natomiast to ośrodek narciarski z niesamowitym widokiem na całą Karyntię. Obejmuje on 25 km tras na wszystkich poziomach trudności. Ośrodek  znajduje się na wysokości 550 m w samym sercu uroczego miasta Spittal an der Drau, a liczne wyciągi mogą nas dowieźć  nawet do 2100 m. Dzięki powstałemu w tym miejscu parkowi Kinderland odnajdą się tutaj nie tylko profesjonalni narciarze, ale także rodziny z dziećmi. Goldeck oferuje ponadto najdłuższą czarną trasę zjazdową wśród alpejskich ofert o długości około 8 kilometrów i różnicy wysokości o ponad kilometr. Ogromny teren do jazdy freeride’owej oraz kilometry tras sprawiają, że pobyt na stoku nigdy się nie nudzi.

Trasy

 890 km tras dla początkujących i zaawansowanych
Snowpark
Stoki sięgające 2142 m n.p.m.
Skipass Top Ski Gold
Zobacz mapę tras Goldeck

Nocleg i okolica

Landhaus Widmeyer

Landhaus Widmeyer to rodzinna rezydencja położona w miejscowości Seeboden, w pobliżu jeziora Millstätter i ok 7 km od kolejki linowej Goldeck Bahn. Przystanek skibusa znajduje się tuż obok rezydencji.

W swojej ofercie rezydencja oddaje do dyspozycji Gości 8 apartamentów. Szczegółowy opis poniżej:

Apartament nr 1 dla 4 osób (ok. 45 m²) - składa się z sypialni z łóżkiem podwójnym, łazienki, pokoju dziennego z rozkładaną dwuosobową sofą, TV, w pełni wyposażonym aneksem kuchnennym, ekspresem do kawy etc.

Apartament nr 2 dla 7 osób (ok. 65 m²) - składa się z sypialni z łóżkiem podwójnym i pojedynczym, sypialni z łóżkiem piętrowym, łazienki, pokoju dziennego z rozkładaną sofą dla 2 osób oraz w pełni wyposażonym aneksem kuchennym.

Apartament nr 3 dla 2 osób (ok. 25 m²) - studio dla 2 osób z podwójnym łóżkiem, łazienką, w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, ekspresem do kawy etc.

Apartament nr 4 dla 8 osób (ok. 75 m²) - składa się z sypialni z jednego podwójnego i pojedynczego łóżka, drugiej sypialni z pojedynczym, podwójnym i piętrowym łózkiem, łazienki oraz w pełni wyposażonej kuchni z miejscem do spożywania posiłków. 

Apartament nr 5 dla 4 osób (ok. 45 m²) - składa się z dwóch sypialni, każda z podwójnym łózkiem, łazienki z prysznicem oraz oddzielną w pełni wyposażoną kuchnią z wygodną cześcią wypoczynkową.

Apartament nr 6 dla 2 osób (ok. 25 m²) - studio dla 2 osób z podwójnym łóżkiem, łazienką, w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, ekspresem do kawy etc.

Apartament nr 7 dla 5 osób (ok. 65 m²) - składa się z sypialni z łóżkiem podwójnym, drugiej sypialni z łóżkiem pojedynczym oraz podwójnym. Dodatkowo w apartamencie znajduje się pokój dzienny z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym z jadalnią oraz łazienka z prysznicem. 

Apartament nr 8 dla 4 osób (ok. 55 m²) - składa się z dwóch sypialni, każda z podwójnym łóżkiem, łazienki z prysznicem, oddzielnej kuchni z wygodną cześćią wypoczynkową.  

Osoby, które zdecydują się na odpoczynek od gotowania rezydencja proponuje za dodatkową opłatą śniadania i obiadokolacje. Szczegóły w zakładce "cena".

Ponadto dzieci w ramach zajęć sportowych (szkółka i przedszkole) mają zagwarantowany codzienny ciepły lunch na stoku (lunch serwowany jest w skibarze w przerwie podczas szkolenia).

