13.02.21 - 20.02.21

Kelchsau / Ski Welt

Austria


Austrian Break

Gwiazdka
HOTEL
Gwiazdka
TRASY
Gwiazdka
OKOLICA

 Bezkompromisowa oferta dla prawdziwych miłośników Alp, którzy wymagają więcej. SkiWelt to 280 km tras i 90 wyciągów obsługiwanych przez jeden skipas. To wszystko zaledwie 750 km po autostradzie od granicy z Polską ! Nie trać czasu na szukanie porównywalnej oferty gdzie indziej. Jesteśmy pewni, że jej nie znajdziesz!

 

 

Najważniejsze atuty tego wyjazdu:

•  Bardzo krótka podróż - prawie dwa razy szybciej niż do Francji 

•  Prestiżowy ośrodek w szczycie sezonu 

•  Urokliwe miasteczka o niepowtarzalnym alpejskim klimacie

•  280 km tras na jednym skipassie

999
Zarezerwuj

Region

SkiWelt to jeden z największych ośrodków narciarskich w Austrii, połączenie aż 8 miasteczek! Naprawdę bardzo ciężko zjechać wszystko w 6 dni o czym najlepiej świadczy mapa tras, otwórz ją koniecznie! 280 km tras, 90 wyciągów i aż 77 miejsc gdzie można zatrzymać się, zjeść coś lub po prostu usiąść i odpocząć z widokiem na niepowtarzalny krajobraz Austrii.

Do dyspozycji mamy aż 14 gondoli, kolejkę i 36 wyciągów krzesełkowych co daje nam możliwość poruszania się po całym obszarze bez korzystania z orczyków, a wszystko to obsługuje jeden skipass.

W ośrodku jest również m.in. 5 snowparków, 4 miasteczka iglo, a sztuczne naśnieżanie ma aż 230 km tras co daje nam gwarancję świetnych warunków aż do końca kwietnia. Około 45% tras to trasy niebieskie, około 40% czerwone i około 15% czarne, takie zrożnicowanie tras zjazdowych zadowoli każdego – zarówno początkujących, jak i wytrawnych narciarzy oraz snowboardzistów.

Biorąc pod uwagę powalającą ilość tras i wyciągów w regionie, nowoczesną infrastrukturę, świetny, typowy dla Austrii, poziom przygotowania tras zjazdowych oraz snowparków, a także niewielką odległość od Polski, nasz wypad do Kelchsau to rewelacyjna propozycja dla wymagających uczestników! 

Trasy

280 km tras dla początkujących i zaawansowanych
Snowparki i jazda freeride
Stoki sięgające 1957 m n.p.m.
Zobacz mapę tras

Nocleg i okolica

Nasz pensjonat znajduje się w miejscowości Kelchsau, 400 metrów od najbliższego wyciągu i zaledwie 7 km od głównych tras i ośrodka Hopfgarten. Na wyjeździe będziemy mieli do dyspozycji cały budynek tylko dla swojej grupy. Obiekt położony jest kameralnie, 200 metrów od przystanku bezpłatnego skibusa, który zabiera nas pod wyciągi m.in. Hopfgarten. Cena obejmuje również końcowe sprzątanie oraz bieliznę pościelową.

Do naszej dyspozycji są apartamenty różnej wielkości, z których każdy posiada 1 lub 2 łazienki oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny (kuchenka, garnki, sztućce, naczynia, wszystko co niezbędne do przygotowania posiłków). Szczegółowy opis poszczególnych apartamentów wraz ze schematami znajduje się poniżej.

Pokój dla 2 osób nie posiada własnej kuchni, ma jedynie dwa miejsca do spania, TV oraz łazienkę. Znajduje się tuż koło apartamentu dla 4 osób, więc jest też idealny dla grupy sześciorga znajomych, która wspólnie może korzystać z kuchni.

Apartament dla 4 osób składa się z salonu z kanapą dla 2 osób oraz sypialni z łożkiem małżeńskim. Łazienka i osobno WC.

Apartament dla 6 osób składa się z salonu z kanapą dla 2 osób oraz dwóch sypialni z których każda ma łożko małżeńskie oraz łóżko pojedyncze. Oprócz tego dwie łazienki i osobno dwa WC. Schemat powyżej.

Zapoznaj się ze schematami apartamentów klikając w galerię zdjęć.

Podróż

 

Dojazd własny

Na ten wyjazd wybieramy się własnym transportem.

Cena

Cena obejmuje
  • Zakwaterowanie 7 nocy w apartamentach zgodnie z opisem (możliwe opcje zakwaterowania możesz sprawdzić klikając przycisk 'Zarezerwuj')
  • Bieliznę pościelową
  • Końcowe sprzątanie
  • Miejsce parkingowe
Cena nie obejmuje
  • Zwrotnej kaucji pobieranej przez rezydencję 40 €/os.
  • Taksy klimatycznej 1,5 €/dzień
  • Opcjonalnie ubezpieczenie KL+NNW+SPORT+TFG
  • Opcjonalnie ubezpieczenia od rezygnacji 
    (możliwość wykupienia tylko w dniu zapisu)

Ubezpieczenie

W czasie podróży oraz w przypadku ubezpieczenia kosztów rezygnacji obowiązuje ubezpieczenie: OWU Kontynenty
 

W czasie pobytu i na stoku obowiązuje ubezpieczenie: OWU Multitravel

 

Zakres ubezpieczenia:
KL wraz z assistance 100.000 € , OC 77 000 €,
NNW 4000 €, BP 400 €, SS 500 €,

 

 

☑OWU Feel The Flow

Zobacz także