09.03.18 - 18.03.18

Tignes / Val d'Isere

Francja


OSTATNIE 3 MIEJSCA!

Sun Skiing / Tignes

Gwiazdka
HOTEL
Gwiazdka
TRASY
Gwiazdka
OKOLICA

/ liczba uczestników 200 / Absolutny hit naszej tegorocznej oferty. Po długiej przerwie wracamy do Tignes - Val d'Isere czyli jednego z najlepszych ośrodków w Europie i to w dodatku w samym środku sezonu! Udany wyjazd gwarantuje nam infrastruktura na najwyższym światowym poziomie z ponad 300 km tras zjazdowych! Mapa tras mówi sama za siebie, a do tego to tutaj znajduje się najwyższy punkt 3456 m n.p.m. na jaki możesz wjechać z Nami wyciągiem w sezonie 2017/2018.

 

 

Największe atuty tego wyjazdu:

• 300 km tras sięgających 3456 m n.p.m.

• Legendarna miejscówka idealna do freeride’u

• Apartamenty przy samym stoku 

• Miasteczko pełne sklepów, barów i restauracji

• Jeden z najbardziej prestiżowych ośrodów na świecie 

• Przejazd mega komfortowym autokarem klasy ROYAL XXL, z powiększoną przestrzenią na nogi

2199
Zarezerwuj

Region

Region Tignes to legendarny obszar narciarski tworzony przez trzy szczyty i dwie doliny, położone na wysokości od 1550 m n.p.m. do 3456 m n.p.m. Jako jeden z najbardziej rozpoznawalnych regionów alpejskich niezmiennie pozostaje ośrodkiem z najwyższej półki i to w skali całego globu. Sezon trwa tu najdłużej ze wszystkich francuskich kurortów (koniec listopada – początek maja), a na lodowcu La Grande Motte trasy czynne pozostają przez cały rok. Ośrodek narciarski Tignes udostępnia Wam 5 gondolek, 21 kolejek krzesełkowych i 13 orczyków. Razem z sąsiednim Val d’Isere, Tignes tworzy region nazywany kiedyś Espace Killy. Tym sposobem mamy swobodny dostęp (bez odpinania sprzętu) do ponad 300 km świetnie przygotowanych zróżnicowanych tras. Sprawdzone stoki poza trasami na Vallon de la Sache stanowią idyllę dla fanów freeride’u. To tu organizowane są najbardziej prestiżowe imprezy freeridowe na świecie. Tignes - Val d'isere oferuje również 3 świetne snowparki. Największy z nich znajduje się na lodowcu i jest jednym z najbardziej rozbudowanych snowparków w Europie.

Trasy

300 km tras dla początkujących i zaawansowanych
Snowparki i jazda freeride
Stoki sięgające 3456 m n.p.m.
Zobacz mapę tras

Nocleg i okolica

Nasze rezydencje położone są przy samych stokach i wyciągach narciarskich w stacji Tignes-Lavachet/Tignes-Val Claret. Apartamenty reprezentują typowy francuski standard. Każdy z nich posiada własną łazienkę, w pełni wyposażony aneks kuchenny i część jadalną. W pobliżu znajdują się sklepy, bary i restauracje czyli wszystko czego nam trzeba :). Poniżej szczegółowy opis niektórych typów apartamentów:

 Studio dla 4 osób (ok. 23 m²) składa się z pokoju dziennego z dwoma łóżkami lub łóżkiem podwójnym, niszy sypialnej z łóżkiem piętrowym, łazienki oraz aneksu kuchennego wyposażonego we wszystko co niezbędne do przygotowania posiłków (kuchenka, sztućce, szklanki, talerze, garnki etc.). Apartament dla 6 osób (ok. 42-46 m²) ma dodatkowo sypialnię dla 2 osób. Większość apartamentów posiada również balkon. Oprócz tego posiadamy również duże i przestronne apartamenty z dwiema lub trzema łazienkami dla 7/8/9, a nawet 10 osób!


Możliwe opcje zakwaterowania możesz sprawdzić klikając przycisk ZAREZERWUJ.