Dzieci w wieku 0-14,99 lat objęte są zniżkami przy 2 osobach dorosłych w apartamencie (na etapie formularza wybierz właściwą zniżkę dla swojego dziecka). Dzieci 0-1,99 lat jadą GRATIS i śpią z rodzicami w łóżku, płacą tylko za obowiązkowe ubezpieczenie SKI&SPORT oraz składkę na TFG i TFP. Na etapie rezerwacji wybierz opcję "dopłata dla dziecka 0-1,99 lat" przy swoim nazwisku. Dane dziecka (imię i nazwisko oraz datę urodzenia) prosimy wpisać w pole uwagi na drugim etapie rezerwacji. 

Zniżki dla dzieci liczone są od pełnej ceny za os. dorosłą i nie łączą się ze zniżkami Promo. Jeśli jedziesz sama/sam z dzieckiem zapytaj nas o cenę.

Atrakcje

Ten wyjazd należy do kategorii "COSY" co oznacza, że nastawiamy się na nim na chill i wypoczynek. Jeśli zależy Ci na wyjeździe z imprezami i aktywnościami sprawdź campy otagowane "ORIGINAL" i "MASSIVE".

Nauka jazdy

Wyjazd na narty to nie tylko możliwość spędzenia czasu wolnego w okolicznościach pięknej górskiej przyrody, ale również szansa na podniesienie swoich umiejętności narciarskich lub snowboardowych. Aby jak najbardziej ułatwić i umilić uczestnikom naszych wyjazdów stawianie pierwszych kroków na deskach jak i poprawę techniki jazdy oferujemy prowadzone na najwyższym poziomie szkolenia dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Wszystkie szkolenia prowadzone są przez polskich instruktorów, którzy oprócz dbania o postępy w jeździe pilnują, aby szusowanie było przede wszystkim bezpieczne i przyniosło jak najwięcej frajdy dzieciom i osobom dorosłym.

SZKOLENIA DZIECI

1. Przedszkole narciarskie dla dzieci do 5,99 lat - 6 dni szkolenia po 5h dziennie z lunchem na stoku w cenie 1199 PLN/os.  zobacz regulamin

2. Szkółka narciarska oraz snowboardowa dla dzieci w wieku 6-15,99 lat - 6 dni szkolenia po 5h dziennie z lunchem na stoku w cenie 1099 PLN/os.  zobacz regulamin

Zajęcia w szkółce i przedszkolu odbywają się w godzinach 10:00-15:00 z przerwą na lunch (w cenie szkolenia) pod opieką instruktora.

Zajęcia odbywają się w małych grupach dostosowanych do poziomu jazdy i wieku dziecka.

 

SZKOLENIA DOROSŁYCH

Zobacz regulamin szkolenia: GRUPOWEGO / INDYWIDUALNEGO

Feel The Flow na swoich wyjazdach oferuje szkolenia w niewielkich grupach
(max 10 osób) na 4 poziomach zaawansowania:

Poziom 1

Dla osób, które mają pierwszy kontakt ze snowboardem lub nartami, celem szkolenia jest oswojenie ze sprzętem, środowiskiem i opanowanie elementów niezbędnych do bezpiecznego przemieszczania się na stoku – poziom porównywalny z I stopniem sprawności SITS

Poziom 2

Dla osób, które opanowały już podstawy, pragną dalszego rozwoju i uzyskania pełnej samodzielności na stoku, poza trasą i w snowparku – poziom II stopniem sprawności SITS

 
Poziom 3

Dla osób, które pragną czegoś więcej niż tylko rekreacyjnego przemieszczanie się, dla osób szukających dynamiki w jeździe i pewności w każdych warunkach terenowych na trasie, poza trasą i w SnowParku – poziom III stopnia sprawności SITS

Poziom 4

Szkolenie freestyle, dedykowane dla zaawansowanych uczestników, których umiejętności pozwalają na skupieniu się głównie na ewolucjach w snowparku

 

* W przypadku zapisu do 14 dni przed imprezą. Dokładna ilość godzin uzależniona jest od wielkości grupy. Zapoznaj się z regulaminem szkoleń.

Podróż

Dojazd własny

Zakwaterowanie w hotelu możliwe od godz. 16:00!

