15.03.19 - 24.03.19

Paganella

Włochy


OSTATNIE 8 MIEJSC!

Chill Week

Gwiazdka
HOTEL
Gwiazdka
TRASY
Gwiazdka
OKOLICA

/ liczba uczestników 120 / Włoski klimat, cudowna sceneria Dolimitów, tuż koło serca Val di Sole - Trydentu czyli stolicy Aperol Spritza tak odprężamy się w tym roku na marcowym Chill Weeku :)

1749
Zarezerwuj

Region

Region narciarski Paganella mieści się wokół uroczego miasteczka Andalo położonego tylko kilka kilometrów od pięknego Trydentu. Dzięki położeniu w sercu regionu Trentino na wysokości ponad 2100 m n.p.m. uważany jest za królowę gór. To idealne miejsce dla ludzi, którzy chcą doświadczyć wypoczynku w perle Dolomitów. Najwyższy szczyt Cima di Brenta o wysokości 3150 m n.p.m widoczny jest zarówno ze stolicy regionu jak i z pobliskich dolin dzięki czemu już od początku ubiegłego wieku jest celem maniaków zimowego szaleństwa. Po całym regionie Andalo można jeździć na jednym skipasie "Paganella". Umożliwia on dostęp do  ok. 60 km nartostrad i 19 wyciągów na wysokości od 1040 m n.p.m. do 2125 m n.p.m..  Przepiękne zalesione tereny są gwarancją urozmaiconych tras dla początkujących i średnio zaawansowanych. Kompleks narciarski Paganella to część słynnego systemu SuperSkirama.

Trasy

     60 km tras i lodowiec z gwaracją śniegu
Snowparki i jazda freeride
Stoki sięgające 3000 m n.p.m.
Zobacz mapę tras

Nocleg i okolica

Nasze rezydencje położne są w samym centrum Andalo czyli sercu doliny Paganella, zaledwie 300-500 metrów od głównego wyciągu. Rezydencje wybraliśmy nieprzypadkowo, gdyż posiadają większe apartamenty niż we Francji, nie mają nigdy łóżek piętrowych, a w cenie pobytu mamy już zawarte wszelkie dodatki w postaci bielizny pościelowej, ręczników, Wi-Fi, końcowego sprzątania itp. Na miejscu opłacamy tylko kaucję i opłatę klimatyczną. W dodatku nasze rezydencje mają dodatkowe wyposażenie np. w postaci sauny w cenie 5-7 €/wejście. Osoby zainteresowane korzystaniem z basenu w niewielkiej opłacie 50 PLN/tydzień proszone są o kontakt z nami.

Apartament dla 5 osób składa się z pokoju dziennego z sofą dla 2 osób, sypialni z łóżkiem dla 2 osób i dodatkowego łóżka dla jednej osoby, oprócz tego oczywiście łazienka oraz aneks kuchenny wyposażony we wszystko co niezbędne do przygotowania posiłków (lodówka, kuchenka, mikrofalówka, sztućce, szklanki, talerze, garnki etc.). Za niewielką dopłatą można mieszkać w apartamencie w mniejszą liczbę osób.

Możliwe opcje zakwaterowania możesz sprawdzić klikając przycisk ZAREZERWUJ.

Atrakcje

Wypożyczenie sprzętu

 

 

Nie masz własnych nart lub deski? Nie ma problemu! Wynajmij je od nas w okazyjnej cenie! Wystarczy, że rezerwując wyjazd w formularzu wybierzesz dodatek narty lub deska. Oferujemy najwyższej jakości narty i deski każdego rodzaju. Nasza wypożyczalnia zaopatrzona jest przez najlepsze firmy takie jak ROSSIGNOL czy DYNASTAR.  Od podstawowych nart dla tych co dopiero stawiają pierwsze kroki do profesjonalnego sprzętu z grupy RACE lub FREERIDE. Wybierając naszą wypożyczalnię masz pewność, że sprzęt będzie idealnie dobrany do twoich potrzeb oraz doskonale przygotowany do jazdy. Dysponujemy serwisem najwyższej jakości, dzięki czemu nasze narty i deski są zawsze doskonale przygotowane aby zaatakować alpejskie stoki.

 

Narty i deski dzielimy na 2 kategorie:

STANDARD

Dla początkujących i średnio-zaawansowanych. Sprzęt z grupy All Mountain i Allround. Są to deski i narty damskie oraz męskie odpowiednio dobrane do wzrostu i umiejętności ridera. Sprzęt przeznaczony jest do jazdy po trasach. 

CENA: 

269 PLN / wyjazd

PREMIUM

Sprzęt z najwyższej półki. Topowe narty i deski z grupy All Mountain i freestyle, profesjonalne narty RACE - slalomowe oraz gigantowe. Posiadamy również zestawy do jazdy poza trasami i w głębokim śniegu. 