Atrakcje

Nauka jazdy

Zobacz regulamin szkolenia: GRUPOWEGO / INDYWIDUALNEGO

Feel The Flow na swoich wyjazdach oferuje szkolenia w niewielkich grupach
(max 10 osób) na 4 poziomach zaawansowania:

Poziom 1

Dla osób, które mają pierwszy kontakt ze snowboardem lub nartami, celem szkolenia jest oswojenie ze sprzętem, środowiskiem i opanowanie elementów niezbędnych do bezpiecznego przemieszczania się na stoku – poziom porównywalny z I stopniem sprawności SITS

Poziom 2

Dla osób, które opanowały już podstawy, pragną dalszego rozwoju i uzyskania pełnej samodzielności na stoku, poza trasą i w snowparku – poziom II stopniem sprawności SITS

 
Poziom 3

Dla osób, które pragną czegoś więcej niż tylko rekreacyjnego przemieszczanie się, dla osób szukających dynamiki w jeździe i pewności w każdych warunkach terenowych na trasie, poza trasą i w SnowParku – poziom III stopnia sprawności SITS

Poziom 4

Szkolenie freestyle, dedykowane dla zaawansowanych uczestników, których umiejętności pozwalają na skupieniu się głównie na ewolucjach w snowparku

Szkolenie trwa 2h dziennie czyli w sumie 12h


CENA:

300zł

Podróż

Autokary ROYAL CLASS XXL 

Lider w zakresie bezpieczeństwa, komfortu i ilości miejsca na nogi!

Jak zapewne wiecie, autokar autokarowi nierówny, nawet jeśli są określane mianem klasy LUX. Zapewniamy Wam najwyższą półkę jeśli chodzi o transport autokarowy. Gwarantując bezpieczeństwo i komfort jazdy, większą ilość miejsca na nogi (największą możliwą), gniazdka elektryczne, Wi-Fi.
To wszystko bez żadnych dopłat!

Na ten wyjazd wyjeżdżamy z*:
Warszawy 13:00
Łodzi 14:45
Katowic 16:15
Krakowa 15:00
Poznania 15:45
Wrocławia 18:45
Przewidujemy również wyjazd z*:
Gdańska (min 20 os.) 10:30
Torunia (min 20 os.) 12:30
 

*Podane godziny mogą ulec zmianie.

 

Limit bagażu 'autokarowego' na jednego uczestnika: 1 torba podróżna lub plecak do 20 kg, 1 komplet snowboardowy lub narciarski (deska lub narty + buty) do 12 kg oraz 1 bagaż podręczny do 10 kg.

Bardzo prosimy o rygorystyczne przestrzeganie ww. limitów. Z powodu obowiązujących przepisów drogowych, względów bezpieczeństwa oraz dbając o Wasz komfort, przewoźnik wprowadza bezwzględną kontrolę wagi bagażu. Z powodów logistycznych prosimy Was o pakowanie się do miękkich toreb, a nie do walizek ze stelażem czy typu „skorupa”. Miękkie torby są o wiele lżejsze przez co można zabrać ze sobą więcej rzeczy, ponadto zdecydowanie łatwiej jest je zapakować do luków.

 

Dojazd własny

Na wszystkie nasze wyjazdy można dostać się we własnym zakresie. W formularzu rezerwacyjnym wystarczy wybrać opcję 'Dojazd własny', a skalkuluje on automatycznie zniżkę 200 PLN od osoby.

Cena

Cena obejmuje
 • Przejazd autokarem klasy ROYAL CLASS XXL
  (dojazd własny zniżka 200 PLN)
 • Skipass na 6 dni Tignes - Val d'Isere
 • Zakwaterowanie w apartamentach zgodnie z opisem (możliwe opcje zakwaterowania w tym Premium możesz sprawdzić klikając przycisk 'Zarezerwuj')
 • Ramowy program wyjazdu Feel The Flow
 • Ubezpieczenie KL/NNW
 • Opiekę rezydenta/pilota
Cena nie obejmuje
 • Zwrotnej kaucji pobieranej przez rezydencję
  75 €/miejsce w apartamencie
 • Opłaty klimatycznej 1,25 €/os./dzień
 • Opcjonalnie poszewek na pościel 15 €/os.
  (można zabrać swoje z domu)
 • Opcjonalnie ręczników 10 €/os.
  (można zabrać swoje z domu)
 • Opcjonalnie zestaw: ręczniki + bielizna pościelowa
  20 €/os. (można zabrać swoje z domu)
 • Opcjonalnie końcowego sprzątania apartamentu
  35-50 €/apt. (można posprzątać samemu)
 • Opcjonalnie dostęp do Wi-Fi
  10 €/dzień lub 40 €/tydzień
 • Obowiązkowego ubezpieczenia SKI&SPORT
  w wysokości 70 PLN
 • Opcjonalnie ubezpieczenia od rezygnacji
  (możliwość wykupienia tylko w dniu zapisu)
 • Składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Ubezpieczenie

OWU Kontynenty
KL 20000 € (w tym KR 6000 €), OC 20000 €,
NNW 2000 €, BP 300 €, SS 700 €, RG 4000 €


☑OWU Feel The Flow

Zobacz także