Cena

Cena obejmuje
 • Zakwaterowanie 7 nocy w pokojach zgodnie z opisem, zniżki dla dzieci (przy 2 osobach dorosłych):
  0-2,99 lat zniżka 100% - MALUCHY GRATIS!
  3-5,99 lat zniżka 450 PLN
  6-14,99 lat zniżka 200 PLN
  (zniżki liczone od pełnej ceny za os. dorosłą i nie łączą się ze zniżkami Promo)
 • Dostęp do internetu Wi-Fi
 • Bielizna pościelowa i ręczniki
 • Sprzątanie końcowe
 • Ubezpieczenie KL/NNW
Cena nie obejmuje
 • Taksy klimatycznej 15 €/os. - osoby od 18 roku życia
 •  Zwrotnej kaucji za apartament 50 Euro/os. (gotówka)
 • Obowiązkowego ubezpieczenia SKI&SPORT
  w wysokości 80 PLN
 • Zwrotnej kaucji za skipass 5 € 
 • Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i TFP
Dodatki opcjonalne
 • Zniżkowy skipass dla dorosłego na 6 dni Goldeck 195 Euro/os. (zapisy 2 tygodnie przed wyjazdem)
 • Zniżkowy skipass dla dorosłego na 6 dni Top Ski Gold 245 Euro/os. (zapisy 2 tygodnie przed wyjazdem)
 • Zniżkowy skipass juniorski (2003-2006) na 6 dni Goldeck 150 Euro/os. (zapisy 2 tygodnie przed wyjazdem)
 • Zniżkowy skipass juniorski (2003-2006) na 6 dni Top Ski Gold 190 Euro/os. (zapisy 2 tygodnie przed wyjazdem)
 • Zniżkowy skipass dziecięcy na 6 dni (2007-2018) Goldeck - GRATIS* (zapisy na 2 tygodnie przed wyjazdem)
 • Zniżkowy skipass dziecięcy na 6 dni (2007-2015) Top Ski Gold 125 Euro/os.** (zapisy 2 tygodnie przed wyjazdem)  
 • 7 śniadań dla dorosłego w kwocie 265 PLN
 • 7 obiadokolacji dla dorosłego w kwocie 395 PLN
 • 7 śniadań dla dzieci w wieku 6-13,99 lat w kwocie 195 PLN
 • 7 obiadokolacji dla dzieci w wieku 6-13,99 lat w kwocie 295 PLN
 • Całodzienne szkolenie dla dzieci w wieku 3-5,99 lat w kwocie 1199 PLN
 • Całodzienne szkolenie dla dzieci w wieku 6-15,99 lat w kwocie 1099 PLN
 • Szkolenie dla dorosłych w kwocie 500 PLN
 • Ubezpieczenia od rezygnacji (możliwość wykupienia tylko w dniu zapisu)
  OWU Kontynenty

  *Dzieci w wieku 2007-2015 skipass Goldeck gratis, w przypadku wykupienia skipassu dla dorosłego.
  **Dzieci w wieku 2015-2018 skipass Top Ski Gold gratis, w przypadku wykupienia skipassu dla dorosłego.

Ubezpieczenie

W przypadku ubezpieczenia kosztów rezygnacji oraz podstawowego ubezpieczenia sportowego obowiązują: OWU Kontynenty
Wszyscy nasi uczestnicy obowiązkowo mają wybrane ubezpieczenie sportowe.

Zakres podstawowego ubezpieczenia sportowego:

KL wraz z assistance 20.000 € , OC 20 000 €,
NNW 2000 €, BP 300 €, SS 500 €,

 

W przypadku zmiany na wyższe ubezpieczenie sportowe  GOLD obowiązują: OWU Multitravel

 

Zakres ubezpieczenia GOLD:
KL wraz z assistance 100.000 € , OC 77 000 €,
NNW 4000 €, BP 400 €, SS 500 €,

 

SPORT&SKI GOLD (+izolacja)
To ubezpieczenie wzbogacone o świadczenie kwarantanny i izolacji. Na miejscu wyjazdu (nie dotyczy okresu podróży na miejsce) w cenie mamy świadczenie hotelowe w obiekcie zastępczym o tym samym standardzie co zarezerwowany w cenie łącznej do 1000 euro/os. Oprócz tego, jeśli termin izolacji/kwarantanny wykracza poza termin zaplanowanego pobytu to podróżny bez względu na to czy jest faktycznie chory czy tylko na kwarantannie również ma pokryty koszt podróży do miejsca zamieszkania.

 

☑OWU Feel The Flow

Zobacz także