Wracamy do podróżowania!

Naszym priorytetem jest zapewnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny podczas podróży na wakacje, w miejscu pobytu, a także w czasie powrotu do domów. Jako profesjonalny organizator cały czas monitorujemy sytuację i dostosowujemy się do wszelkich oficjalnych rozporządzeń władz zarówno w Polsce, jak i w kraju do którego się wybieramy.

Wiemy, że macie wiele pytań związanych z nową sytuacją. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi, niezbędnymi informacjami, które ułatwią Wam przygotowanie się do wyjazdu.

Bezpieczeństwo na pokładzie autokarów

Współpracujemy z najlepszymi przewoźnikami w kraju. Jak co roku kierujemy się najwyższymi zasadami bezpieczeństwa, a w tym roku dodatkowo stawiamy na szereg dodatkowych zasad, które uczynią naszą podróż spokojną. Oto one:

·       codzienne czyszczenie autokarów i dezynfekowanie powierzchni wspólnych (klamki, uchwyty, stoliki)

·       atestowany środek antybakteryjny do dezynfekcji rąk dostępny przy każdym wejściu do autokaru

·       ozonowanie pojazdu po każdej imprezie turystycznej (ozonowanie zabija do 99% wirusów, bakterii i drobnoustrojów, posiadamy własny certyfikowany ozonator)

·       praca wentylacji i klimatyzacji w systemie otwartym

·       wymiana raz na dwa tygodnie filtrów flizelinowych (filtrują powietrze z kurzu, roztoczy i innych drobnoustrojów wyciąganych z wewnątrz autokaru)

·       wymiana filtrów kabinowych raz na miesiąc (wg zaleceń organizacji transportowych)

·       czyszczenie i dezynfekcja parownika klimatyzacji raz na miesiąc

·       pomiar temperatury przez pasażera w domu w dzień wyjazdu

Bezpieczeństwo na pokładzie samolotów

Na naszych lotach przewoźnika Wizz Air obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa o których szerzej możecie przeczytać tutaj -> 

W przystępnej wersji można zapoznać się z nimi na poniższym filmie -> 

Dodatkowo o zasadach bezpieczeństwa wprowadzonych w porcie lotniczym Warszawa-Chopin możecie przeczytać tutaj ->

Obostrzenia w podróżowaniu/kwarantanna

Aktualnie nie ma żadnych obostrzeń w podróżowaniu do kierunków w których organizujemy nasze wyjazdy. Jako profesjonalny organizator cały czas monitorujemy sytuację i dostosowujemy się do wszelkich oficjalnych rozporządzeń i informujemy naszych uczestników o ewentualnych zmianach.

 

Ubezpieczenie

Nasze ubezpieczenie podobnie jak w ubiegłym roku obejmuje wszelkie przypadki zachorowań, które wystąpią podczas naszego pobytu w tym również ewentualne zachorowanie na Covid-19!

Rezygnacja z wyjazdu i zasady zwrotów

Uczestnik ma prawo zrezygnować z wyjazdu i odstąpić od umowy o udział w imprezie turystycznej. Zgodnie z obowiązującymi przepisami w przypadku wystąpienia obiektywnych przyczyn takich, jak zamknięcie granic lądowych, wprowadzenia zakazu podróżowania do danego rejonu organizator zwraca 100% wpłaty! Uczestnik ma możliwość bezkosztowej rezygnacji z obiektywnych przyczyn związanych z COVID-19!