CENA: 

369 PLN / wyjazd

*po zarezerwowaniu sprzętu odezwij się do nas na testy@feeltheflow.pl

**Wypożyczenie obejmuje narty z wiązaniami i kijki / deskę z wiązaniami. Nie wypożyczamy butów !!! 

 

 

Nauka jazdy

Zobacz regulamin szkolenia: GRUPOWEGO / INDYWIDUALNEGO

Feel The Flow na swoich wyjazdach oferuje szkolenia w niewielkich grupach
(max 10 osób) na 4 poziomach zaawansowania:

Poziom 1

Dla osób, które mają pierwszy kontakt ze snowboardem lub nartami, celem szkolenia jest oswojenie ze sprzętem, środowiskiem i opanowanie elementów niezbędnych do bezpiecznego przemieszczania się na stoku – poziom porównywalny z I stopniem sprawności SITS

Poziom 2

Dla osób, które opanowały już podstawy, pragną dalszego rozwoju i uzyskania pełnej samodzielności na stoku, poza trasą i w snowparku – poziom II stopniem sprawności SITS

 
Poziom 3

Dla osób, które pragną czegoś więcej niż tylko rekreacyjnego przemieszczanie się, dla osób szukających dynamiki w jeździe i pewności w każdych warunkach terenowych na trasie, poza trasą i w SnowParku – poziom III stopnia sprawności SITS

Poziom 4

Szkolenie freestyle, dedykowane dla zaawansowanych uczestników, których umiejętności pozwalają na skupieniu się głównie na ewolucjach w snowparku

Szkolenie trwa DZIENNIE 2h czyli W SUMIE 12h


CENA:

300 PLN

Podróż

Autokary ROYAL CLASS XXL 

Lider w zakresie bezpieczeństwa, komfortu i ilości miejsca na nogi!

Jak zapewne wiecie, autokar autokarowi nierówny, nawet jeśli są określane mianem klasy LUX. Zapewniamy Wam najwyższą półkę jeśli chodzi o transport autokarowy. Gwarantując bezpieczeństwo i komfort jazdy, większą ilość miejsca na nogi (największą możliwą), gniazdka elektryczne, Wi-Fi.
To wszystko bez żadnych dopłat!

Na ten wyjazd wyjeżdżamy z*:
Warszawy 19:00
Łodzi 20:45
Katowic 23:45
Przewidujemy również wyjazdy z:
Krakowa (min 20 os.) 22:30
Poznania (min 20 os.) 18:00
Wrocławia (min 20 os.) 21:15

 

*Podane godziny mogą ulec zmianie

 

Limit bagażu 'autokarowego' na jednego uczestnika: 1 torba podróżna lub plecak do 20 kg, 1 komplet snowboardowy lub narciarski (deska lub narty + buty) do 12 kg oraz 1 bagaż podręczny do 10 kg.

Bardzo prosimy o rygorystyczne przestrzeganie ww. limitów. Z powodu obowiązujących przepisów drogowych, względów bezpieczeństwa oraz dbając o Wasz komfort, przewoźnik wprowadza bezwzględną kontrolę wagi bagażu. Z powodów logistycznych prosimy Was o pakowanie się do miękkich toreb, a nie do walizek ze stelażem czy typu „skorupa”. Miękkie torby są o wiele lżejsze przez co można zabrać ze sobą więcej rzeczy, ponadto zdecydowanie łatwiej jest je zapakować do luków.

 

Dojazd własny!

Na wszystkie nasze wyjazdy można dostać się we własnym zakresie. W formularzu rezerwacyjnym wystarczy wybrać opcję 'Dojazd własny', a skalkuluje on automatycznie zniżkę 200 PLN od osoby.

Cena

Cena obejmuje
 • Przejazd autokarem klasy ROYAL CLASS XXL
  (dojazd własny zniżka 200 PLN)
 • Skipass na 6 dni Paganella
 • Zakwaterowanie 7 nocy w apartamentach zgodnie z opisem (możliwe opcje zakwaterowania możesz sprawdzić klikając przycisk 'Zarezerwuj')
 • Końcowe sprzątanie apartamentu
  (aneks kuchnenny we własnym zakresie)
 • Bieliznę pościelową
 • Ręczniki
 • Korzystanie z Wi-Fi
 • Ubezpieczenie KL/NNW
 • Opiekę rezydenta/pilota
Cena nie obejmuje
 • Zwrotnej kaucji pobieranej przez rezydencję
  150 €/apt. (tylko gotówką)
 • Zwrotnej kaucji za skipass 5 €/os.
 • Obowiązkowego ubezpieczenia SKI&SPORT
  w wysokości 70 PLN
 • Taksy klimatycznej 15 €/tydzień
 • Opcjonalnie ubezpieczenia od rezygnacji
  (możliwość wykupienia tylko w dniu zapisu)
 • Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Ubezpieczenie

OWU Kontynenty
KL 20000 € (w tym KR 6000 €), OC 20000 €,
NNW 2000 €, BP 300 €, SS 700 €, RG 4000 €


☑OWU Feel The Flow

Zobacz także